Rolnik szuka żony - Ania i Grzegorz przytulają się do siebie na zdjęciu
Facebook

Rolnik szuka żony 2: Grzegorz i Ania byli wcześniej parą? Uczestnik odpowiada hejterom

Rolnik szuka żony - Ania i Grzegorz przytulają się do siebie na zdjęciu
Facebook

Uczestnik 2. edycji "Rolnik szuka żony" Grzegorz jest na językach całej Polski. Dlaczego? Kilka dni temu pojawiły się informacje, że Grzesiek już wcześniej znał swoją wybrankę Anię i oszukał producentów oraz widzów programu. Jak do tego doszło? Ania od razu wpadła w oko Grześkowi i rolnik szybko pozbył się pozostałych kandydatek na żony, żeby spędzić z ukochaną czas sam na sam. Dużo razem podróżowali, spędzili kilka romantycznych wieczorów, chętnie chwalili się na Facebooku zdjęciami ze wspólnych wyjazdów. Pojawiły się jednak podejrzenia, że to wszystko "ustawka" i Grzesiek znał się z nią jeszcze przed programem. Rolnik postanowił odpowiedzieć na zarzuty internautów.

Grzegorz z Rolnik szuka żony odpowiada hejterom

Trzecia sprawa - rozumiem komentarze typu „znaliście się wcześniej”. Gdy jest tak dobrze jak w naszym przypadku to niektórzy mogą odczuwać lekki dyskomfort. Chociaż cegła by nam na łeb spadła , a tu NIC ! jak tu żyć? Sama idea osądzania kogoś bez podpierania się dowodami... Mój kraj taki piękny - napisał Grzegorz na Facebooku. 
 

Druga edycja programu "Rolnik szuka żony" budzi równie dużo kontrowersji, co pierwsza. Nie brakuje dramatycznych rozstań, miłosnych uniesień, a nawet zaręczyn, jak to miało miejsce w przypadku Ani i Mariusza. Również związek Ani i Grzegorza jest szeroko komentowany. Wierzycie rolnikowi?

To może teraz ja :) Dziękuje za wszystkie miłe i te mniej miłe komentarze. Przeczytałem cały internet – okazało się ze...

Posted by Grzesiek z Rolnik szuka żony on 20 listopada 2015

Randka Ani i Grzegorza:

Skuteczności Ani odmówić nie można...

Posted by Grzesiek z Rolnik szuka żony on 22 listopada 2015

Jak nas nie chcecie to mówcie ! Będę was katował tematami rolniczymi ;-) Swoją drogą, Ania taka szczęśliwa? Pewnie w tym czasie rzepaku nie koszę :-P

Posted by Grzesiek z Rolnik szuka żony on 19 listopada 2015

 

 

 

 

 

 

Przeładuj

Szokujący wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego. Oto 5 najmocniejszych fragmentów

zobacz 01:51