Hotel Paradise 6: Fani oburzeni zachowaniem Angeliki wobec Adama
SCREEN PROGRAMU HOTEL PARADISE/PLAYER.PL
TV-Show

"Hotel Paradise 6": Fani oburzeni zachowaniem Angeliki wobec Adama. "Krzykaczka żenująca" - grzmią

Ostra kłótnia Angeliki i Adama z "Hotelu Paradise" nie przeszła bez echa. Podczas gdy część widzów stoi po stronie dziewczyny, inni nie zostawili na niej suchej nitki. Co tam się zadziało?!

Najnowsze wydarzenia w "Hotelu Paradise" sprawiły, że w sieci zawrzało, a internauci nie pozostawili na Angelice suchej nitki. Czym aż tak ich rozwścieczyła?

"Hotel Paradise": Krzysztof i Basia wrócą do siebie? El Dursi: "Zdradzę trochę prywaty"

"Hotel Paradise 6": Fani oburzeni zachowaniem Angeliki

Takich emocji w najnowszej edycji rajskiego hotelu jeszcze nie było! I choć regularne obrażanie się Hani, strategie Grzegorza, czy kłótnie Szahiry i Mikołaja z "Hotelu Paradise" budziły wśród widzów wiele kontrowersji, to najnowszy odcinek miłosnego show sprawił, że to Angelika została okrzyknięta przez nich największym graczem i awanturnicą. Dlaczego?

Tuż po tym, jak z "Hotelu Paradise" wyeliminowano Szahirę, Adam i Angelika postanowili obyć szczerą rozmowę. Chłopak starł się wybadać, jaki stosunek Angelika ma do nowego uczestnika podkreślając, że robił wszystko, by Camilla, Dawid i David nie nominowali jej do opuszczenie programu.

- Ja gdybym chciał, to bym powiedział, że mamy otwarty układ.

- Ale myślisz, że Miki, albo Hania powiedzieli o takich sytuacjach? Nie!

- Ale nie zmieniaj tematu do Mikiego albo Hani, bo jak chcesz to to docenisz, jak nie chcesz, to tego nie docenisz - ciągnął Adam.

- Ja pierl****lę Adaś, ja to doceniam strasznie ale...

- Po co ty się unosisz? Przecież ja powiedziałem coś bardzo miłego w tym momencie do ciebie, a ty się unosisz. Weź się zastanów nad sobą - ciągnął. 


Hotel Paradise 6: Kłótnia Angeliki i Adama
SCREEN PROGRAMU HOTEL PARADISE/PLAYER.PL

Przypominamy, że  tym, jak do "Hotelu Paradise" dołączył David, wszystkie dziewczyny jednogłośnie okrzyknęły go największym przystojniakiem show. Nawet tworzące silne relacje Hania i Angelika nie kryły zainteresowania nowoprzybyłym uczestnikiem.

- Bardzo mi się podoba - wyznała Angelika w rozmowie z Adamem.

I choć pewny siebie blondyn do tej pory był przekonany o lojalności i wierności swojej partnerki, postanowił jasno zaznaczyć nowemu graczowi, że jego para z Angeliką rozwija się w dobrym kierunku. Niestety, to właśnie ten fakt, a także niefortunne sformułowanie słów przez chłopaka sprawiło, że Angelika wybuchła.

 - Myślałam ze to fajna dziewczyna, ale to co dziś pokazała to masakra

- Angelika - Drama Queen 🙄

- Czepia się każdego słówka, krzyczy na Adama, problem z niczego robi, straszna drama queen, która chce być najważniejsza. Współczuję jej przyszłemu partnerowi nie tylko programowemu.

- Matko jaka to krzykaczka, żenująca - grzmieli internauci.

Inni zaś zaczęli sugerować, że Agnelika chciała kłótnią zniechęcić Adama do siebie, by otworzyć się na nową relację z Davidem.

- Angelika specjalnie tak robi żeby nawiązać relację z Davem 🙄

- Spodobał jej się David i poszła odwalić cyrk na kółkach żeby zakończyć relację z Adamem głośniej krzyczeć i machać przed szybą żeby David widział

- Specjalnie nakręca aferę żeby mieć pretekst żeby Davea wybrać 😂

Nie zabrakło też głosów wspierających Angelikę i atakujących Adama.

- Boże, co za typ... Doprowadza do szału swoimi tekstami.

- Adam sobie chyba coś uroił 😂

- Adam  zaburzony facet o cechach mocno narcystycznych.... - piszą internauci na oficjalnym instagramowym koncie programu.

A co wy sądzicie o całej sytuacji? Myślicie, że Adam i Angelika jeszcze się dogadają?

Hotel Paradise 6: Angelika i Adam
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 2" Kamil niepochlebnie o Magdzie
Instagram
Newsy
Hotel Paradise 2: Kamil chce wystawić Madzię Adamowi? "Nie wiadomo czy mu się ta kaczuszka spodoba"
Hotel Paradise 2: Kamil chce wystawić Madzię Adamowi? "Nie wiadomo czy mu się ta kaczuszka spodoba"

Im bliżej finału " Hotelu Paradise 2 ", tym uczestnicy muszą coraz bardziej kombinować. Największym miłośnikiem spisków okazuje się być Kamil. W rozmowie z Ivanem przyznał, że należy nowego uczestnika skonfrontować z Madzią. Słowa, jakimi opisuje koleżankę z programu mogłyby się jej nie spodobać!  Zobacz także:  "Hotel Paradise 2". Internauci są oburzeni decyzją Krystiana! "Ona mówi, że się go brzydzi a typ ją wybiera" "Hotel Paradise 2": Kamil niezbyt pochlebnie wyraża się o Madzi Losy uczestników "Hotelu Paradise" zmieniają się jak w kalejdoskopie. Nikt nie jest w stanie nic przewidzieć. Z tygodnia na tydzień relacje uczestników zacieśniają się coraz bardziej i coraz trudniej będzie kogoś wyeliminować. Na tym etapie już każdy może czuć oddech przegranej na swoich plecach. Kamil i Ivan nie próżnują i zastanawiają się co mogą zrobić, żeby sami mogli czuć się bezpiecznie. Stwierdzili, że dobrym posunięciem będzie przekonanie nowego uczestnika, że ma szansę na relację z Magdą, która aktualnie jest z Robertem. Twierdzą, że jeżeli Adam podejdzie do niej na rajskim rozdaniu to niekoniecznie jest pewne, że wybierze wówczas aktualnego partnera:  Na logikę to jest jego szansa. Tylko nie wiadomo czy mu się kaczuszka spodoba. Teraz Madzia leży przy basenie bez makijażu on się na nią patrzy więc na pewno powie, że mu się nie podoba. Ale wieczorem, jak się od*ebie? - podsumował Magdę Kamil  Te słowa mogą się nie spodobać uczestniczce... Czy Kamil przesadził pozwalając sobie na takie określenia względem Magdy? Według Kamila zeswatanie jej z Adamem jest szansą obronienie swojej bezpiecznej pozycji w programie:  Jak ona mu się spodoba to elegancko ale jak Sonia to dużo gorzej. Jak tego nie zrobimy to odpadnie świeżak (Krystian)...

"Hotel Paradise": kłótnia Ani i Adama
Newsy
"Hotel Paradise": Ostra kłótnia Ani i Adama: "Ty śmieciu"! O co poszło?
Awantura Ani i Adama w "Hotelu Paradise". Padły ostre słowa. O co poszło?

Dziś pomiędzy uczestnikami " Hotelu Paradise " doszło do ostrej wymiany zdań. Ania skonfrontowała się z Adamem, zarzucając mu, że nie lubi jej i ma do niej uprzedzenia, które sam sobie wytworzył. Adam z kolei twierdził, że to Ania specjalnie wprowadza nieprzyjemną atmosferę i zarzuca mu to, że skrzywdził Martynę z premedytacją. Padły gorzkie słowa: "Ty śmieciu" - nie za ostro?  Zobacz także:  Jak Martyna Kondratowicz z "Hotelu Paradise" wyglądała przed operacjami? Tylko spójrzcie na te zdjęcia! Kłótnia Ani i Adama z "Hotel Paradise"  Ania i Adam zdecydowanie nie złapali nici porozumienia. Uczestniczka wygarnęła aktualnemu partnerowi Violi, że jej nie lubi i wymyślił sobie o niej wyobrażenie, które nie jest zgodne z prawdą. Adam z kolei uważa, że Ania specjalnie nakręca kłótnie, ponieważ od początku zapowiadała, że namiesza:  Ty weszłaś tu ze słowami, że chcesz coś namieszać i cały czas to ciągniesz.  Ania postanowiła wypomnieć mu to, co zrobił Martynie i że podczas programu niejednokrotnie zdążył już zmienić partnerkę:  Wstydzę się, że nie powiedziałem od początku Martynie, że lubię Violę. - próbował się tłumaczyć.  Przy wymianie zdań Ani i Adama była obecna Martyna, którą ten temat dotknął:  Nie chciałam już tego słuchać, ja to wszystko zamknęłam i nie chce już tego ciągnąć. Zostałam wykorzystana ale nie chce Viola, żebyś się źle z tym czuła. - mówiła pozostałym uczestnikom Ania nie odpuszczała Adamowi: Dlaczego całowałeś Martynę? Adam wyznał, że kierował się uczuciami, które mu wówczas towarzyszyły:  Bo to czułem. Nie chciałem jej wykorzystać. Tak czułem i tak zrobiłem. Wprowadzasz negatywną...

Adam z Martyną parą!?
TV-Show
"Hotel Paradise": Romans Adama i Martyny kwitnie! "Nie zapomniałem o Oli". Co z Łukaszem?
Hotel Paradise, odcinek 13. Czy Martyna rzuciła Łukasza dla Adama? Romans Adama i Martyny kwitnie.

Za nami 13. odcinek "Hotelu Paradise"! Co wydarzyło się w show? Czy Adam odbił Martynę Łukaszowi? Jak przebiegła randka Sandry i Mateusza? Zobaczcie naszą relację! "Hotel Paradise": Romans Martyny i Adama kwitnie! Na początku nowy uczestnik Mateusz i Sandra wybrali się na randkę, podczas której zagrali w dwuznaczną grę. Sandra musiała przytulić uda chłopaka, Mateusz zaś klepnąć... piersi uczestniczki.  Z kolei Viola porozmawiała z Blondino, który w poprzednim odcinku, podczas imprezy, nie chciał z nią gadać. Kobieta miała pretensje do chłopaka, który nie okazywał jej zainteresowania. Chce jednak nadal tworzyć z nim parę: To wszystko jest dziwne. Jak ktoś mi dają energię, odchodzę od tej osoby - stwierdził Łukasz.  Ta impreza była zakrapianą imprezą. Dziś było mi głupio. Wczoraj było jak stare małżeństwo. Póki jest Latino, chcę z nim tworzyć parę. - powiedziała Viola.  Tymczasem romans Adama i Martyny kwitnie!  Dla mnie ten program się zaczął - powiedziała Martyna po romantycznej rozmowie z Adamem Dla mnie też - stwierdził Adam Adam wytłumaczył się, że nie zapomniał o Oli" To nie jest tak, że zapomniałem o Oli, mam ją z tyłu głowy, ale życie toczy się dalej. Ale ja nie będę cały czas lamentować, że Ola odeszła, bo po co tak. Ale nie chcę uciekać, od tego co czuję - powiedział Adam.  A co z Łukaszem? Martyna stwierdziła: Żalu nie ma. Ale to jest pierwszy, albo jeden z pierwszych, zawód w relacjach damsko męskich.   Z kolei Łukaszowi jest... smutno:  Czuję, że nawiązują relację bliższą. Jest atmosfera, której nie powie się słowami. Czuję lekkie zaniepokojenie i lekki smutek. Wraz z pojawieniem się Klaudii El Dursi, przyszedł czas na kolejną grę....

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik