Po tym, jak Michał Janicki dołączył do ekipy "Hotelu Paradise", powstało niemałe zamieszanie. Nowy uczestnik wzbudził bardzo duże zainteresowanie wśród dziewczyn, ale ostatecznie dość szybko pożegnał się z randkowym show TVN7. Fani jednak nadal go pamiętają i uważnie śledzą jego losy po zakończeniu emisji programu. Niedawno opublikował na swoim Instagramie post, pod którym wylała się fala pozytywnych komentarzy.

Reklama

Wszystko wskazuje na to, że Michał Janicki po odejściu z "Hotelu Paradise" znalazł wybrankę. Postanowił pochwalić się nią publicznie. Zdecydowana większość internautów zgodziła się co do tego, że oboje wyglądają fantastycznie. Nowa dziewczyna uczestnika show otrzymała masę komplementów. Zobaczcie sami.

"Hotel Paradise 4": Michał Janicki zrobił furorę wśród uczestniczek

Pojawienie się Michała Janickiego w czwartej edycji "Hotelu Paradise" zapowiadało duże zmiany. Pochodzącym z Kalisza, wysportowanym przystojniakiem niemal natychmiast zainteresowały się wszystkie uczestniczki randkowego show. Nie ukrywały tego nawet dziewczyny, które były już w parze. Warto przypomnieć, że gdy Michał dołączył do ekipy w rajskim hotelu, od razu wypatrzyła go Launo, która wówczas była z Przemkiem.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Vanessa zna się z Blanką Lipińską! "Była naszą szefową"

- To jest sto procent mój typ. Wysoki, ma jasne oczy, chciałabym być z nim w parze. Ja naprawdę chciałabym być z nim w parze - zdradziła. - Ja mam wodę z mózgu. Ciężko mi powiedzieć, czy ja zgłupiałam, czy ja się zauroczyłam -dodała.

KADR Z PROGRAMU "HOTEL PARADISE 4"

Najwyraźniej uroda Michała spełniała oczekiwania większości dziewczyn na Zanzibarze. Uczestnik spodobał się także Nanie i Natalii. Pod wrażeniem była również Oha, której przypadła do gustu ozdobiona tatuażami sylwetka Michała. Każda z nich pracowała już nad relacją z innymi partnerami.

Zobacz także

- Bardzo przystojny, fajny facet, uśmiechnięty - mówiła Natalia.

- Brunet, niebieskie oczy, tatuaże, wysoki, to jest chyba każdej dziewczyny stąd typ - wymieniała Nana.

- Najbardziej podoba mi się w nim, że jest wysoki, jest ciemny. Ma te tatuaże, które jednak dużo przełamują - powiedziała Oha.

Nieco chłodniejszy stosunek do nowego uczestnika początkowo miała Wiktoria, która skrytykowała zachowanie koleżanek.

- Laski po prosu jak zobaczyły Michała, to zmieniło się ich zachowanie. Każda z nich leci na Michała z wywalonym jęzorem, bo inaczej nie powiem - oceniła ostro Wiktoria.

Screen/Player.pl

Nic dziwnego, że Michał Janicki tak namieszał w "Hotelu Paradise". Uczestnik trenował sport od 12. roku życia. Przez wiele lat ćwiczył wioślarstwo oraz kickboxing. Aż pięciokrotnie wygrywał Mistrzostwa Polski w sportach walki. Występował także podczas Mistrzostw Świata i Europy. Mówiąc krótko - rywalizację ma we krwi. Widzowie zastanawiali się nad tym, którą parę rozbije - Łukasza i Nanę, Ohę i Janka, Miłosza i Wiktorię czy może Launo i Przemka. Sam Michał od początku mówił natomiast, że nie jest typem podrywacza i szuka poważnej relacji.

- Nie jestem typem podrywacza, jestem raczej powściągliwy w okazywaniu uczuć. Szukam stabilności, nie interesują mnie przelotne związki - zaznacza Michał. Jestem gotowy na miłość i mam otwarte serce - powiedział.

Mat. prasowe

Wśród uczestniczek zaostrzyła się rywalizacja. Szczególnie aktywna była Launo, która w pewnym momencie ostro potraktowała Wiktorię. Nie podobało jej się, że Wika tak dużo czasu spędza na rozmowach z Michałem. Po tym na miłośniczke piercingu i tatuaży spadła fala krytyki ze strony internautów. Launo jednak twierdziła jednak, że przez montaż produkcji została ukazana w złym świetle.

- Oglądając ten kolejny odcinek, jestem trochę zażenowana montażem, bo inaczej tego nie mogę powiedzieć. W skrócie, wyrwane słowa z kontekstu i wklejone jako nowe zdanie, jakby nie miało miejsca, jest słabe i wyszłam tam mega słabo. Ja mam twardą dupę, ja to przeżyję - skomentowała.

"Hotel Paradise 4": Michał Janicki pochwalił się nową dziewczyną

Choć Michał Janicki wzbudził bardzo duże zainteresowanie w "Hotelu Paradise", to jednak musiał dość szybko pożegnać się z randkowym show. Najwyraźniej po powrocie z Zanzibaru poszczęściło mu się dużo bardziej. Wszystko wskazuje na to, że znalazł wybrankę, która skradła jego serce. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia, na których czule obejmuje i całuje partnerkę.

Instagram @juan_martinez911

- Szczęścia i miłości. Pięknie wyglądacie razem!

- Michał, wyglądacie naprawdę wybornie. Trzymam kciuki za Was

-Ślicznie wyglądacie - komentują zdjęcie zakochanych zachwyceni fani.

Zobacz także: "Hotel Paradise". Michał o nękaniu Wiktorii w programie: "Szkoda dziewczyny"

Reklama

Trzeba przyznać, że 28-latek i jego dziewczyna rzeczywiście wyglądają wspaniale. Myślicie, że Michał tym razem zbuduje silny i trwały związek? tego mu życzymy!

Instagram @juan_martinez911
Reklama
Reklama
Reklama