Inga w Hotelu Paradise
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise": Przemek zachwycony nową uczestniczką: "Normalnie robię podjazd"

Do "Hotelu Paradise" doszła nowa uczestniczka. Kim jest piękna Inga Bartnikowska? Czy przez nią Nana odpadnie z programu?

Vanessa i Łukasz próbowali wyjaśnić z pozostałymi uczestnikami niesmak po ostatnim "rajskim rozdaniu" w "Hotelu Paradise". Nana nie ukrywa, że wciąż przez Łukasza "czuje się jak śmieć". Jej sytuacji nie poprawiło pojawienie się nowej uczestniczki. Konkurencja z udziałem pięknej blondynki jeszcze mocniej pokrzyżowała jej plany w programie. W dodatku Przemek nie ukrywa, że nowa zrobiła na nim ogromne wrażenie! Poznajcie 27-letnią Ingę Bartnikowską. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo pokazała zdjęcia bez tatuaży. Wyglądała lepiej?

"Hotel Paradise": Bibi schudła prawie 20 kilogramów. Pokazała, jak teraz wygląda

"Hotel Paradise": Łukasz i Vanessa będą skreśleni wśród uczestników?

Po ostatnim "rajskim rozdaniu" w "Hotelu Paradise" pozostał niesmak. Przemek został postawiony przed trudnym wyborem, musiał zdecydować, czy wyśle do domu Nanę czy Ohę. Ostatecznie z programem pożegnała się Oha, jednak uczestnik nie ukrywał swojego rozżalenia. Łukasz tym, że na godzinę przed eliminacjami zdecydował, że uratuje Vanessę, naraził się pozostałym uczestnikom. Teraz wraz ze swoją nową partnerką starali się to naprostować. Łukasz postanowił porozmawiać z Mateuszem, z pary z którym zrezygnowała Vanessa:

- Jak wbiłeś do mnie po pokoju to myślałem, że przez palce tak gadasz, a że to od*ebiesz to nie spodziewałem się - przyznał Mateusz
- Pierwsza rzecz jest taka, że godzinę przed "rajskim" ale jak Nana wybrała ciebie po randce waszej to nie wiedziałem nic - przypomniał Łukasz zachowanie Nany
- Nie, ona zrobiła zamianę na sprawdzenie, ale to nie było "rajskie". Ty miałeś dwa dni! 
- To było na spontanie, to nie była randka! - wytłumaczył swój wybór Vanessy

Łukasz i Mateusz rozmawiają o Vanessie
Mat. prasowe

Łukasz postanowił również wyjaśnić sobie sytuację z Naną. Miała mu za złe, że nie ostrzegł jej wcześniej, żeby mogła się dogadać z innym uczestnikiem na "rajskie". Poczuła się wystawiona przez obecnego partnera i narażona na odejście z programu: 

- Ja mówiłem, że będzie jakaś zmiana prędzej czy później. To nie wyszło dwa dni temu, tylko tak o. I tak ktoś by odszedł. 
- Tylko, że ty mnie postawiłeś w takiej sytuacji, że mogłabym to być ja i gdybym podeszła do Mateusza to bym była ja. 
- Ale wyszło inaczej
- Ale dlatego, że sama sobie to wymyśliłam i jakbym miała polegać na Tobie to nie mogę. 

Nana obawia się, że Przemek zamieni ją na Ingę
Mat. prasowe

Z kolei Mateusz wyznał, że nie ma pretensji do Vanessy, że go olała. Przyznał, że faktycznie dał jej powody do tego, aby przestała mu ufać. W rozmowie z byłą partnerką postanowił ją szczerze przeprosić: 

- Chciałem cię przeprosić, że tak spieprzyłem, że nie czułaś się pewnie. Wiem, że zachowałem się słabo, że mówiłem chce być z Tobą w parze, a jak zauważyłem, że Sara jest pod ścianą to po prostu coś mi się odmieniło... I Cię przepraszam. 
- Przyjmuję przeprosiny. Ja ogólnie zrobiłam jak zrobiłam, musiałam myśleć o sobie. Przykro mi się zrobiło, że ktoś myśli ja czy inna dziewczyna, to wchodzi na ambicję człowiekowi - przyznała rozżalona. 

Co więcej, Vanessa wcale nie skreśliła Mateusza na zawsze. Czy przy najbliższym "rajskim" będzie chciała znowu go odzyskać? Rozmowa z Sarą dała jej do myślenia: 

- Mimo wszystko, jak chciałaś być z nim w parze, mogłaś położyć rękę - powiedziała Sara, która nie ukrywała, że nawet, gdyby miała pewność, że odpadnie podeszła by do Mateusza, by odejść z rąk kogoś, kto jej się podoba
- Jakbyśmy mieli być to... Czas to zweryfikuje, ja nie chciałam ryzykować odpadnięciem. 

Vanessa i Łukasz na rajskim rozdaniu
marietta_witkowska/Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise": Krzysiek z 3. edycji ostro odpadnięciu Ohy z programu!

"Hotel Paradise": Przemek zachwycony nową. Kim jest Inga Bartnikowska?

Nana po trudnym dla niej "rajskim" sparowała się z Przemkiem. Przyznała, że będzie się go trzymała, tak długo jak będzie to możliwe. Nie wiedziała jednak, że do gry wejdzie nowa uczestniczka, która niemalże od razu zawróci jej obecnemu partnerowi w głowie. Przy okazji będzie mógł odegrać się na Launo, która zaczyna angażować się w relację z nowym Michałem i nie zamierza do niego wrócić. 

Stawiam na relacje z Majkiem, bo chce go poznać, chce kierować się serduchem i nikt nie ma prawa mnie karcić, że chcę coś do kogoś czuć - powiedziała Launo

Przemek, widząc to, stwierdził, że jak wejdzie nowa to z premedytacją wejdzie w nową relację. Nie wiedział jednak, że okazja nadarzy się niemalże od razu. 

Inga Bartnikowska dołączyła do Hotelu Paradise
Mat. prasowe

W "Hotelu Paradise" pojawiła się Inga Bartnikowska, 27-letnia piękność, która pochodzi z Gdańska. Na co dzień pracuje w laboratorium. Jej pasją jest taniec i spełnia się jako cheerleaderka, występując na meczach siatkówki i koszykówki. Jest również fotomodelką i ma na koncie okładkę w magazynie dla panów. 

Jej wejście do "Hotelu Paradise" nieźle namieszało. Musiała poprowadzić grę, w efekcie, której Przemek i Nana nie będą mogli sparować się na kolejnym "rajskim". Sara z Mateuszem musieli zamienić się parami, więc wybrali właśnie ich. Inga sparowała się z Łukaszem, a Vanessa trafiła do singlówki ku uciesze Nany. 

Inga zrobiła wrażenie na Przemku od pierwszego wejrzenia:

To jest pierwsza dziewczyna, która mi się naprawdę podoba. Ona jest taka natural. Jeśli wykaże jakieś zaintersowanie (...) to normalnie robię podjazd

Inga również przyznała, że Przemek zrobił na niej wrażenie. Czyżby właśnie tworzyła się nowa para? 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria pokazała się w zupełnie nowej odsłonie! Fani: "Wyglądasz obłędnie"

Inga Bartnikowska nowa w Hotelu Paradise
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów. "przyjechała szczerze po miłość"
Takiego obrotu spraw fani "Hotelu Paradise" się nie spodziewali. Z programu odpadła ulubienica widzów.

W "Hotelu Paradise" atmosfera coraz bardziej się zagęszcza, a walczący o sławę, uczucia i wielkie pieniądze single, wielkimi krokami zbliżają się do finału 4. sezonu. W show zostali już tylko Nana, Łukasz, Sara, Przemek, Wiktoria, Miłosz, Vanessa, Mateusz oraz Inga, która wydawać by się mogło, jest w najgorszym położeniu. Jednak po najnowszej grze, podczas której para Vanessy i Mateusza została zablokowana, sytuacja w rajskim hotelu diametralnie się zmieniła. Gdy doszło do blokady kolejnej pary, również Wiki i Miłosz już nie byli tak pewni swojej pozycji i po ostrej wymianie zdań z Mateuszem i Vanessą, nagle postanowili zaproponować im układ nie do odrzucenia i zamianę partnerek. - Jeśli on to zrobi [wybierze Ingę, przyp. red], to jakakolwiek konkurencja i ja będę robił wszystko, żeby odpaść i Vanessę mu na dno od razu poślę - odgrażał się Miłosz w rozmowie z Wiktorią. Przypominamy, że tuż przed zablokowaniem pary Wiki i Miłosza, ta dwójka odmówiła pomocy Mateuszowi i Vanessie, skazując piękną brunetkę na opuszczenie "Hotelu Paradise", gdyż żadna inna para nie zdecydowałaby się uratować jej podczas najnowszego Rajskiego Rozdania. Czy plan Wiki i Miłosza się ziścił, a może Mateusz postanowił się na nich zemścić? Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! "Hotel Paradise 4": z programu odpadła ulubienica widzów Prowadząca show, Klaudia El Dursi, już przyzwyczaiła widzów TVN 7 do tego, że "Hotel Paradise" bywa naprawdę nieobliczalny. Pomimo iż zasady show stanowią o tym, że z programem żegnają się gracze, którym podczas Rajskiego Rozdania nie uda się stworzyć pary, to zmyślne konkurencje również eliminują kolejnych uczestników, który niejednokrotnie tym samym skazują swoich partnerów na...

Nana i Łukasz nie są razem po programie
lukaszhr_/Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 4": Łukasz i Nana są parą po programie?! Jego komentarz nie pozostawia wątpliwości
Związek Nany i Łuksza z "Hotelu Paradise" budzi w widzach wiele skrajnych emocji. Czy ich relacja przetrwała po zakończeniu show. Sprawdźcie, co na to Łukasz!

Nana i Łukasz jako jedyni z 4. edycji "Hotelu Paradise", tworzą parę od pierwszego odcinka programu. I choć w ich związek wkradły się ciche dni, kłótnie, a także spontaniczne zamiany, to ta dwójka do tej pory wzajemnie się wspiera i z pewnością kroczy u swego boku ku wielkiemu finałowi sezonu. Czy pomimo nieznacznych nieporozumień, namiętność, jaka narodziła się pomiędzy nimi na rajskim Zanzibarze, przetrwała próbę czasu, a Nana i Łukasz tworzą szczęśliwy związek także poza kamerami? Wymowny wpis Łukasza zelektryzował fanów. "Hotel Paradise 4": Łukasz i Nana są parą po programie? Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami, a sympatycy miłosnego hitu TVN 7 z napięciem śledzą losy swoich ulubieńców nie tylko w telewizji, ale też w mediach społecznościowych. Ostatnio głośno było o załamaniu nerwowym Wiktorii , która oskarża produkcję programu o to, że musi leczyć się psychiatrycznie. Ogromne emocje wzbudziła również wypowiedź Vanessy o warunkach na Zanzibarze , czy przerażające relacje Launo na temat zachowania hejterów. I choć w życiu uczestników rajskiego hotelu nie brakuje licznych dramatów, pojawiają się też te radosne chwile.  Fani miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze, z napięciem oczekują na zbliżający się wielkimi krokami finał sezonu, po którym wreszcie wyklaruje się, które pary przetrwają próbę czasu. Widzowie są bowiem przekonani, że Sara i Przemek już się zaręczyli . Co więcej w sieci huczy od plotek, że Vanessa porzuciła Mateusza na rzecz Darka , a relacja Miłosza i Wiktorii zakończyła się fiaskiem , o czym ma świadczyć najnowszy utwór chłopaka "Hakuna Matata", traktujący o jego pobycie w...

"Hotel Paradise 4": na finałowej Pandorze zapłonie!
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 4": na finałowej Pandorze zapłonie! "Zachowałaś się bardzo fałszywie"
Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami, a emocje sięgają zenitu! Finałowa Pandora obnaży największe sekrety i tajne układy graczy. Poleją się łzy!

Choć tytuł miłosnego hitu Telewizyjnej Siódemki jasno wskazuje na to, że na jego uczestników czeka istny raj, to dla wielu graczy "Hotel Paradise" okazuje się prawdziwym piekłem. Tajne spiski, pakty, karczemne awantury i morze przelanych łez, tuż obok dobrej zabawy oraz miłosnych uniesień są nieodłączną rzeczywistością pewnych siebie singli walczących o sławę, uczucia i wielkie pieniądze. Jak się okazuje, również podczas finałowej Puszki Pandory nie zabraknie kąśliwych komentarzy, soczystych plotek i ujawnienia najbardziej intymnych sekretów finałowych par. A które duety zmierzą się ze sobą w półfinale 4. odsłony "Hotelu Padise"? Sprawdźcie! "Hotel Paradise 4": znamy trzy półfinałowe pary  Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" zbliża się wielkimi krokami, a rywalizacja pomiędzy uczestnikami jest coraz bardziej zacięta. I gdy wydawać by się mogło, że w rajskim hotelu już nic nas nie zaskoczy, to tuż przed finałowym tygodniem  do gry powrócili Inga i Janek , którzy tym razem nastawieni są na ostrą grę bez sentymentów. Para z zaciętością bierze udział w kolejnych konkurencjach, by zrobić wszystko, by dojść aż do wielkiego finału sezonu.  Ostatnio w wyniku bezlitosnych zasad programu, po przegranych "Igrzyskach", z rajskim hotelem ponownie pożegnali się Wiktoria i Miłosz , co rozwścieczyło widzów miłosnego hitu TVN 7. Tym samym do kolejnego etapu gry przeszli Nana i Łukasz, Vanessa i Mateusz, Inga i Janek oraz Sara i Michał. Jednak ich sielanka nie trwała długo, ponieważ nazajutrz po raz kolejny uczestników odwiedziła prowadząca show - Klaudia El Dursi.  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Wiktoria i Miłosz o swoim odejściu. Mówią o sobie w zaskakujący sposób! ...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik