Miłosz z "Hotelu Paradise" zapowiedział na Instagramie swój nowy teledysk. Celebryta wstawił zdjęcie, na którym widać uczestników ostatniej edycji show. Brakuje jednak na nim jednej osoby... byłej dziewczyny Miłosza - Wiktorii Gąsior. Dlaczego?

Reklama

"Hotel Paradise": Miłosz wstawił zdjęcie z uczestnikami programu! Brakuje na nim Wiktorii...

Miłosz od jakiegoś czasu próbuje swoich sił w muzyce. Na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie z nowego klipu, w którym wystąpiła ekipa z 4. edycji "Hotelu Paradise". Brakowało na nim jednak jednej osoby, która była bardzo blisko związana z Miłoszem. Chodzi oczywiście o byłą dziewczynę Miłosza, Wiktorię Gąsior.

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Kasia i Kuba są parą po programie? Uczestniczka wreszcie zdradziła prawdę!

Instagram @klaudia_el_dursi

Ta dwójka wzbudza wyjątkowe emocje wśród widzów programu, a to wszystko za sprawą afer, które towarzyszą im niemal od początku znajomości. Najpierw były to ich wielokrotne rozstania i powroty, a następnie głośny spór o finałową imprezę. Później nastąpił kolejny zwrot akcji - Miłosz za pośrednictwem Instagrama opowiedział o swojej walce o Wiktorię.

Dlaczego więc nie ma jej na zdjęciu?

Zobacz także

- Lubicie pizzę? Mam dla Was trochę tej muzyczki. Data premiery Merch’a jest już znana. Jeszcze przed emisją moi ziomale z hotelu wspierali Mnie przy klipie Jaguar. Niektórzy z nich po czasie okazali się kimś więcej niż tylko ziomalami:) No i oprócz nich oczywiście moja banda MOFAMILY, która była zawsze i zawsze mnie wspierała. Raz pojechaliśmy na koncert gdzie….nie było ludzi. Oczywiście Miły sobie nawijał a oni stali najwierniej pod sceną. Dziś chyba byłoby inaczej… Miłego Piąteczku i co…kochajcie swoich przyjaciół i bliskich bo oni będą zawsze! Wszystko wygrywa miłość - napisał pod zdjęciem z teledysku.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Miłosz przeżywa ciężki okres. Chodzi o Wiktorię?

Reklama

Jaki waszym zdaniem jest powód, dla którego Wiktoria nie pojawiła się na nagraniu teledysku? Myślicie, że to Miłosz jej nie zaprosił, czy może jednak ona zadecydowała o niewzięciu udziału w klipie? Uważacie, że Wiktoria skomentuje jakoś swoją nieobecność?

Instagram @wiktoria_gasior
Reklama
Reklama
Reklama