"Hotel Paradise 6": Dawid odpowiada na zarzuty rozbicia związku Magdy i Grześka. Zwalił winę na Magdę?
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 6": Dawid odpowiada na zarzuty rozbicia związku Magdy i Grześka! "Mogły być jeszcze inne powody..."

Dawid w mocnych słowach ocenił relację Magdy i Grzegorza w "Hotelu Paradise 6". Nie żałuje, że namieszał?

Szósta edycja "Hotelu Paradise" już za nami, a to oznacza, że nadszedł czas na kolejne emocje! Po zakończeniu emisji uczestnicy miłosnego show TVN7 w końcu mogą przerwać milczenie i opowiedzieć o wszelkich pikantnych szczegółach, konfliktach, związkach i dramatach. W ostatnim czasie spore zamieszanie wywołał Dawid, który - zdaniem niektórych - przyczynił się do zakończenia relacji Magdy i Grzegorza. Co więcej, sam Grzegorz ma mu wiele za złe. Co na to uczestnik? Dawid w końcu odpowiedział! Jego komentarz niektórym może się nie spodobać. Chłopak bardzo surowo ocenił to, co łączyło jedną z finałowych par. 

"Hotel Paradise 6": Hania tłumaczy się ze swojego "CHCEM". "Po tym, jaki hejt mnie przez to spotkał, teraz...."

"Hotel Paradise 6": Dawid o "nakręcaniu" Magdy przeciwko Grzegorzowi

Magda i Grzegorz byli tą z par szóstej edycji "Hotelu Paradise", w której widzowie pokładali wielkie nadzieje. Jak się jednak okazało, dziewczyna rzuciła uczestnika tuż po programie, a więcej na ten temat powiedział Grzegorz z "Hotelu Paradise 6", zdradzając szczegóły rozstania z Magdą. Uczestnik nawet zorganizował live'a na swoim profilu na Instagramie, podczas którego wbił szpilę Dawidowi. Dlaczego?

Wierni widzowie miłosnego, hitowego show TVN7 z pewnością pamiętają, że kiedy piękna Magda wróciła do raju, w jej relacji z Grzegorzem postanowił co nieco zamieszać Dawid. Uczestnik opowiadał dziewczynie o tym, co jej partner robił pod jej nieobecność, a kiedy ta coraz bardziej otwierała się na Dawida, jej relacja z hotelowym partnerem z dnia na dzień stawała się coraz chłodniejsza. Po zakończeniu emisji, Grzegorz postanowił szczerze powiedzieć, co sądzi o zachowaniu swojego kolegi.

- Dawid bardzo perfekcyjnie zorganizował akcje, żeby mi spie*d*olić związek i mu przybijam piątkę, bo mu się to zaje**ście udało. Natomiast widziałem się z Dawidem (...) generalnie powiedziałem mu, co o tym sądzę, natomiast było mi bardzo przykro, że zaczął się wybielać (...) Wypadałoby się przyznać do błędu, (...) przeprosić i tyle. Nie musimy być kolegami - stwierdził Grzegorz.

Grzegorz i Magda z Hotelu Paradise 6
@grzes.hotelparadise6, Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Fani dziwią się Grześkowi: "Po co tam Magda po tym jak cię potraktowała"

Jak się okazuje, niektórzy internauci całkowicie zgadzają się ze słowami Grzegorza. Kiedy Dawid postanowił urządzić dla swoich fanów serię pytań i odpowiedzi, jeden z obserwatorów zapytał, czy chłopak żałuje tego, jak nakręcał Magdę przeciwko Grzegorzowi. Co na to Dawid? Uczestnik "Hotelu Paradise 6" widzi tę sytuację zupełnie inaczej.

- Nigdzie Magdzie nie powiedział wprost nic złego na Grzesia bezpośrednio, typu "jest taki i taki". "Nakręciłem" temat, aby Magda rozeznała się w sytuacjach, które były pod jej nieobecność i wyraziłem (po jej dopytywaniu!) swoje zdanie na temat podejścia do Natalii, ale jednocześnie go obroniłem, że Natalia była raczej tylko traktowana jako narzędzie do przetrwania - napisał.

Na tym jednak nie koniec! Dawid postanowił zakwestionować uczucie, które rodziło się pomiędzy Magdą a Grzegorzem. Uczestnik stwierdził, że jeżeli ich relacja byłaby tak silna i prawdziwa, jego rozmowy z Magdą nic by nie zmieniły. Zdaniem Dawida, uczestniczka mogłaby zachować się zupełnie inaczej wobec swojego hotelowego partnera...

- Swoją drogą, skoro Magda zebrała informacje, porozmawiała z Grzesiem, wyjaśnili sobie, powiedziała że mu ufa i wierzy, to chyba jednak mogły być jeszcze inne powody zdystansowana się. By the way, gdybym ja był w relacji miłosnej i moje zapewnienia, rozmowy byłyby dla drugiej połówki mniej warte niż coś zasłyszane z boku, to znaczy, że coś z zaufaniem i uczuciem nie tak na starcie. Magda darząc Grzesia "prawdziwym uczuciem" mogła równie dobrze powiedzieć kto, co mówił i mogli skonfrontować to jako para - stwierdził Dawid.

Hotel Paradise 6: Dawid komentuje zachowanie wobec Grzegorza i jego relacje z Magdą
@dawid.hotelparadise6, Instagram

Zobacz także: "Hotel Paradise 6": Czy Dawid jest z Anastazją po programie? "Myślę, że zakochanie to jest"

Która strona ma rację? Wygląda na to, że na niektóre sprawy uczestnicy "Hotelu Paradise 6" patrzą zupełnie inaczej. Jak myślicie, czy tej trójce uda się utrzymać koleżeńską relację, czy może to co wydarzyło się w rajskiej Panamie będzie trudne do zapomnienia?

Hotel Paradise 6: rozmowa Dawida i Magdy
Screen programu Hotel Paradise/Player.pl

Hotel Paradise 6: Magda
Screen programu Hotel Paradise/Player.p
TV-Show
"Hotel Paradise 6": Konflikt Magdy i Grzegorza: "Ja już mam tego dość. To jest takie odrzucające."
W "Hotelu Paradise" Dawid skutecznie dzieli Magdę i Grzegorza. Uczestniczka ma zdecydowanie dość. Podobnie zresztą jak Grzegorz, który dostrzega, że coś jest nie tak.

Im bliżej finału, tym więcej emocji w "Hotelu Paradise". Coraz więcej osób zaczyna knucie, aby dotrzeć do ostatniego odcinka. Teraz wszyscy uczestnicy skupili się na najmocniejszej parze - Grzegorzu i Magdzie. Ostatnio Dawid, razem z Markiem zaczęli knuć przeciwko zakochanym. W najnowszym odcinku także nie zabrakło kolejnych intryg i mocnych słów. "Hotel Paradise 6": Magda ma dość Grzegorza Atmosfera w 6. edycji "Hotelu Paradise" jest naprawdę gorąca. Zarówno uczestnicy, jak i widzowie nie spodziewali się takich zwrotów akcji. Ostatnio wszyscy ucieszyli się z powrotu samozwańczego króla hotelu, Grzegorza. Ku zaskoczeniu widzów, niedługo po tym wydarzeniu do "Hotelu Paradise 6" wróciła także Magda , a wydarzenia te pokrzyżowały plany innych uczestników. Szybko okazało się, że nie wszyscy ucieszyli się z połączenia sił najmocniejszej pary-   Dawid i Marek zaczęli obmyślać sprytny plan zniszczenia związku Magdy i Grzegorza z "Hotelu Paradise" . Ich słowa sprawiły, że Magda nabrała wielu wątpliwości w stosunku do swojego partnera. Okazuje się, że Dawidowi nie tylko zależy na rozbiciu najsilniejszej pary, ale przede wszystkim na zdobyciu Magdy. Uczestnik nie poprzestał na ostatnich słowach i znowu przeszedł do ataku. Tym razem proponując przebojowej 18-nastolatce przeprowadzenie się po programie do jego rodzinnego miasta: - Pomyśl nad Trójmiastem słuchaj. Trójmiasto jest bardzo duże. W Warszawie Grzesiek będzie chciał Cię przygarnąć, więc może lepiej Trójmiasto - mówił pół żartem, pół serio. Marek z kolei nieustannie podkręca intrygi i mocno kibicuje Dawidowi i Magdzie, tym samym stając przeciwko Grzegorzowi. Zobacz także:   "Hotel Paradise 6": Monika i Mikołaj są parą po programie? Klaudia El Dursi zdradziła za dużo? Wszystko...

Czy Grzegorz i Magda z Hotelu Paradise 6 są razem po programie?
Instagram @grzes.hotelparadise6
TV-Show
"Hotel Paradise 6": Grzegorz i Magda są razem po programie?! Wymowny wpis w sieci 
Magda i Grzegorz z "Hotelu Paradise 6" zdradzili za dużo? W sieci pojawiły się zaskakujące zdjęcia. Ich związek przetrwał?

Grzegorz i Magda z "Hotelu Paradise" zdecydowanie nie przejmują się tym, co pomyślą ludzie tylko w 100% dają się ponieść uczuciom. Ich dynamiczna relacja spowodowała niemałe kontrowersje wśród mieszkańców, szczególnie u Marka oraz Moniki, która nie kryje, że jest zażenowana zachowaniem nastoletniej koleżanki z programu. Czy Grzegorzowi i Magdzie udało się przetrwać po programie? W sieci pojawiły się wymowne zdjęcia.  "Hotel Paradse 6": Grzegorz i Magda są parą?  Obecność Magdy w "Hotelu Paradise 6" wywołała już sporo zamieszania. Marek ma jej za złe, że zamieniła go na Grzesia. Takim obrotem sprawy oburzona jest także Monika, która do tej pory tworzyła zgodną parę z Grzegorzem i nie spodziewała się takich roszad. Magda i Grzegorz poszli na całość w "Hotelu Paradise" i niemalże od pierwszego momentu, gdy zdecydowali, że chcą być w parze, nie szczędzili sobie czułości. W programie nie brakowało gorących scen z ich udziałem. Widzowie zobaczyli nawet jak Magda w "Hotelu Paradise" wije się przed Grzegorzem w samej bieliźnie.  Jednak czy to uczucie miało szansę przetrwać po powrocie do Polski? Grzegorz z "Hotelu Paradise" opublikował właśnie serię zdjęć z programową partnerką, a na jednym z nich namiętnie się całują:  Piękni, młodzi i szczęśliwi 🤗😊😎 Pozdrawiamy Was razem z @madzia.hotelparadise6official przesyłamy dużo uśmiechu i radości ! Pasujemy Waszym zdaniem do siebie ?😎 Jak myślicie, coś z tego będzie ? ❤️ or 💔?         Wyświetl ten post na Instagramie                       Post udostępniony przez Grzegorz...

"Hotel Paradise 6": Fani dziwią się Grześkowi: "Po co tam Magda po tym jak cię potraktowała"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 6": Fani dziwią się Grześkowi: "Po co tam Magda po tym jak cię potraktowała"
Grzegorz i Magda z "Hotelu Paradise 6" znowu razem? Fani są zdziwieni tym, co zobaczyli. Grzegorz opublikował tez wymowny wpis.

Grzegorz był jednym z najbarwniejszych uczestników szóstej edycji "Hotelu Paradise" i choć ostatecznie opuścił program bez miłości i głównej wygranej, wszystko wskazuje na to, że jeszcze przez długi czas będzie o nim głośno. Finalista miłosnego show podzielił się ze swoimi fanami naprawdę ogromną nowiną, choć niektórzy z internautów nie kryją zdziwienia - a to przez to, że Grzegorzowi towarzyszy Magda! Czyżby w ich relacji po programie coś się zmieniło?  "Hotel Paradise 6": Magda w nowym teledysku Grzegorza Szósta edycja "Hotelu Paradise" dobiegła końca, a jej uczestnicy nie mogą narzekać na brak zainteresowania. Ostatnio Grzegorz przekazał fanom wielką nowinę  i zdradził, że niebawem światło dzienne ujrzy jego pierwszy, muzyczny numer! Ta wiadomość rozgrzała internautów do czerwoności, a piosenka kontrowersyjnego uczestnika zaledwie w jeden dzień została wyświetlona ponad 30 tysięcy razy. I choć numer został dość ciepło odebrany przez jego fanów, jeden fakt nie daje im spokoju. O co chodzi? Otóż jedną z głównych bohaterek klipu okazała się Magda! Dla przypomnienia - Magda i Grzegorz w "Hotelu Paradise 6" tworzyli bardzo zgraną parę i nie mogli się od siebie oderwać, a przynajmniej do czasu. Po powrocie dziewczyny do Raju relacje tej dwójki bardzo się oziębiły, a widzowie show nie ukrywali swojej złości na uczestniczkę. Po ostatnim odcinku programu wyszło na jaw, że drogi finalistów rozeszły się na dobre, a Grzegorz zdradził szczegóły rozstania z Magdą . To wszystko sprawiło, że niektórzy z fanów uczestnika dość ostro zareagowali na widok dziewczyny w jego teledysku. Nie wiem po co tam Magda w punkcie centralnym po tym jak cię potraktowała? Poza tym spoko - stwierdziła jedna z internautek. Zobacz także:  "Hotel Paradise 6": Monika po programie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik