Ola i Luiza z "Hotelu Paradise" wciąż się przyjaźnią? Nowy wpis Oli wywołał dyskusję
Instagram @ola.hotelparadise3
TV-Show

"Hotel Paradise": Ola wybaczyła Luizie?! Widzowie przecierają oczy: "Przecież cię zdradziła!"

Nowy post Oli z "Hotelu Paradise 3" na temat przyjaźni Luizą wywołał dyskusję w sieci! Jak wyglądają relacje Oli i Luizy po programie? Ten wpis wiele wyjaśnia.

Ola i Luiza w trakcie wspólnego pobytu w "Hotelu Paradise" miały problem ze znalezieniem idealnego partnera. Brak zaangażowania w relacje z mężczyznami sprawił, że miały czas na pielęgnowanie swojej przyjaźni, co po pewnym czasie dawało się we znaki pozostałym uczestnikom show. Dziewczyny uwielbiały konspirować i wymyślać wspólne plany działania. Wszystko zmieniło się w momencie, jak do programu dołączył Michał, a Ola straciła dla niego głowę. Decyzją uczestników, zaledwie kilka dni później Ola musiała pożegnać się z programem. A Luiza? Luiza przyznała, że Ola miała na nią zły wpływ!

Jakie są ich relacje po programie i po tym, jak Ola usłyszała wszystko, co pod jej nieobecność mówiła o niej przyjaciółka? Widzowie nie mogą w to uwierzyć. Zobaczcie, co w sieci napisała Ola. 

Zobacz także: „Hotel Paradise 3”: Ola zdradziła największe sekrety show! Z kim znała się przed programem? Okazuje się, że nie tylko Michał był jej bliski

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

Jak wyglądają relacje Oli i Luizy po "Hotelu Paradise"

Relacje Oli i Luizy zaczęły się rozluźniać w momencie, w którym Ola przyznała koleżance, że czeka aż do programu wejdzie jej dobry kolega. Dziewczyna doskonale wiedziała na jaką datę miał bilet na Zanzibar, a że termin minął już dawno, zaczęła się martwić, że mogło coś się zmienić. Luiza poczuła się dotknięta tym, że Ola mówi jej o tym tak późno.

Gdy Michał dołączył do ekipy "Hotelu Paradise" Ola już prawie nie miała czasu dla koleżanki. Pozostali uczestnicy również poczuli się oszukani przez Olę i przy najbliższej okazji postanowili się jej pozbyć. Luiza po odejściu Oli przyznała innym uczestniczkom: 

Trochę czuję, że Ola miała na mnie zły wpływ. (...) Cały czas mnie ciągnęło do was wszystkich, żeby mieć z wami dużo kontaktu, ale jak gadałam z Olą, to ona też jakieś tam konspiry, tu to, tu tamto i nie czuję, że to było moje 

Widzowie byli w szoku, jak szybko Luiza zmieniła front i nie zawahali się nawet określić ją "chorągiewką".

Jednak wygląda na to, że Ola nie ma niczego Luizie za złe, a ich przyjaźń, która zrodziła się na początku programu trwa nadal: 

W programie wygrałyśmy prawdziwa przyjaźń. Dzięki niej na co dzień jesteśmy razem i wspieramy się. Szykuje się przed nami wspaniały czas. Każdego dnia jesteśmy coraz silniejsze 😉 Dziękuje, ze jesteś ❣️ - napisała Ola 

Na post zareagowała Luiza: 

Kocham❤️jestem wdzięczna za to że Ciebie mam🔥

Widzowie "Hotelu Paradise" jednak sceptycznie podchodzą do tych wyznań i postanowili przypomnieć Luizie, że zachowała się nie w porządku pod nieobecność Oli: 

- No z tego co pamiętam to mówiłaś w programie po odejściu koleżanki, że miała zły wpływ na Ciebie i przez Nią byłaś zamknięta na inne dziewczyny 🤔🤨 a teraz prawdziwa przyjaźń 🤦‍♀️
- To zachowanie było bardzo słabe, widać było, że Luiza chce się przypodobać grupie tymi słowami

Niektórzy postanowili dopytać Olę o "zdradę" ze strony Luizy: 

- Nawet pomimo słów Luizy dot. Waszej przyjaźni? I zdrady z jej strony?
- no mi by się chyba przykro zrobiło na miejscu Oli.... Ola nigdy w ten sposób się nie zachowała względem Lui
- chyba zachowała sie gorzej izolując ja od grupy 🤡

Ola nie odniosła się publicznie do zachowania koleżanki, ale wygląda na to, że panie mają wszystko wyjaśnione i wciąż się przyjaźnią. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Internauci ostro krytykują Kubę! Nawet Luiza ma dość swojego partnera "Byłam zażenowana"

Ola i Luiza kontynuują swoją przyjaźń po "Hotelu Paradise"

 

Widzowie nie rozumieją ich relacji. Po tym co wydarzyło się w programie byli niemal pewni, że relacje dziewczyn ulegną rozluźnieniu. 

Michał, Kuba, Ola i Luiza z
Instagram

Zobacz także
Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi zdradziła, ile waży! Prowadząca "Hotel Paradise" schudła na planie programu

Kara "Hotel Paradise 3"

"Hotel Paradise 3": Przez Karę dziewczyny urządziły chłopakom prawdziwe awanturę! Polały się łzy

 

Luiza i Ola "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Luiza ostro o Oli: "miała na mnie zły wpływ". Co się stało?
Najnowszy odcinek "Hotelu Paradise" dostarczył widzom wiele emocji. Do gry powróciło dwoje byłych uczestników, jednak to zachowanie Luizy najbardziej poruszyło internautów. Tak mocnych słów nikt się po niej nie spodziewał!

Widzowie " Hotel Paradise 3 " zdecydowanie nie mogą narzekać na nudę! Ostatnio z programu wyeliminowano aż trzech przystojniaków , jednak jak wiadomo - wyroki rajskiego hotelu są nieobliczalne - dlatego też Mariusz, Krzysiek i Michał dostali od losu drugą szansę. Decyzją Korneli, która w wielkim stylu powróciła do programu, do rajskiego hotelu przywrócony został również Krzysztof . Jak się jednak okazuje to nie koniec nieoczekiwanych zwrotów akcji. Podczas rozmowy z dziewczynami, Luiza postanowiła ostro ocenić zachowanie Oli, którą jeszcze kilka dni temu nazywała "bratnią duszą". Tak mocnych słów po dziewczynie nikt się nie spodziewał! Luiza z "Hotelu Paradise" krytykuje Olę Choć zarówno Ola, jak i Luiza w "Hotelu Paradise" miały problem z poznaniem właściwego partnera, wielokrotnie przyznawały, że są wdzięczne losowi, że odnalazły w show prawdziwą przyjaźń. Dziewczyny od pierwszego dnia pobytu w rajskim hotelu były nierozłączne, a ich tajne party, spiski i izolowanie się od reszty uczestników było szeroko krytykowane nie tylko przez atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze, ale też przez widzów programu. Jak się jednak okazuje, gdy w  "Hotelu Paradise" zabrakło Oli, Luiza bardzo otworzyła się na grupę, co zostało zauważone przez reszta dziewczyn z programu. - Nie wiem czemu, ale trochę czuję, że Ola miała na mnie zły wpływ - zaczęła Luiza.  - Ona nie pozwalała ci, żebyś się z kimś sparowała - zauważyła Bibi.  - Cały czas mnie ciągnęło do was wszystkich, żeby mieć z wami dużo kontaktu, ale jak gadałam z Olą, to ona też jakieś tam konspiry, tu to, tu tamto i nie czuję, że to było moje - mówiła dalej Luiza. Cieszę się, bo wiem, że gdyby była Ola i wczorajsza...

Ola i Luiza "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Luiza i Ola w ogniu krytyki. Widzowie nie zostawili na nich suchej nitki: "Dwie fałszywe chorągwie"
Przyszłość Luizy i Oli w "Hotelu Paradise 3" jest już przesądzona? Przez swoje zachowanie odpadną tak samo szybko jak Dawid? Internauci są na nie wściekli.

