Hotel Paradise 6: Mikołaj pokazał zdjęcie przed i tuż po programie -Przytyłem ponad 10 kg
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 6": Mikołaj pokazał zdjęcie przed i tuż po programie! "Przytyłem ponad 10 kg"

Mikołaj przyznał, że kiedy przyszedł do "Hotelu Paradise 6" miał formę życia. Jak się okazuje, pobyt w programie szybko sprawił, że jego kaloryfer zamienił się w... sami zobaczcie!

Mikołaj, który szóstą edycję "Hotelu Paradise" wygrał stając na ścieżce lojalności z Moniką, z rajskiej Panamy wrócił bez drugiej połówki, ale za to z dodatkowymi ponad 10 kilogramami na wadze! Przystojniak z którym randkę chciały zaliczyć niemal wszystkie uczestniczki show, przyznał, że pobyt w "Hotelu Paradise" zdecydowanie nie służył jego formie i pokazał zdjęcie swojego "sześciopaka" przed programem i po powrocie do Polski. Zdziwieni?

"Hotel Paradise": Klaudia El Dursi komentuje rozstanie Nany i Łukasza. "Jest mi przykro, bo..."

"Hotel Paradise 6": Mikołaj pokazał, jak przytył w programie! Fani: "Chyba tosty weszły za grubo"

W "Hotelu Paradise 6" Mikołaj zawrócił w głowie niejednej dziewczynie. Dziś przystojniak z hitu TVN7 nie ukrywa, że przyjeżdżając do rajskiej Panamy był w formie życia. Jak się okazuje, miesiąc przed wylotem Mikołaj wylewał siódme poty, by mieć jak najlepiej wyrzeźbioną sylwetkę. Problem w tym, że pobyt w Hotelu nieco to... zmienił.

Pamiętam jak dziś moment w którym dostałem telefon z informacją o moim udziale w Hotelu. Wchodziłem wtedy do wanny po wieczornych zjazdach na stoku, a moja sylwetka była „lekko” zapuszczona i dużo bliżej jej było do stanu po powrocie z Panamy niż do tego przed wejściem do programu 😂. Został mi jednak miesiąc na przygotowania i wiedziałem, że muszę dać z siebie wszystko żeby nie było wstydu przed całą Polską, ale też głównie dla własnego komfortu psychicznego 😁. To był jeden z lepiej przepracowanych przeze mnie miesięcy i jeden z najbardziej wymagających jeżeli chodzi o jednostki treningowe. Przez cały miesiąc trenowałem 2x dziennie po jednej godzinie wysiłku (przeplatałem na treningach rower, bieganie, siłownie, muaythai i pływanie), przy mocnej obniżce kalorycznej z jednym dniem w tygodniu przeznaczonym na odpoczynek - wyznał Mikołaj w swoim wpisie na Instagramie.

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": David wymownie o Angelice. Jednak nie wszystko stracone? 

Choć Mikołaj sam przyznał, że wyrobienie sylwetki w miesiąc nie było ani czymś łatwym ani zdrowym, osiągnął swój ce i udowodnił sobie, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Wygląda jednak na to, że wieczorne posiedzenia przy barze, tosty - o które zresztą była afera - oraz brak dyscypliny nieźle odbyły się na jego formie. Zwycięzca szóstej edycji "Hotelu Paradise" przyznał, że dwa miesiące w rajskiej Panamie kosztowały go ponad 10 kilogramów więcej na wadze. Nie wierzycie? Mikołaj pokazał zdjęcie przed i po programie!

Będąc w Hotelu Paradise przez 2 miesiące przytyłem ponad 10 kg, na co swój wpływ miała stosunkowa mała aktywność fizyczna, codzienne imprezy, oraz…
…poczwórne tosty. Aktualnie wszystko wraca do…formy 😂 - napisał Mikołaj.

Mikołaj w Hotelu Paradise 6 przytył ponad 10 kg
@miki.hotelparadise6, Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Gabrysia i Marek są parą po programie? "Udało mi się odnaleźć miłość" 

Obok tego widok i to wyznania fani Mikołaja jak i uczestnicy "Hotelu Paradise 6" nie mogli przejść obojętnie.

Te tosty to było przekleństwo…. 🙈😂😂😂 - przyznał Adam

 

Hahahahahahaha drugie foto moje ulubione 😂😂 - stwierdziła Angelika

Wygląda jednak na to, że większości obserwatorek przystojniaka z panamskiego raju 10 kilogramów w tą czy w tą nie robi różnicy. Internautki jednogłośnie przyznały, że tak czy siak Miki to prawdziwe "ciacho".

Hotel Paradise 6: Mikołaj nowym uczestnikiem. To Mistrz Polski w Muay Thai
Mat. prasowe

Mikołaj i Monika wygrali Hotel Paradise 6
Mat. prasowe Hotel Paradise 6

	Hotel Paradise 6: Stacja TVN ujawniła pierwszego przystojniaka. To przebojowy Mikołaj
Mat. prasowe
 

Hotel Paradise 6: Mikołaj świętuje urodziny w wielkim stylu! Kto nie przyszedł na huczną imprezę?!
Mat. prasowe/anastazja.hotelparadise6, Instagram
TV-Show
"Hotel Paradise 6": Mikołaj świętuje urodziny w wielkim stylu! Kto nie przyszedł na huczną imprezę?!
Ekipa szóstej edycji "Hotelu Paradise" świetnie bawiła się na urodzinach Mikołaja. Okazuje się jednak, że nie wszyscy pojawili się na imprezie. To koniec przyjaźni?

Mikołaj to jeden z najbardziej lubianych uczestników szóstej edycji "Hotelu Paradise" - i to nie tylko przez widzów, ale pozostałych mieszkańców raju. Jak się okazuje, przystojniak właśnie świętował 25. urodziny i postanowił zrobić to w naprawdę wielkim stylu. Ku naszemu zdziwieniu, na imprezie Mikołaja zabrakło kilku uczestników "Hotelu Paradise 6"! To koniec wielkich przyjaźni? "Hotel Paradise 6": Kto nie pojawił się na urodzinach Mikołaja? Co to był za wieczór! Mikołaj z "Hotelu Paradise 6" postanowił zorganizować wielką imprezę urodzinową - najpierw zabawa odbywała się w apartamencie, a następnie przeniosła się do jednego z modnych, warszawskich klubów. Oczywiście, całość była relacjonowana nie tylko w mediach społecznościowych solenizanta, ale również świetnych gości. Jak się okazuje, nie wszyscy uczestnicy szóstej edycji " Hotelu Paradise " świętowali z nim ten ważny dzień. Uwaga - będziecie zaskoczeni, kogo zabrakło! Zobacz także:  "Hotel Paradise 6": Grzegorz i Magda są parą?! Tylko spójrzcie na te zdjęcia!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 6": Hania o Mikołaju i Monice: "Plan na przetrwanie". Spotyka się z innym uczestnikiem! Grupowe zdjęcie postanowił zamieścić Grzesiek, przy którego boku, jak się okazuje, zabrakło pięknej blondynki Magdy. Czyżby był to znak, że relacja tej dwójki nie przetrwała po powrocie do Polski? Na urodzinach Mikołaja nie pojawił się również Adam! Jest to o tyle zaskakujące, że ta dwójka w szóstej edycji "Hotelu Paradise" trzymała się naprawdę blisko. Na zdjęciu, czy publikowanych nagraniach trudno dopatrzeć się również Carmy i Igora, ale... zabrakło kogoś jeszcze!  Choć niektórzy fani uważają, że mają dowody na to, że Monika i Mikołaj z "Hotelu Paradise...

"Hotel Paradise 6": Hania o Mikołaju i Monice: "Plan na przetrwanie". Spotyka się z innym uczestnikiem!
Screen Programu Hotel Paradise/Player.pl
TV-Show
"Hotel Paradise 6": Hania o Mikołaju i Monice: "Plan na przetrwanie". Spotyka się z innym uczestnikiem!
Jaka była reakcja Hani z "Hotelu Paradise 6" na parę Moniki i Mikołaja? Uczestniczka skomentowała ich relację i przypadkiem zdradziła coś jeszcze! Powiedziała kilka słów za dużo?

To, co dzieje się w szóstej edycji "Hotelu Paradise" zdecydowanie budzi spore emocje. Kiedy Hania odeszła z programu, dumnie stając za Dawidem, Mikołaj z którym do tej pory tworzyła dość mocną, choć burzliwą parę, połączył się z Moniką. Co na ten temat sądzi uczestniczka, której szansa na wielki finał została odebrana? Dziewczyna postanowiła skomentować relację Moni i Mikołaja, a co więcej, Hania nie ukrywa, z którym z chłopaków spotyka się po powrocie do Polski. Zaskoczeni? Hania z "Hotelu Paradise 6" komentuje relacje Mikołaja i Moniki. Z kim spotyka się po programie? Przez pewien czas w szóstej edycji " Hotelu Paradise " Hania i Mikołaj tworzyli najmocniejszą parę i wielu wydawało się, że nic nie będzie ich w stanie rozdzielić. Niestety, relacja tej dwójki była bardzo burzliwa i koniec końców uczestnicy stwierdzili, że jedyne co może się pomiędzy nimi narodzić, to przyjaźń. Ostatecznie Hania musiała pożegnać się z rajską Panamą, a Miki znalazł się w parze z Moniką, z którą ma naprawdę świetny kontakt. Ten, kto widział ostatnią randkę tej dwójki, mógł poczuć prawdziwe napięcie i iskry. Co więcej, niektórzy fani "Hotelu Paradise 6" sądzą, że Mikołaj i Monika są parą po programie ! A co na ich relację Hania? Zobacz także:  "Hotel Paradise 5": Dominika powiększyła piersi i pokazała zdjęcie po operacji. "To było moje marzenie"   Uczestniczka, która już pożegnała się z "Hotelem Paradise 6", może pochwalić się całkiem pokaźnym gronem fanów. To właśnie dla nich postanowiła zdradzić kilka smaczków i odpowiedzieć na ich pytania na Instagramie. Między innymi Hania zdradziła, jakie była jej pierwsza reakcję na parę Mikołaja i Moniki. Było to trochę dziwne, ale każdy ma swój plan na przetrwanie w hotelu, między...

Hotel Paradise 6: Grzegorz i Magda
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 6": Grzegorz zdradził szczegóły rozstania z Magdą. "Wystawiła mnie"  
Uczucie Magdy i Grzegorza w "Hotelu Paradise" wydawało się silne, a para zapewniała, że po powrocie z rajskiej wyspy będzie kontynuowała relację. Uczestnik przyznaje, że nie spodziewał się takiego zachowania ukochanej. Co się stało?

Za nami finał 6. edycji "Hotelu Paradise", która dostarczyła fanom wiele skrajnych emocji, a w sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy. W ostatnim odcinku znalazły się dwie pary, które jak się wydawało, połączyło prawdziwe i mocne uczucie. Magda i Grzegorz wydawali się nie rozłączni, a widzowie byli przekonani, że ta dwójka będzie kontynuowała swoją relację po powrocie do Polski. Teraz uczestnik show przyznał, że ukochana bardzo się zmieniła, a ich drogi szybko się rozeszły. Grzegorz nie kryje swojego rozczarowania. Co wydarzyło się po powrocie z rajskiej Panamy?  "Hotel Paradise 6": Grzegorz o zachowaniu Magdy: "zaczęła mnie odpychać" Hitowy program stacji TVN znów wywołał masę emocji wśród widzów! A wszystko za sprawą  finałowego składu "Hotelu Paradise 6", który nie spodobał się fanom.  Ostatecznie na ścieżce lojalności stanęli Monika oraz Mikołaj, których w show połączyła przyjaźń. Uczestnicy zdecydowali się wybrać miłość i podzielić pieniędzmi, choć  Monika z "Hotelu Paradise 6" chciała rzucić kulą .  Widzowie od pojawienia się Magdy na rajskiej wyspie od razu zaczęli kibicować jej i Grzegorzowi. Para wydawała się nie rozłączna, a fani wróżyli im wspólną przyszłość. Niestety najpierw odpadł piękna blondynka, a jakiś czas później jej ukochany. Gdy tuż przed finałem oboje wrócili do programu, ich zachowanie znacznie różniło się od tego, które zapamiętali widzowie. Kobieta zachowywała się inaczej, niż wcześniej - zdystansowała się, co nie umknęło uwadze Grzegorza, który miał wątpliwości, czy Magda jest mu wierna. Teraz wiemy już, że ich uczucie nie przetrwało, a w rozmowie z cozatydzien.pl uczestnik zdradził szczegóły rozstania.  Sytuacja wyglądała tak, że po powrocie Magdy ona się stała strasznie niezrozumiała dla mnie. Zarówno...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik