Marietta i Oliwia z Love Island
Instagram

Oliwia i Marietta z "Love Island" zbliżyły się do siebie? Ich wspólne filmiki nie pozostawiają wątpliwości!

Marietta i Oliwia z Love Island
Instagram

Oliwia i Marietta z "Love Island" są już singielkami. Obydwie dziewczyny zakończyły swoje związki z partnerami, których poznały w programie i wygląda na to, że teraz swój wolny czas spędzają na wspólnych spotkaniach! Na Insta Story Oliwii pojawiły się nagrania, na których widać, że dziewczyny świetnie się bawią w swoim towarzystwie.

Zobacz także: Sylwia Madeńska z "Love Island" sporo schudła! Wiemy, jaką dietę stosuje! Czy fani powinni się martwić?

Oliwia i Marietta z "Love Island" zbliżyły się do siebie po rozstaniach z partnerami?

Niedawno Oliwia i Marietta zakończyły swoje związki, które rozpoczęły się w programie "Love Island". Obydwie dziewczyny poinformowały o tym swoich fanów, którzy nie kryli zaskoczenia w szczególności jeżeli chodzi o Mariettę i Franka. Okazało się, że to właśnie Marietta zdecydowała się zakończyć relację ze swoim już byłym partnerem. 

Jak to się mówi, medialne piekło czas start [...] Jako osoba publiczna, wiadomo, z czego znana, z udziału w programie "Love Island", jestem troszkę nawet zobowiązana powiedzieć wam po prostu, że podjęłam decyzję o zakończeniu relacji z Frankiem. Jest to tylko i wyłącznie nasza prywatna sprawa, co się zadziało między nami. Nie mam zamiaru, jako dojrzała kobieta, bawić się w jakieś przepychanki internetowe, komentowanie. Powiedzcie mi, po co to wszystko? Ja słowa na Franka nie powiem żadnego złego i to jest sprawa tylko i wyłącznie między nami - poinformowała w swoim oświadczeniu na Insta Story. 

Z kolei związek Oliwii i Maćka od początku był bardzo burzliwy i w takiej samej atmosferze się zakończył. Według Oliwii, Maciek znęcał się nad nią psychicznie, a także uporczywie nękał, a całą sprawą mają się zająć odpowiednie służby. 

Po rozmowach ze specjalistami zrozumiałam, że stałam się ofiarą uporczywego nękania oraz psychicznego znęcania się. Z tego względu postanowiłam złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstw uporczywego nękania oraz znęcania się psychicznego nade mną, przez Macieja Szewczyka - czytamy w oświadczeniu dodanym przez Oliwię na Instagrama. 

Wygląda jednak na to, że obydwie dziewczyny po rozstaniach ze swoimi partnerami bardzo zbliżyły się do siebie i teraz spędzają ze sobą swój wolny czas! Na Insta Story Oliwii pojawiły się nagrania, na których widać, jak dobrze dziewczyny czują się w swoim towarzystwie. Możemy zobaczyć, jak Marietta robi zdjęcia Oliwii, a także jak dziewczyny razem śpiewają w windzie. 

Myślicie, że zostaną najlepszymi przyjaciółkami? Wiele ich teraz łączy! 

Marietta i Oliwia z Love Island spędzają razem czas
Instagram

Dziewczyny niedawno zakończyły swoje związki z partnerami, których poznały w programie "Love Island"!

Jak Oliwia i Maciek komentują próbę zniszczenia ich związku przez Betty?

Marietta i Franek z Love Island
ONS

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08