Czy Adam znajdzie parę w Hotelu Paradise?

"Hotel Paradise": Adama hejtują nie tylko internauci, ale i uczestnicy. "Zachowuje się jak bramkarz z remizy"

Czy Adam znajdzie parę w Hotelu Paradise?

Choć Adam od początku był ulubieńcem swoich kolegów w "Hotelu Paradise", teraz wszystko może się zmienić. Ostatnio byliśmy świadkami jego niezbyt eleganckiego zachowania w stosunku do jednej z dziewczyn. Adam mamił Martynę, prawił jej czułe słówka, a podczas pierwszej wspólnej nocy zdecydował się na zbliżenie z nią. Dla dziewczyny była to wyjątkowa chwila. Jakie więc było jej zdziwienie, gdy następnego ranka oznajmił jej, że... żałuje tego, co się stało.

To nie koniec nieeleganckich zachowań Adama! To, co stało się później, na dobre zraziło do niego część grupy. Posypały się ostre komentarze!

Zobacz także: "Hotel Paradise": nowa uczestniczka uratowała jednego z chłopaków! U Martyny i Adama coraz goręcej! 

"Hotel Paradise": uczestnicy komentują zachowanie Adama

Jak już wspomnieliśmy, Adam i Martyna to pierwsza para w "Hotelu Paradise", która pozwoliła sobie na intymne zbliżenie przed kamerami. Dla dziewczyny była to wyjątkowa chwila, bo jak sama przyznała, zaczęła się zakochiwać w swoim koledze. Niestety, Adam chyba nie podziela jej uczuć. Rano oznajmił swojej partnerce, że żałuje tego, co między nimi zaszło. Co więcej, zaczął szukać bliskiego kontaktu z... Violą!

Podczas zamiany par na 24 godziny to właśnie z nią wylądował na obiedzie. Gdy spotkali się na wspólnym posiłku wyznał jej, że od początku mu się podoba. Viola przyznała, że również czuje do niego coś więcej... Adam postanowił działać i od razu pobiegł do Martyny, aby wyznać jej, że między nimi nie będzie już nic więcej. To załamało dziewczynę, która nie ukrywała łez. Adam przestraszył się tego widoku i po prostu uciekł!

Na szczęście na horyzoncie pojawił się Łukasz "Blondino", który już od dłuższego czasu wiedział, że jego partnerka Viola wzdycha do Adama. Chłopak pocieszył Martynę, a przed kamerami nie szczędził swojemu rywalowi gorzkich słów. 

Adam się kreuje, że jest niby taki prawowity, elegancki. Ale tak naprawdę on się czasami zachowuje jak taki bramkarz z remizy - powiedział ostro Blondino.

Wypomniał swojemu koledze również to, że zbyt często "zakochuje się" w koleżankach z show.

W kim zakochał się Adam? W Oli, Martynie, czy Violi? Bo nie rozumiem teraz tego - przyznał zdezorientowany mężczyzna.

Zachowanie Adama skomentowała też najnowsza uczestniczka w "Hotelu Paradise", Anna. Dziewczyna zapowiedziała, że zniszczy swojego kolegę...

Oberwało się również Violi, która poniekąd przyłożyła się do rozpadu związku Adama i Martyny. O dziwo ta ostatnia nie ma do niej ponoć żalu, co powiedziała jej podczas wieczornego spotkania. Jednak Sandra szczerze przyznała, że nie może patrzeć na Violę i chciałaby, aby ta trzymała się od niej z daleka.

Co myślicie o tej sytuacji? Czy grupa zdoła jeszcze na nowo polubić Adama?

Czy Adam znajdzie parę w Hotelu Paradise?

Blondino nie szczędził swojemu koledze gorzkich słów

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mocne 😥 #hotelparadisetvn7 #siódemka #tvn7 #uczestnicy #milosc #rywalizacja #bali #player

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48