Uczestnicy trzeciej edycji " Hotelu Paradise " wzbudzają wśród widzów ogromne emocje. W programie możemy obserwować nie tylko narodziny pierwszych uczuć, ale i niespodziewane zwroty akcji, które internauci chętnie komentują, jednak nie wszystkie z komentarzy można zaliczyć do tych pozytywnych. Ostatnio porządnie oberwało się Dawidowi , którego zachowanie sprawiło, że musiał pożegnać się z kontrowersyjnym show, a teraz fani nie zostawili suchej nitki na Luizie i Oli! Co takiego zrobiły dziewczyny? Ich los w "Hotelu Paradise 3" też jest już przesądzony? "Hotel Paradise 3": Internauci krytykują Luizę i Olę Choć w "Hotelu Paradise 3" narodziły się już pierwsze pary i sojusze, Luiza i Ola wciąż nie mogą odnaleźć swojej drugiej połówki, z którą mogłyby dotrzeć do finału. Co więcej zachowanie tej dwójki zdecydowanie nie przypadło do gustu widzom, którzy jak się okazuje, mają nadzieję, że obie dziewczyny jak najszybciej opuszczą program! Dlaczego? Wiele wskazuje na to, że uczestniczki wyznają zasadę "po trupach do celu" i zamiast nawiązywać relacje myślą, jak pozbyć się najmocniejszych par. Ola wciąż mówi o tym, jak można wyeliminować Basię i Krystiana, a Luiza zmienia zdanie co pięć sekund. Na oficjalnym profilu hitowego programu TVN 7, internauci nie zostawili na dziewczynach suchej nitki. Ich zdaniem zajmują się tylko knuciem.  - Ale Luiza jest równie nieszczera, najpierw pociesza Mauro i mówi, że też ma z nim więź po czym mówi Marcinowi że on jest dla niej 1 do outu wtf   - Co za fałszywka  - Ale na Luiza jest fałszywa ona sama nie wie czego chce raz gada tak a potem inaczej 🤦‍♀️ - Luiza to jest do eliminacji najpierw   - Luiza out! Jak widać brak lojalności Luizy wobec Maurycego...

Ola i Michał z "Hotelu Paradise" na plaży
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Ola i Michał są parą po programie?! Komentarz Luizy zdradza wszystko!
Uczucie Oli i Michała w "Hotelu Paradise" było naprawdę gorące. Czy jest równie silne po udziale w show?

Ola i Michał pożegnali się z "Hotelem Paradise" niemalże w tym samym czasie. Choć ich wspólna przygoda w show trwała zaledwie kilka dni, to jednak była bardzo namiętna i gorąca. Czy zatem płomienne uczucie tej dwójki jeszcze bardziej rozwinęło się po zakończeniu udziału w programie? Właśnie na Instagramie Oli pojawiło się wspólne zdjęcie z Michałem, a komentarz Luizy chyba rozwiał wszelkie wątpliwości fanów. Zobaczcie sami!  Zobacz także:   "Hotel Paradise 3": Luiza ostro o Oli: "miała na mnie zły wpływ". Co się stało? "Hotel Paradise": Ola i Michał są razem?! Ostatnie dni w "Hotelu Paradise" były naprawdę emocjonujące. Wszystko zaczęło się od wejścia Michała do programu kiedy to zaraz wyszło na jaw, że jest to kolega Oli. Uczestnicy nie mogli pogodzić się z tym, że Ola przez cały swój udział w show czekała na wejście swojego dobrego znajomego i po prostu ich oszukiwała. Z tego też względu została przez nich wyeliminowana przy najbliższej możliwej okazji.  Z kolei Michał odpadł chwilę po Oli i to z ręki Luizy. Nie pomogła mu nawet druga szansa dana przez produkcję programu. Kornelia, która wróciła do show, zdecydowała się "ocalić" Krzysztofa i z nim ponownie przekroczyła próg "Hotelu Paradise". Tym samym Michał definitywnie pożegnał się z programem. Niedługo po tym, jak dowiedzieliśmy się, że Michała już nie zobaczymy w programie, Ola zamieściła wpis w mediach społecznościowych. Opublikowała z nim zdjęcie, na którym głęboko patrzą sobie w oczy i dodała uczuciowy opis. To właśnie Michał dziś opuszcza definitywnie hotel. Dziękuję Ci, że miałam okazję Cię bliżej poznać. Jesteś prawdziwym mężczyzną z klasą , który ma swoje zasady i nie boi się powiedzieć komuś prawdy...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik