Internauci nie dają szans związkowi Igi i Karola ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Ich relacja wzbudziła naprawdę skrajne emocje, które doprowadziły do tego, że uczestniczka odważyła się na mocny wpis, w którym sprzeciwiła się hejtowi. Krytyczne komentarze pojawiały się nie tylko na profilu Igi ale również zaczepiano jej programowego męża Karola. Widzowie zdają się w ogóle nie dawać szans ich związkowi, szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze nie mieli okazji na prześledzenie ich relacji. TVN7 wyemitował dopiero odcinek, w którym pary zawierały związki małżeńskie. Karol postanowił sprzeciwić się hejterom i stanął w obronie żony. Co napisał?

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Karol broni Igi!

Widzowie programu wykorzystują media społecznościowe do wyrażenia swojego zdania na temat poszczególnych par. Niestety, ponieważ raczej dobór małżeństw nie przypadł im do gustu, piszą o tym i na oficjalnym profilu programu i na prywatnych kontach uczestników. Jeden z takich nieprzychylnych wpisów znalazł się właśnie u Karola. Internautka napisała:

Jestem ciekawa, czy jest tak jak w internecie piszą - że po wycieczce już był koniec małżeństwa. W sumie nie dziwię się. Dojrzałego mężczyznę połączyli z infantylną dziewczyną o mentalności 15-latki, co było widoczne podczas ślubu - komentuje widzka.

Karol, widać już mocno zniecierpliwiony podobnymi komentarzami postanowił stanąć w obronie swojej żony:

Dziękuję za wiadomość i jednocześnie proszę o wypowiadanie się o innych uczestnikach z szacunkiem - upomniał Karol.

Nic dziwnego, że mężczyzna ma już dość nieprzychylnych komentarzy. Widzowie zdają się nie dawać żadnych szans ani Idze ani Karolowi, a przecież to nie o ich uczucia chodzi w tym programie. Jak potoczą się dalsze losy sparowanych przez ekspertów nieznajomych? Z niecierpliwością będziemy to śledzić!

Zobacz także: "Ślub od pierwszego wejrzenia": Ekspertka programu o dobrze par! "Wykonaliśmy kawał dobrej roboty". Dlaczego nie połączyli Izy z Karolem?

Iga i Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" muszą mierzyć się ze sporą krytyką ze strony widzów.

Mat. prasowe

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" postanowił stanąć w obronie programowej żony.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama