Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Instagram
1/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Instagram

Już wiosną na ekranie stacji TVN pojawi się nowy program Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana - „Iron Majdan”. Długo oczekiwana produkcja już teraz budzi ogromne emocje i zaciekawienie fanów. Małgorzata Rozenek w końcu zdecydowała się zdradzić jej szczegóły! Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii, co gwiazda wyjawiła na temat programu „Iron Majdan”.  Czy produkcja będzie lepsza niż "Azja Express", dzięki której widzowi pokochali ją i Radosława? Przekonajcie się!

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synami jak co roku zbierają na WOŚP. Nie straszny im mróz, dzielnie rozdają serduszka!

2/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Instagram

Malgorzata Rozenek w rozmowie z serwisem gala.pl przyznała, że jeszcze nigdy w życiu nie doświadczyła takich przeżyć, jak na planie „Iron Majdan”. Okazuje się, że w programie zobaczymy, jak para zmaga się z ekstremalnymi doświadczeniami. 

 

My po prostu razem przechodzimy przez totalnie ekstremalne doświadczenia. Mówię to z całą odpowiedzialnością. Rzeczy, które tam robimy, to są rzeczy, o które nie podejrzewałabym siebie jeszcze parę miesięcy temu. Co więcej, te wyzwania są najczęściej takie, że jak na samym początku dociera do mnie skala tego, co się dzieje, to mówię od razu, że nie masz szans, ja tego nie zrobię - powiedziała Małgorzata.

 

Zobacz: Mama ostro krytykuje Małgorzatę Rozenek: "Nie gadaj takich głupot"! Ale to nie wszystko! 

3/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Instagram

Małgorzata Rozenek przyznała także, że program „Iron Majdan” został wyprodukowany specjalnie dla niej i Radosława. Para razem odwiedziła różne miejsca na świecie - Kaukaz, Azję, Amerykę, Europę. 

 

Zobacz: Przed gosposią Rozenek trudne wyzwanie! "Z dużą wyrozumiałością podchodzi do naszych fanaberii". Z czym musi zmierzyć?

4/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Instagram

Czy „Iron Majdan” będzie lepszym programem niż „Azja Express”? Małgorzata Rozenek nie ma wątpliwości. 

 

Nie chcę nikogo urazić, ale wydawało mi się, żę „Azja…” będzie największym hardcorem, który może mnie spotkać, to teraz po nagraniu 7. odcinków, wiem, że „Azja…” to był spacerek po parku.

 

Zobacz: "Nikt nie mówi, wszyscy robią..." Rozenek zdradziła, z jakiego zabiegu medycyny estetycznej korzysta! 

5/5
Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan
Instagram