Klaudia El Dursi to nie tylko piękna modelka, ale przede wszystkim uwielbiana przez tysiące widzów prowadząca "Hotel Paradise". Hitowy program stacji TVN7 bije rekordy oglądalności, a piękna Klaudia jest jego główną gwiazdą, bez której chyba już nikt nie wyobraża sobie tego show.

Reklama

Dziś, 28 lutego 2023 roku, piękna modelka świętuje swoje 34. urodziny. A pamiętacie, jak Klaudia El Dursi wyglądała kilkanaście lat temu, zanim pojawiła się w telewizji? Zobaczcie stare zdjęcia prowadzącej "Hotel Paradise" - inny styl, fryzura, kolor włosów...

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi świętuje 34. urodziny. Zobaczcie jej zdjęcia sprzed lat

Klaudia El Dursi na dobre zadomowiła się w polskim show biznesie. Jej kariera mocno poszybowała w górę, odkąd wzięła udział w programie "Top Model". Jako pierwsza uczestniczka w historii polskiego "Top Model", zdobyła Złoty Bilet, dzięki czemu automatycznie z etapu castingów, trafiła do domu modelek i modeli. W programie udało jej się dojść bardzo daleko - odpadła dopiero przed wielkim finałem. Jednak udział w show okazał się być strzałem w dziesiątkę, bo niedługo potem, Klaudia została prowadzącą "Hotelu Paradise".

Randkowe show stacji TVN7 okazało się być wielkim hitem i mogliśmy oglądać już sześć edycji programu z udziałem pięknej modelki. Co więcej, kilka dni temu Klaudia El Dursi rozpoczęła już nagrania do 7. i 8. edycji "Hotelu Paradise". Widzowie pokochali piękną modelkę w tej roli - gwiazda zyskała grono fanów, które na bieżąco śledzi jej losy. Ale czy nawet najwierniejsi fani wiedzą, jak Klaudia El Dursi wyglądała kilkanaście lat temu? Udało nam się znaleźć jej zdjęcia sprzed 15 lat. Sami spójrzcie, jak wtedy wyglądała!

East News/ANDRZEJ WRZESINSKI

Zobacz także: Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

Zobacz także

Klaudia El Dursi już wtedy prężnie działa w modelingu. Brała udział w pokazach mody i eventach, bo od zawsze zachwycała swoją urodą i nienaganną figurą. Kiedyś jednak miała kręcone włosy, a nie jak teraz, proste. Jednak niedługo potem zdecydowała się na mały eksperyment ze swoją fryzurą...

East News/ANDRZEJ WRZESINSKI

Zobacz także: Klaudia El Dursi boi się, że Edyta Zając wygryzie ją z TVN?!

Jakiś czas temu na Instagramie Klaudii El Dursi pojawiło się zdjęcie, które zostało wykonane 8 lat temu. Widzimy na nim gwiazdę w dużo jaśniejszych włosach! Próżno tu szukać również wyraźnie zarysowanych brwi i niebotycznie długich rzęs. Nie da się również nie zwrócić uwagi, że kiedyś modelka miała zupełnie inny styl, niż obecnie. I jak, poznalibyście Klaudię El Dursi na tym zdjęciu?

Instagram/Klaudia El Dursi
Reklama

Dziś Klaudia El Dursi ma 34 lata i jest jedną z największych gwiazd stacji TVN7. Ponadto jest mamą dwóch synów - Dawida i Jasia. Pięknej prowadzącej "Hotel Paradise" życzymy oczywiście wielu dalszych sukcesów! (Na fotografii poniżej, gwiazda podczas finału 3. edycji "Hotelu Paradise").

mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama