Klaudia El Dursi
Instagram

Klaudia El Dursi złamała kwarantannę? Zamiast do domu pojechała po... chleb

Klaudia El Dursi
Instagram

Klaudia El Dursi po ponad 3 miesiącach w końcu wróciła z Bali! Piękna modelka nagrywała tam dwa sezony programu "Hotel Paradise". Gwiazda "Top Model" nareszcie jest w Polsce. Jednak zanim zobaczy swoją rodzinę, czeka ją obowiązkowa 14-dniowa kwarantanna spowodowana epidemią koronawirusa

Okazuje się, że zanim Klaudia El Dursi dotarła do miejsca, gdzie będzie ją odbywała, zboczyła nieco z trasy. Modelka pochwaliła się tym faktem na Instagramie, jednak jej relacja bardzo szybko zniknęła... 

Ewydanie Party

Klaudia El Dursi złamała kwarantannę?

Jak już wspomnieliśmy, Klaudia El Dursi przez ponad 3 miesiące przebywała na Bali, gdzie nagrywano dwa sezony "Hotelu Paradise". Na szczęście odwiedzili ją jej bliscy, w tym dwóch synów, za którymi bardzo tęskniła. Modelka nie ukrywała również, że brakowało jej polskiego jedzenia. Klaudia poprosiła nawet Kasię Szklarczyk, która przyjechała do niej na wyspę, aby przywiozła jej nieco przysmaków z kraju.

Okazuje się, że tęsknota za polskim jedzeniem była tak silna, że modelka niemal od razu po wylądowaniu postanowiła zaopatrzyć się w... chleb! W tym celu pojechała pod blok, gdzie mieszka jej przyjaciel, fotograf znany jako Wujaszek Liestyle. Celebryta od jakiegoś czasu zajmuje się wypiekaniem chleba i postanowił obdarować swoją przyjaciółkę. Wujaszek zszedł do Klaudii i podał jej zawiniątko umieszczone na łopacie. Z kolei modelka w podzięce ofiarowała mu upominki prosto z Bali. 

Co ciekawe, Klaudia El Dursi początkowo pokazała wszystko na swoim Instagramie. Jednak jej relacja bardzo szybko zniknęła z sieci. Czyżby bała się, że ktoś może ją posądzić o złamanie zasad kwarantanny? 

Klaudia El Dursi odbiera chleb od Wujaszka Liestyle
Instagram

Klaudia El Dursi niebawem będzie mogła spotkać się ze swoimi bliskimi 

Klaudia El Dursi
Instagram/Klaudia El Dursi

 

Więcej na temat Klaudia El Dursi
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48