Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak to zwycięzcy pierwszej polskiej edycji "Love Island". To również jedyna finałowa para, która nie rozstała się po zakończeniu show. Przypomnijmy, że niedawno Marietta i Franek zakończyli swój związek. Chwilę wcześniej, w atmosferze skandalu, rozstali się Oliwka i Maciek.
WIDEO…
Zobacz także: Oliwia i Marietta z "Love Island" zbliżyły się do siebie? Ich wspólne filmiki nie pozostawiają wątpliwości!
Wygląda jednak na to, że związkowi Sylwii i Mikołaja niestraszne żadne kryzysy. Oboje świetnie się dogadują. Co więcej, między nimi nie brakuje namiętności. Wystarczy spojrzeć na najnowsze zdjęcia, które zrobiono im na basenie. Ależ oni się kochają!






















