Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Hotel Paradise - Klaudia El Duris o kwarantannie
TV-Show

Co z kwarantanną Klaudii El Dursi? Gwiazda "Hotel Paradise" nie wróciła do partnera i dzieci!

Klaudia El Dursi z Hotelu Paradise tłumaczy, jak wygląda jej kwarantanna!

Klaudia El Dursi po trzech miesiącach pobytu na Bali, gdzie kręciła program "Hotel Paradise", wreszcie wróciła do Polski. Oczywiście ze względu na koronawirusa w naszym kraju, została wysłana na kwarantannę. Sporo kontrowersji wywołał fakt, że Klaudia w drodze do domu postanowiła odebrać chleb od jednego z przyjaciół.

Czy w ten sposób złamała zasady kwarantanny? Jest stanowcza odpowiedź modelki!

Ewydanie Party

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi zdradziła nam szczegóły nowej edycji! "Wybuchowych charakterów nie będzie"

Klaudia El Dursi tłumaczy się z odebrania chleba! Gwiazda nie wróci do dzieci!

Klaudia El Dursi na rajskiej wyspie Bali była ponad 3 miesiące. Już w trakcie nagrywania programu cały czas mówiła, że tęskni za polskim jedzeniem. Po powrocie do Polski postanowiła więc odebrać chleb od swojego przyjaciela, co wywołało sporo kontrowersji, ponieważ wedle nowych ustaleń wszyscy wracający do naszego kraju są poddawani kwarantannie.

Klaudia postanowiła więc wyjaśnić sytuację na swoim InstaStories, gdzie zaznaczyła, że każdy podróżujący ma 24 godziny na powrót do domu i równie dobrze może pojechać komunikacją miejską, gdzie spotyka się wielu ludzi.

Ona sama miała podstawiony samochód, więc poza mamą, z którą spędziła ostatnie dni na Bali, nie widziała nikogo. Chleb od przyjaciela odebrała zaś ze znaczącej odległości:

Jak wiecie, wróciłam z trzymiesięcznej podróży z Bali, przez ostatni czas towarzyszyła mi moja mama i wczoraj wylądowałyśmy. Chciałam nadmienić, że osoby, które wracają do Polski, potem wsiadają do komunikacji miejskiej, każdy ma 24 godziny na to, żeby dostać się do domu. Ja miałam podstawiony samochód pod lotnisko. Nie brały udziału w tym osoby trzecie - wsiadłam tylko ja i moje mama i musiałyśmy się przetransportować do Bydgoszczy. Postanowiłam, że nie będę robić żadnych zakupów po drodze. Ale chciałam od mojego kolegi odebrać chleb. I oto jest afera. Podjechałam pod blok, miała maskę, zdezynfekowane ręce, wysiadłam z samochodu na 10 sekund, nie zbliżałam się do niego,  nie witałam go, nie podałam mu ręki, zabrałam chleb i wsiadłam z powrotem do samochodu. Chleb był podany na kiju. Jestem ostrożną osobą, nie na raziłam nikogo. Jest mi przykro, że posądzacie mnie o to, że jestem nierozważna - powiedziała Klaudia.

El Dursi zaznaczyła również, że podjęła bardzo ważną decyzję w sprawie swojej rodziny - nie wróciła do nich! 

Podjęłam inną ważną decyzję. Nie wróciłam do mojej rodziny, mojego partnera, moich dzieci. Przez kolejne 2 tygodnie bede zamknięta w domu z mamą. Ne spotkam się ze swoimi dziećmi - powiedziała wyraźnie zasmucona.

Choć sytuacja jest trudna, Klaudia podjęła bardzo dobrą decyzję. Brawo.

Klaudia El Dursi
Instagram/Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi
Instagram/Klaudia El Dursi

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia El Dursi o dzieciach
TV-Show
"On mnie po prostu wyganiał" Kto namówił Klaudię El Dursi na udział w "Hotelu Paradise"?

Klaudia El Dursi przebywa na planie "Hotelu Paradise" od kilku miesięcy! Co było dla niej najtrudniejsze? Oczywiście rozłąka z dziećmi! Ale co ciekawe, na wyjazd na wyspę Bali namówił ją ponownie partner, Jacek Dlaczego ostatecznie się zgodziła? Czego obawiała się najbardziej? Zobaczcie, co nam zdradziła podczas rozmowy na Bali! Zobacz także:  Klaudia El Dursi szczerze o uczestnikach "Hotelu Paradise": "Cwaniactwo i sojusze!"

Klaudia El Dursi o rozstaniu z dziećmi
Instagram,
Newsy
Klaudia El Dursi jest już po kwarantannie. Gwiazda "Hotelu Paradise" pokazała wzruszające zdjęcie z dziećmi
Klaudia El Dursi skończyła obowiązkową kwarantannę po powrocie z Bali i wreszcie mogła wrócić do rodziny. Gwiazda "Hotelu Paradise" opublikowała wzruszające zdjęcie z dziećmi.

Klaudia El Dursi skończyła właśnie obowiązkową kwarantannę po powrocie z Bali i wreszcie mogła wrócić do rodziny. Gwiazda "Hotelu Paradise" opublikowała wzruszające zdjęcie z dziećmi. Nawet na fotografii widać, jak bardzo za sobą tęsknili! Mama w końcu wróciła do domu! Zobacz także:  Klaudia El Dursi złamała zasady kwarantanny?! Prowadząca "Hotel Paradise" odpowiada na zarzuty Klaudia El Dursi jest już po kwarantannie. Gwiazda wróciła do rodziny Klaudia El Dursi ostatnich kilka miesięcy spędziła na Bali, gdzie powstawał program "Hotel Paradise". Po powrocie musiała przejść obowiązkową kwarantannę, co dla niej oznaczało dodatkowe dwa tygodnie z dala od stęsknionej rodziny.  Nie obyło się również bez małej kontrowersji, kiedy po powrocie z lotniska Klaudia postanowiła odebrać pieczywo upieczone przez przyjaciela. Jednak jak wytłumaczyła, nie złamała zasad kwarantanny, ponieważ odebrała je zachowując odpowiednią odległość, a znajdowała się w samochodzie, ponieważ była w drodze z lotniska do domu w Bydgoszczy.  Na szczęście dwutygodniowa kwarantanna szybko minęła i Klaudia może cieszyć się bliskością z rodziną. Wspólnym zdjęciem ze stęsknionymi synami podzieliła się na Instagramie:  Razem💙 - napisała Klaudia pod zdjęciem.  Nawet na zwykłej fotografii widać, jak bardzo za sobą tęsknili! Piękny rodzinny obrazek skomentowała nawet Marta z "Hotelu Paradise": Z rodzinką najlepiej ❤️ Ciężko byłoby się z tym nie zgodzić!  Zobacz także:  Klaudia El Dursi z "Hotel Paradise" jest na kwarantannie pod nadzorem policji. Zdradziła, jak wygląda kontrola! Klaudia El Dursi po dwutygodniowej kwarantannie po powrocie z Bali, gdzie nagrywała program "Hotel Paradise", wreszcie mogła...

Klaudia El Dursi
Instagram/Klaudia El Dursi
Newsy
Klaudia El Dursi z "Hotel Paradise" opowiedziała, jak wygląda Bali podczas pandemii koronawirusa! Niepokojące nagranie!
Klaudia El Dursi opublikowała w sieci niepokojącą relację z Bali.

Klaudia El Dursi opublikowała w sieci niepokojącą relację z Bali. Prowadząca "Hotel Paradise" w swojej relacji na InstaStories opowiedziała, jak wygląda życie na Bali podczas epidemii koronawirusa. Klaudia El Dursi nie ukrywa, że jest przerażona tym, co dzieje się na rajskiej wyspie i na całym świecie. Zaledwie kilka dni temu piękna modelka i prowadząca hitowe reality-show przyznała, że przez koronawirusa jest rozdzielona z rodziną. Klaudia El Dursi zdradziła wówczas, że utknęła na Bali i nie wie, kiedy będzie mogła wrócić do najbliższych.  Od jakiegoś czasu żyłam tylko dniem powrotu do Polski, bo bardzo tęsknie za moją rodziną, odliczałam każdy dzień, kiedy w końcu przylecę do Polski... Jak wiecie, jak na razie wszystkie loty są do Polski odwołane, na razie na 10 dni, nie wiadomo, co będzie dalej. Także pozostaje mi tylko czekać. Uważajcie na siebie, bardzo was proszę, nie lekceważcie tego... - mówiła poruszona Klaudia El Dursi. Teraz Klaudia opublikowała nowe nagranie, na którym zdradza, że jest przerażona epidemią koronawirusa i  opowiedziała, jak teraz wygląda życie na Bali. Klaudia El Dursi o koronawirusie na Bali Klaudia El Dursi podczas relacji na InstaStories zdradziła, że razem z ekipą "Hotelu Paradise" mieszka w bezpiecznym miejscu, które nie jest tak popularne turystycznie. Ostatnio jednak prowadząca musiała pojechać do miasta i to co tam zobaczyła mocno ją zaniepokoiło! Dzisiaj doświadczyłam czegoś niesamowitego. To jest tak, że my tutaj żyjemy trochę pod takim kloszem, w takiej dziwnej bańce. Jesteśmy na totalnej wsi, na totalnym odludziu, z dala od miasta, z dala od ludzi. Nawet nie ma tutaj sklepów, nie ma niczego. Są pola ryżowe, długo, długo nic i pola ryżowe... Ja tak tylko kursuję z hotelu na plan, ale musiałam dzisiaj coś bardzo pilnego...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner