Mikołaj i Sylwia z "Love Island" na basenie Mikołaj i Sylwia z "Love Island" na basenie Mikołaj i Sylwia z "Love Island" na basenie Mikołaj i Sylwia z "Love Island" na basenie Sylwia i Mikołaj w Tańcu z Gwiazdami półfinał
Mikołaj i Sylwia z "Love Island" na basenie
East News

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak to zwycięzcy pierwszej polskiej edycji "Love Island". To również jedyna finałowa para, która nie rozstała się po zakończeniu show. Przypomnijmy, że niedawno Marietta i Franek zakończyli swój związek. Chwilę wcześniej, w atmosferze skandalu, rozstali się Oliwka i Maciek. 

Zobacz także: Oliwia i Marietta z "Love Island" zbliżyły się do siebie? Ich wspólne filmiki nie pozostawiają wątpliwości!

Wygląda jednak na to, że związkowi Sylwii i Mikołaja niestraszne żadne kryzysy. Oboje świetnie się dogadują. Co więcej, między nimi nie brakuje namiętności. Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcia, które zrobiono im na basenie. Ależ oni się kochają!

1/5
Mikołaj i Sylwia z "Love Island" na basenie
East News

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" na basenie

Już niedługo Mikołaj będzie miał bardzo mało wolnego czasu. Niedawno Polsat ogłosił bowiem, że gwiazdor "Love Island" weźmie udział w "Tańcu z gwiazdami". Na razie nie wiadomo, z kim zatańczy w parze. Plotkuje się, że być może będzie to... Sylwia! Madeńska jest bowiem zawodową tancerką. Mikołaj z pewnością świetnie czułby się z nią na parkiecie. 

Zobacz także: Mikołaj z "Love Island" wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! To już oficjalne! Czy zatańczy z Sylwią?

Para postanowiła skorzystać z chwili wolnego czasu i wybrała się wspólnie na basen w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Zobaczcie, jak się tam bawili! 

2/5
Mikołaj i Sylwia z "Love Island" na basenie
East News

Czyżby para ćwiczyła pierwsze taneczne układy w basenie? Mikołaj i Sylwia świetnie bawili się w wodzie. Widać, że między nimi nadal iskrzy...

3/5
Mikołaj i Sylwia z "Love Island" na basenie
East News

Mikołaj nie mógł oderwać wzroku (i nie tylko) od swojej ukochanej!

4/5
Mikołaj i Sylwia z "Love Island" na basenie
East News

Po wodnych szaleństwach przyszła chwila na odpoczynek. Mikołaj powinien korzystać jak najwięcej z takich beztroskich chwil. W końcu już niedługo rozpocznie mordercze treningi do "Tańca z gwiazdami"!

Więcej na temat Love Island