Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Marietta i Oliwia z Love Island
Instagram
Newsy

Oliwia i Marietta z "Love Island" zbliżyły się do siebie? Ich wspólne filmiki nie pozostawiają wątpliwości!

Oliwia i Marietta z "Love Island" ostatnio spędzają ze sobą dużo czasu. Czy dziewczyny zbliżyły się do siebie po rozstaniach z partnerami?

Oliwia i Marietta z "Love Island" są już singielkami. Obydwie dziewczyny zakończyły swoje związki z partnerami, których poznały w programie i wygląda na to, że teraz swój wolny czas spędzają na wspólnych spotkaniach! Na Insta Story Oliwii pojawiły się nagrania, na których widać, że dziewczyny świetnie się bawią w swoim towarzystwie.

Zobacz także: Sylwia Madeńska z "Love Island" sporo schudła! Wiemy, jaką dietę stosuje! Czy fani powinni się martwić?

"Love Island": Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak jednak są parą?! Mamy komentarz Mikołaja!

Oliwia i Marietta z "Love Island" zbliżyły się do siebie po rozstaniach z partnerami?

Niedawno Oliwia i Marietta zakończyły swoje związki, które rozpoczęły się w programie "Love Island". Obydwie dziewczyny poinformowały o tym swoich fanów, którzy nie kryli zaskoczenia w szczególności jeżeli chodzi o Mariettę i Franka. Okazało się, że to właśnie Marietta zdecydowała się zakończyć relację ze swoim już byłym partnerem. 

Jak to się mówi, medialne piekło czas start [...] Jako osoba publiczna, wiadomo, z czego znana, z udziału w programie "Love Island", jestem troszkę nawet zobowiązana powiedzieć wam po prostu, że podjęłam decyzję o zakończeniu relacji z Frankiem. Jest to tylko i wyłącznie nasza prywatna sprawa, co się zadziało między nami. Nie mam zamiaru, jako dojrzała kobieta, bawić się w jakieś przepychanki internetowe, komentowanie. Powiedzcie mi, po co to wszystko? Ja słowa na Franka nie powiem żadnego złego i to jest sprawa tylko i wyłącznie między nami - poinformowała w swoim oświadczeniu na Insta Story. 

Z kolei związek Oliwii i Maćka od początku był bardzo burzliwy i w takiej samej atmosferze się zakończył. Według Oliwii, Maciek znęcał się nad nią psychicznie, a także uporczywie nękał, a całą sprawą mają się zająć odpowiednie służby. 

Po rozmowach ze specjalistami zrozumiałam, że stałam się ofiarą uporczywego nękania oraz psychicznego znęcania się. Z tego względu postanowiłam złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstw uporczywego nękania oraz znęcania się psychicznego nade mną, przez Macieja Szewczyka - czytamy w oświadczeniu dodanym przez Oliwię na Instagrama. 

Wygląda jednak na to, że obydwie dziewczyny po rozstaniach ze swoimi partnerami bardzo zbliżyły się do siebie i teraz spędzają ze sobą swój wolny czas! Na Insta Story Oliwii pojawiły się nagrania, na których widać, jak dobrze dziewczyny czują się w swoim towarzystwie. Możemy zobaczyć, jak Marietta robi zdjęcia Oliwii, a także jak dziewczyny razem śpiewają w windzie. 

Myślicie, że zostaną najlepszymi przyjaciółkami? Wiele ich teraz łączy! 

Marietta i Oliwia z Love Island spędzają razem czas
Instagram

Dziewczyny niedawno zakończyły swoje związki z partnerami, których poznały w programie "Love Island"!

Jak Oliwia i Maciek komentują próbę zniszczenia ich związku przez Betty?

Marietta i Franek z Love Island
ONS

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marietta z "Love Island"
Instagram
Newsy
Marietta z "Love Island" zostanie wokalistką? Zobaczcie, jakie ma plany!
Marietta z Love Island ma w sobie artystyczną duszę! Czy gwiazda "Love Island" chce zostać wokalistką?

Marietta z "Love Island" ma w sobie artystyczną duszę! W wywiadzie dla nas Franek zdradził, że jego ukochana kocha śpiewać i właśnie zaczęła rozwijać swoje umiejętności wokalne! Partner bardzo ją wspiera i dopinguje, aby szkoliła się pod okiem specjalistów. Jak się okazało, Franek zna samą Anię Karwan i zaproponował swojej wybrance, aby uzyskała od niej cenne, wokalne wskazówki. Czy Marietta się zgodziła? Gdzie będziemy mogli ją usłyszeć? Sprawdźcie! Zobacz także: Piotr z "Love Island" próbuje odbić Monikę bratu? Zaskakujący zwrot akcji w relacji bliźniaków Chcielibyście usłyszeć znane utwory w wykonaniu Marietty? Franek na pewno będzie wspierał swoją partnerkę w rozwoju talentu!  

Marietta i Franek z Love Island
Instagram
TV-Show
Franek i Marietta z "Love Island" rozstali się! Pamiętacie, jak zaczął się ich związek?
Franek i Marietta z "Love Island" nie są już razem. Pamiętacie jeszcze historię ich miłości? Było romantycznie!

Fani programu "Love Island" są w głębokim szoku! Nikt nie spodziewał się bowiem, że Marietta i Franek tak szybko zakończą swój związek. Para uchodziła za ulubieńców widzów. Wyglądało na to, że pasują do siebie jak dwie połówki pomarańczy. Niestety, Marietta ogłosiła właśnie, że zakończyła relację z Frankiem . Pamiętacie, jak narodziło się ich uczucie? Ta historia to gotowy scenariusz na komedię romantyczną! Zobaczcie sami!

Oliwia Miśkiewicz z "Love Island"
Instagram
Newsy
Oliwia z "Love Island" jednak tęskni za Maćkiem? "Jeszcze sobie nie radzę"
Oliwia z "Love Island" w szczerym wyznaniu opowiedziała swoim fanom, czy tęskni za byłym partnerem Maćkiem.

Oliwia i Maciek z "Love Island" stworzyli zgraną parę, jednak ich związek był niezwykle burzliwy i po zakończeniu programu szybko się skończył. Często pomiędzy tą dwójką dochodziło do konfliktów. Oliwia oskarżyła nawet byłego partnera o uporczywe nękanie i znęcanie się psychiczne. Chociaż od ich rozstania minęło już trochę czasu, to wygląda na to, że gwiazda "Love Island" nie poradziła sobie jeszcze do końca z rozstaniem. Co dokładnie wyznała? Zobacz także:  Oliwia z "Love Island" oskarża Macieja o znęcanie psychiczne! Sprawą zajmie się policja! Oliwia z "Love Island" tęskni za Maćkiem? Relacja Oliwii i Macieja z "Love Island" była przepełniona konfliktami. Niestety, ich związek także zakończył się w burzliwej atmosferze. Była partnerka Macieja opublikowała nawet specjalne oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym poinformowała, że były chłopak znęcał się nad nią psychicznie.  Po rozmowach ze specjalistami zrozumiałam, że stałam się ofiarą uporczywego nękania oraz psychicznego znęcania się. Z tego względu postanowiłam złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstw uporczywego nękania oraz znęcania się psychicznego nade mną przez Macieja Szewczyka - czytamy w oświadczeniu Oliwii. Chociaż jak stwierdziła Oliwia, jej związek z Maćkiem był bardzo toksyczny, to wygląda na to, że w dalszym ciągu nie może zapomnieć o byłym partnerze. Ostatnio na swoim InstaStory gwiazda "Love Island" poprosiła fanów o zadawanie jej pytań. Jeden z obserwatorów postanowił dowiedzieć się, jak można zapomnieć o kimś, kto nie był wart miłości. Odpowiedź Oliwii była dość zaskakująca! Nie wiem jak. Wiele z was prosi mnie o rady. Mówi, że jestem inspiracją, żeby wyjść z toksycznej relacji. Ja sama sobie...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner