Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Marietta i Lexi z programu "Hotel Paradise"
Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise": kto jako drugi pożegnał się z programem? Walka trwała do końca!

Kto jako drugi odpadł z programu "Hotel Paradise"?

Za nami emocjonujący tydzień w "Hotelu Paradise". Byliśmy świadkami kilku zaskakujących zwrotów akcji. W tym tygodniu singielką - ku zaskoczeniu wszystkich - została Sandra. Stało się tak w wyniku przegranej konkurencji. Sandra jako singielka otrzymała bardzo trudne zadanie. Musiała zdecydować, kto powinien odpaść z "Hotelu Paradise". Kogo wybrała? Zobaczcie poniżej!

"Hotel Paradise 3": Bibi nie pojawiła się na podziale nagrody u Krystiana! Co się stało?

Konflikt w "Hotelu Paradise"?

Marietta rozpoczęła ten tydzień jako singielka. Stało się tak, ponieważ Martyna, która dołączyła do show TVN7, odbiła jej Łukasza. Marietta obwiniała o to Lexi, która doradziła takie posunięcie nowej koleżance. Między nimi zaczął narastać konflikt, który przybierał na sile z każdym dniem. 

Zobacz także: Konflikt między Mariettą a Lexi w "Hotel Paradise" narasta! Pierwszy wielki spisek w programie!

W wyniku przegranej konkurencji to Sandra została singielką, a jej miejsce u boku Maćka zajęła Marietta. Klaudia El Dursi postanowiła jeszcze bardziej skomplikować grę. Sandra dostała list, w którym napisano, że podczas rajskiego rozdania będzie musiała zdecydować, która z dziewczyn ma opuścić "Hotel Paradise". Oznaczało to, że w piątek z programem pożegnają się aż dwie osoby!

Sandra bardzo poważnie podeszła do zadania. Choć Lexi usilnie namawiała ją, aby wyrzuciła Mariettę, dziewczyna postanowiła sama przeanalizować sytuację. W tym celu zaprosiła na spacer Chrisa oraz Blondino. Pierwszy z nich utrzymuje bowiem, że coś poczuł do Marietty i podczas rajskiego rozdania chciał wymienić Lexi właśnie na nią. Z kolei Blondino jest w parze z Violą. Sandra otwarcie spytała go, czy miałby do niej żal, gdyby wyrzuciła z programu jego partnerkę. 

Kto odpadł z "Hotelu Paradise"?

W końcu nadszedł długo oczekiwany moment i wszyscy spotkali się podczas rajskiego rozdania. Emocje sięgały zenitu! Nikt nie wiedział bowiem, jaką decyzję podjęła Sandra. Na początku Klaudia El Dursi poprosiła dziewczyny, aby stanęły za partnerami, których wybierają. Ku zaskoczeniu wszystkich Lexi stanęła za Adamem - tak samo jak Ola, która od początku była z nim w parze. Mężczyzna odrzucił jednak Lexi, która tym samym musiała pożegnać się z programem.

Byłam przygotowana - powiedziała Lexi na pożegnanie. 

W końcu przyszedł czas na to, aby Sandra ogłosiła swoją decyzję. Kobieta zdecydowała, że z programem pożegna się również Ola! Adam w geście solidarności powiedział, że również odchodzi z "Hotelu Paradise". Jednak zgodnie z regulaminem chłopak musi zostać jeszcze jedną noc, podczas której ma przemyśleć swoją decyzję. 

Cieszycie się, że show opuściła Ola?

Aleksandra Kiepura - uczestnicy programu
Mat. prasowe

Będziecie tęsknić za Lexi?

Hotel Paradise - kto odpadł jako pierwszy?

 

Klaudia El Dursi na planie programu "Hotel Paradise"
Newsy
"Hotel Paradise": Tak Klaudia El Dursi przygotowywała się do nowej roli. Jak jej poszło?
"Hotel Paradise": Tak Klaudia El Dursi przygotowywała się do nowej roli. Jak jej poszło?

Klaudia El Dursi dała się poznać szerszej publiczności w programie "Top Model" teraz czas na kolejny krok. Już niedługo zobaczymy modelkę jako prowadzącą programu " Hotel Paradise ". To będzie debiut Klaudii w tej roli. Podczas naszej wizyty na planie show na Bali, debiutująca prowadząca opowiedziała nam o przygotowaniach do programu. Czy udało jej się w tak błyskawicznym tempie odnaleźć w roli gospodyni show? A może się czegoś obawia? Wszystkiego dowiecie się z naszego materiału.  Pierwszy odcinek reality show "Hotel Paradise" będzie miał premierę już 24 lutego na antenie TVN 7. Zobacz także:  "Hotel Paradise" z Klaudią El Dursi to nowa produkcja TVN 7! Czy będzie hit? Oto kulisy show Klaudia El Dursi poprowadzi nowy program na antenie TVN 7. "Hotel Paradise" dostarczy widzom skrajnych emocji, wyrafinowanej gry przebojowych uczestników oraz gorących romansów.   

Adam z programu "Hotel Paradise"
Instagram
TV-Show
Adam odszedł z "Hotelu Paradise"? List od Oli wszystko zmienił?
Adam musi zdecydować, czy opuszcza "Hotel Paradise". Jaka będzie jego decyzja?

Poprzedni tydzień w "Hotelu Paradise" obfitował w wielkie emocje. Z programem pożegnały się aż dwie osoby. Podczas rajskiego rozdania odpadła Lexi oraz... Ola. Adam za każdym razem powtarzał, że jeśli jego partnerka opuści show, on również to zrobi. Klaudia El Dursi dała mu noc na to, aby przemyślał tę decyzję. Czy Adam faktycznie pożegnał się z "Hotelem Paradise"? Adam odszedł z "Hotelu Paradise"? W tamtym tygodniu Sandra - jako singielka - otrzymała trudne zadanie. Dziewczyna miała zdecydować, która z dziewczyn w piątek opuści program. Sandra długo biła się z myślami. Wybierała pomiędzy dwoma kandydatkami: Mariettą oraz Violą. Ku zaskoczeniu wszystkich nie zdecydowała się na żadną z nich. Sandra zdecydowała, że z programem pożegna się Ola . Był to wielki cios dla Adama. Chłopak od samego początku był w parze z Olą. Co więcej, często powtarzał, że gdy z programem pożegna się jego partnerka, on również opuści show. Gdy Sandra ogłosiła swoją decyzję, Adam chciał od razu odejść z "Hotelu Paradise". Klaudia El Dursi poprosiła go jednak, aby przemyślał to przez noc i dopiero na spokojnie ogłosił, co zrobi. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Czy Adam opuści wyspę, a Ola wróci do programu? "Pewność siebie ją zjadła!" Następnego dnia chłopak otrzymał list od Oli. Dziewczyna poprosiła go, aby nie robił głupot. Bardzo cię proszę, nie odchodź z Hotelu Paradise i nie trać nadziei - napisała Ola.  Adam nie chciał zdradzić swoim kolegom, co było w liście, który otrzymał. To jeszcze bardzo rozgrzało ich ciekawość. Nikt nie wiedział, jaką decyzję podejmie chłopak. W końcu jednak w domu pojawiła się Klaudia El Dursi, która poprosiła go o jasną deklarację. Jak wiecie miałem tylko wieczór na to,...

Viola i Chris z "Hotel Paradise"
Mat. prasowe
Newsy
Viola największą intrygantką "Hotelu Paradise"? Chris również się nie popisał! 
W drugim odcinku "Hotelu Paradise" zmieniło się niemal wszystko! Relacja pomiędzy Chrisem a Lexi okazała się nie być tak oczywista jak wczoraj. Co się zmieniło? 

W drugim odcinku " Hotelu Paradise " zmieniło się niemal wszystko! Relacja pomiędzy Chrisem a Lexi okazała się nie być tak oczywista jak wczoraj. Co się stało?  Przy okazji "rajskiego rozdania" wyjaśniło się, że pierwszą singielką "Hotelu Paradise" została Viola. Pary losowały pierwsze wspólne sypialnie. Niestety Viola zapamięta tę noc na długo. Co się wydarzyło w sypialni, w której musiała zostać sama? Drugi dzień w rajskim hotelu zdecydowanie pokazał prawdziwe twarze uczestników. Najbardziej naraził się Chris. Co dalej z jego relacją z Lexi? To chyba było największe zaskoczenie. Zobacz także:  Oto uczestnicy programu "Hotel Paradise". Kto okaże się mistrzem miłosnych intryg? „Hotel Paradise” – co się wydarzyło w drugim odcinku? Rajskie rozdanie ma potwierdzić lojalność osób, które łączą się w pary. Jeżeli singlowi nie uda się podkraść partnera innemu uczestnikowi będzie musiał opuścić hotel. Pierwszą noc w tej roli spędziła Viola, ponieważ Łukasz postanowił stworzyć parę z Mariettą. Viola jako singielka w "Hotelu Paradise" Viola początkowo nie przejęła się swoją sytuacją. Stwierdziła, że dobrze się stało, ponieważ teraz będzie mogła poznać wszystkich i każdemu dać szansę polubienia siebie. Nowo wybrane pary  losowały swoje pierwsze apartamenty, które składały się z sypialni z widokiem na ocean, garderoby oraz łazienki. Niestety Viola musiała samotnie spędzić noc w obskurnym miejscu, gdzie straszyły ją gekony. Chris i Lexy oraz Viola w "Hotelu Paradise" Wydawać by się mogło, że uczestnicy najgorsze zdanie mieli o Chrisie. Marietta uważała, że Chrisowi zależy tylko na seksie z Lexi i kiedy już to dostanie na pewno ją oleje. Chris sam przyznawał, że żałuje wyboru Lexi...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner