Marietta Witkowska już jakiś czas temu poinformowała fanów, że wychodzi za mąż! Zwyciężczyni pierwszej edycji "Hotelu Paradise" ma zamiar poślubić Patryka Świdowskiego, z którym zaręczyła się zaledwie kilka miesięcy temu. W rozmowie z cozatydzien.pl Marietta opowiedziała o ślubnych planach. Wiadomo już, kiedy odbędzie się uroczystość.

Reklama

Ślub Marietty z "Hotelu Paradise"

Marietta Witkowska sławę zdobyła w pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Tam związała się z Chrisem. Będąc w parze praktycznie od samego początku wygrali program, byli ze sobą kilka miesięcy po zakończeniu nagrań, jednak ich związek ostatecznie się rozpadł. Dziś oboje układają sobie życie na nowo. Ducci jest w szczęśliwym związku z Moniką, z którą ma córkę, Blankę, z kolei Marietta... planuje ślub z nowym partnerem, a właściwie narzeczonym, Patrykiem! Swojego chłopaka przedstawiła fanom w sierpniu 2021 roku.

Jak się tylko poznaliśmy to między nami od razu pojawiło się mega przyciąganie, chemia. Dużo rozmawialiśmy na poważne tematy. To mnie zaskoczyło, bo nigdy wcześniej tego nie czułam, nie spotkałam się z taką dojrzałością. Patryk bardzo szybko mi się oświadczył. Prawie od razu zaczęliśmy rozmawiać o wartościach w związku, planach na przyszłość, dzieciach. Okazało się, że w większości tematów się zgadzamy, mamy taką samą wizję życia i tak się to potoczyło. Wszyscy, łącznie ze mną są w szoku. Przez długi czas byłam singielką, a tutaj nagle planuję ślub. - mówi szczęśliwa Marietta w rozmowie z cozatydzien.pl.

Instagram @marietta_witkowska

Kiedy ślub Marietty z "Hotelu Paradise"?

W rozmowie z portalem gwiazda "Hotelu Paradise" zdradziła, że ślub odbędzie się już 30 kwietnia 2022 roku!

Obecnie jesteśmy na etapie zapraszania gości. Wiele rzeczy już mamy ustalonych. Planujemy pobrać się 30 kwietnia bieżącego roku. To wszystko jest mega śmieszne, bo oboje z narzeczonym jesteśmy niesamowicie spontaniczni. Planowaliśmy różne wersje. Najpierw miało być huczne wesele, później małe przyjęcie. Cały czas coś zmienialiśmy. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na niewielką uroczystość - mówi Witkowska.

Marietta nie zaprosi na ślub uczestników "Hotelu Paradise"?

Co ciekawe, na liście ślubnych gości na razie nie znajdują się jej koledzy i koleżanki z "Hotelu Paradise". Marietta mówi:

Nie wiem, czy ktoś pojawi się na ślubie. Nie przewiduję też nikogo z programu na weselu, ale z pewnością pojawi się parę osób ze świata Instagrama

Zobacz także: "Hotel Paradise": Gdzie odbędzie się ślub Ani i Ivana? Ivan uchylił rąbka tajemnicy!

Zobacz także
Grzegorz Piekarski

Suknia ślubna Marietty z "Hotelu Paradise"

Wszyscy są również ciekawi, na jaką suknię ślubną zdecyduję się Marietta. Zwyciężczyni "Hotelu Paradise" chce postawić na klasykę:

W tej kwestii też zdecydowałam się na klasykę. Całe życie myślałam, że na ślub wybiorę dla siebie suknię o kroju syrenki. Jednak ten typ kreacji jest bardzo wymagający jeśli chodzi o figurę i trzeba się bardzo pilnować podczas samej uroczystości. Zdecydowałam się na typową "księżniczkę", ale nie ukrywam, że zastanawiam się też nad drugą suknią. I tu może nawet zaskoczę samą siebie. Na pewno nie rozważam żadnej krótkiej i ekstrawaganckiej sukienki. Biorę pod uwagę tylko piękne, długie, białe i eleganckie kreacje - mówi w cozatydzien.pl Witkowska.

Celebrytka ma zaś już buty, które kupił jej narzeczony, Patryk:

Sama poprosiłam go, żeby je dla mnie wybrał i kupił. Zobaczymy, co wymyśli. Chciałabym, żeby to były buty, w których mogłabym chodzić również po weselu. Te buty to będzie taki pierwszy, małżeński prezent od męża - zdradza.

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise": Vanessa pokazała swojego partnera! Tak przystojny jak Mateusz?

Instagram @marietta_witkowska
Reklama
Reklama
Reklama