Hotel Paradise 6 Szahira opuszcza program
screen programu Hotel Paradise/Player.pl
TV-Show

"Hotel Paradise 6": ulubienica widzów usunięta z show. Polały się łzy

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. W wyniku grupowego głosowania z "Hotelem Paradise" pożegnała się ulubienica widzów. Fani programu są w szoku.

"Hotel Paradise" to nie tylko piękne plaże, luksusowa willa i atrakcyjni, mający chrapkę na miłość single. To także niepozostawiająca jeńców zimna strategia, tajne spiski i układy, gwarantujące przychylność grupy, a w efekcie walkę o Złotą Kulę i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. Niestety, w wyniku jednej z rozgrywek decyzją większości uczestników rajskiego hotelu z dalszym udziałem show musiała pożegnać się ulubienica widzów - Szahira. Internauci nie pozostawili na mieszkańcach "Hotelu Paradise" suchej nitki.

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

"Hotel Paradise 6": Szahira wyeliminowana z show. Widzowie są wściekli 

Tuż po tym, jak do "Hotelu Paradise" dołączył David, napięcie pomiędzy uczestnikami sięgnęło zenitu. Podczas gdy wszystkie panie zachwyciły się nowym mieszkańcem luksusowej willi w Panamie, mówiąc wprost, że jest "przepiękny", panowie zobaczyli w nim silnego konkurenta. By tego było mało, atrakcyjny David już na starcie otrzymał od produkcji ogromny przywilej. Razem z Dawidem i Camillą z "Hotelu Paradise" miał wskazać trzy osoby, jakie ich zdaniem nie mają szans na stworzenie trwałej relacji w programie.

Kierując się sympatiami i czystą kalkulacją, nowi uczestnicy "Hotelu Paradise" wskazali Hanię, Szahirę oraz Grzegorza, na których pozostali gracze musieli oddać swój głos. Zdaniem większości, to Szahira miała najmniejsze szanse na miłość w show i to ona musiała opuścić program.

- Jesteście wspaniałą grupą. Ja was poznałam i mam super znajomości i wspomnienia i to jest chyba najważniejsze, bo wychodzę stąd i tak już wygrana, a wam życzę wszystkiego dobrego - wyznała Szahira.

Hotel Paradise 6 zapłakana Szahira
screen programu Hotel Paradise/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Hania gorzko o zachowaniu Mikołaja względem Szahiry. Ma do niego żal?

I choć większość zebranych wybrało właśnie ją, to uczestnicy nie mogli powstrzymać łez, kierując złe emocje w stronę Camilli, Davida i Dawida. 

- To była tylko i wyłącznie czyta ich strategia. Tu Każdy chroni tylko swojego tyłka, każdy chce tu zostać za wszelką cenę i niestety odbiło się to na bardzo dobrej relacji - przyznała zalana łzami Hania.

 

Hotel Paradise 6 zapłakana Hania
screen programu Hotel Paradise/Player.pl

Najnowsze wydarzenia w "Hotelu Paradise" sprawiły, że w sieci zawrzało.

- Łajzy wywalili SZAHIRE! Spamuje bo jestem oburzona!!!!

- Najgorsza edycja jaką była.. Szahira miała szansę z Piotrem na stworzenie prawdziwej relacji to ją usuwają 😔.. A Te co z byle czego robią dramy i knują aby tylko być w finale bo czują hajs zostają😤 niektórzy uczestnicy ten program ciągną na dno

- Szahira odpadła, a hanka jako największa aktoreczka sezonu musiała się popłakać - czytamy na oficjalnym instagraowym koncie "Hotelu Paradise".

A co wy sądzicie o decyzji uczestników.

Zobacz także: "Hotel Paradise 5": Ogromna metamorfoza Wiktorii! W ciemnych włosach wygląda pięknie

Hotel Paradise 6 Angelika i Piotr płaczą
screen programu Hotel Paradise/Player.pl

Hotel Paradise 3: Ola odpadła z programu, a w sieci zawrzało! Mocne komentarze internautów
Mat. prasowe
TV-Show
Hotel Paradise 3: Ola odpadła z programu, a w sieci zawrzało! Mocne komentarze internautów
Jak fani programu zareagowali na wydarzenia w ostatnim odcinku? Internauci żałują, że Ola odpadła z "Hotelu Paradise"?

To już pewne, Ola pożegnała się z "Hotelem Paradise". W najnowszym odcinku uczestnicy musieli zdecydować, kto opuści program i wskazali, że to właśnie Ola powinna wrócić już do domu. Uczestniczka hitu TVN7 nie ukrywała, że jest zaskoczona decyzją kolegów i żałowała, że nie dali jej szansy na stworzenie związku z Michałem, który zaledwie kilka dni temu dołączył do "Hotelu Paradise". A jak na całą sytuację zareagowali fani show? Po emisji odcinka w sieci zawrzało! Internauci żałują, że Ola odpadła z "Hotelu Paradise"? Ola w "Hotelu Paradise" była od samego początku, ale z żadnym z uczestników nie nawiązała bliskiej relacji. Co ciekawe, jakiś czas temu Ola w rozmowie z Luizą przyznała, że czeka na pewnego chłopaka, który ma pojawić się w programie. I rzeczywiście w "Hotelu Paradise" kilka dni temu pojawił się Michał. Ola i nowy uczestnik bardzo szybko się do siebie zbliżyli, a ich zachowanie mogło wskazywać, że znali się już wcześniej. Ola i Michał zapewniali, że przed rajskim hotelem nie łączyła ich żadna relacja, ale ich koledzy z programu im nie uwierzyli i dziś powiedzieli głośno, że  poczuli się oszukani przez Olę.  Niestety, decyzją większości uczestników Ola musiała pożegnać się z programem . Jak skomentowali to internauci? Okazuje się, że fani "Hotelu Paradise" nie byli zbyt łaskawi dla Oli... - Paaa Olka 🖐️Jak to się mówi? Karma wraca. Dobra decyzja 💪 - „Dlaczego nam to zrobili”, a dlaczego ty rozbiłaś parę Basi i Krystiana, pomimo iż wiedziałaś, że miedzy nimi jest uczucie? Karma wróciła i to bardzo szybko :) - 👏👏👏🙌🙌🙌 Już wiesz jak się czuła Basia, czekałam na ten moment od dawna i jak to powiedziałaś karma wróciła 👏👏🙌🙌 -...

Sonia i Łukasz wyeliminowali Dominikę i Bartka z "Hotelu Paradise 2"
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise 2": Odpadli najwięksi faworyci widzów! Szokująca decyzja Soni i Łukasza
"Hotel Paradise 2": Odpadli najwięksi faworyci widzów! Szokująca decyzja Soni i Łukasza

Już za dwa dni poznamy zwycięzców lub zwycięzcę drugiego sezonu " Hotelu Paradise ". Tymczasem dzisiaj z programem pożegnać musiała się kolejna para. Decyzyjny głos należał do Soni i Łukasza, ponieważ wygrali ten "przywilej" podczas basenowych zawodów.  Wygrywać jest tak samo jak przegrywać i "Hotel Paradise" pokazuje, że nie zawsze jest po co tak zawzięcie walczyć, bo to nie są najłatwiejsze decyzje - zaczęła Sonia Kogo wraz z Łukaszem wymeldowali tuż przed ostatnią w programie "puszką pandory"?  Zobacz także:  Hania z "Hotelu Paradise" przeszła metamorfozę! W programie kpili z jej wyglądu a teraz? Dominika Konował i Bartek Graczyk odpadają z "Hotelu Paradise 2"  Uczestnicy "Hotelu Paradise" muszą się mieć na baczności. Im bliżej finału tym grono staje się coraz mniejsze. Dziś z programem musiała pożegnać się kolejna para. Sonia i Łukasz dzięki wygranej konkurencji mogli zadecydować, kto będzie musiał spakować walizki. Zdecydowali jednogłośnie i szybko: Wszystkich bardzo lubimy ale naszą decyzją, niestety jednogłośnie, jesteś Dominika i Bartek. Przepraszamy was najmocniej, taka jest ta gra. Z naszej strony musiała paść taka decyzja.  Niestety zasady gry w "Hotelu Paradise 2" są bezlitosne. Dominika i Bartek mogli nie zgadzać się z decyzją, jednak nie mogli jej podważyć. Uczestniczka podkreśliła jednak, że to nie koniec jej miłosnej przygody z Bartkiem:  Nasza historia miłosna się nie kończy tylko dopiero się zacznie. Super przygoda, wszystkich was lubię i powodzenia!  Doszło jednak do małego zgrzytu pomiędzy Dominiką a Sonią. Żegnając się z uczestnikami, wyeliminowana uczestniczka pominęła Sonię: Z Tobą nie chcę się tulić.  Sonia była zdziwiona zachowaniem...

Hotel Paradise 4: Launo po raz pierwszy pokazała swoje dziecko! Bardzo za nim tęskniła
@launokardel, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise": Launo o najpiękniejszym momencie w programie. Wbija szpilę Przemkowi
Wspomnienia Launo z "Hotelu Paradise" wcale nie są takie oczywiste, jakie mogłyby się wydawać. Zaskakujące wyznanie uczestniczki.

Zbliżamy się do finału 4. edycji "Hotelu Paradise". Przed uczestnikami ostatnie kilkanaście dni w raju. Gwiazdy randkowego show chętnie wypowiadają się na temat swojego pobytu w programie i wspominają swoje dotychczasowe, wyemitowane już najlepsze momenty. Launo nie miała problemu by wskazać, co ze swojego pobytu w "Hotelu Paradise" będzie wspominała najlepiej i o dziwo, wcale nie ma na myśli relacji z Przemkiem. Kogo więc wspomina najcieplej?  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Natka przyjaźni się z popularną uczestniczką "Love Island"! O kim mowa? "Hotel Paradise": Launo o najlepszym momencie w programie  Launo zdobyła sporą popularność dzięki udziałowi w " Hotelu Paradise ". Uczestniczka budziła skrajne emocje, a jej mocne nastawienie do Wiktorii spowodowało, że s potkał ją olbrzymi hejt , co gorsza nie tylko w sieci. Po kontrowersyjnej "Pandorze", podczas której uczestnicy urządzili lincz na Wiktorii , na uczestników spadła fala krytyki. Launo nie tylko otrzymywała nienawistne komentarze ale również porysowano jej samochód i nie ukrywała, że nawet boi się wychodzić z domu.  Jej relacje z Wiktoria jednak zmieniły się po jej powrocie do programu, a gdy przyszedł czas, że musiała go opuścić także Launo , nie brakowało wzruszeń. Klaudia Launo początkowo była w jednej z najsilniejszych relacji w programie. Sparowała się z Przemkiem i obiecali sobie lojalność aż do finału. Na początku programu nie wzięli jednak pod uwagę tego, że emocje mogą wziąć górę. Monotonność i chęć zmian spowodowała, że pomiędzy nimi zaczęły wywiązywać się pierwsze konflikty, a gdy do show dołączył Michał , uczestniczka wiedziała, że to z nim chce budować nową relację. Mogłoby z tego narodzić się coś naprawdę mocnego, gdyby nie nieprzewidywane zasady...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik