Mateusz z "Hotelu Paradise", który obecnie wypoczywa w Dubaju, postanowił wykorzystać chwilę wolnego czasu i zorganizował na swoim Instagramie małe Q&A. Nie uniknął pytań o pozostałych uczestników randkowego show. Niektórzy widzowie najwyraźniej nie są zadowoleni z tego, jak gwiazdy programu TVN zmieniły się po zakończeniu emisji. Internauci chcieli wiedzieć, czy model podziela ich zdanie.

Reklama

Wygląda na to, że Mateusz po wielkim finale pozostawił "Hotel Paradise" już za sobą. Wiemy, że uczestnik nie związał się z Vanessą, ale to nie oznacza, że jest sam. W mediach pojawiły się już jego zdjęcia z tajemniczą wybranką. Na razie jednak nie zdradził, kim jest jego ukochana. Fani zapytali swojego ulubieńca o to, jak ocenia wizerunek swoich kolegów i koleżanek z randkowego show. Czy postanowił wbić komuś szpilkę?

"Hotel Paradise 4": Po wielkim finale Mateusz opuścił Polskę

Po zakończeniu emisji czwartej edycji "Hotelu Paradise" dowiedzieliśmy się, że Mateusz i Vanessa nie stworzyli związku. Nie oznacza to jednak, że para nie próbowała. Wręcz przeciwnie - z relacji uczestniczki wynika, że oboje starali się walczyć o swój związek przez kilka miesięcy. Ostatecznie nie udało im się zbudować trwałej relacji. Vanessa oświadczyła, że pozostali przyjaciółmi. Natomiast o szczegółach ich rozstania naszej reporterce opowiedział Janek.

Niedawno Mateusz przyznał, że zamierza tegoroczne święta spędzić w Dubaju, wśród bliskich. Bardzo możliwe, że jest z nim tajemnicza dziewczyna, która pojawiała się na jego Instastories. Wszystko wskazuje jednak na to, że uczestnik randkowego show nie chce zdradzać jej tożsamości. Jakiś czas temu model zdradził też, że przeżywa żałobę po rodzinnej tragedii. Jak się okazało, przed wylotem z Polski stracił babcię. Wówczas zrobił też przerwę od mediów społecznościowych, co zaniepokoiło jego fanów.

@mil.mateusz

Zobacz także: "Hotel Paradise": Dlaczego zabrakło niektórych uczestników na finale? Jest komentarz wielkiej nieobecnej!

Zobacz także

"Hotel Paradise 4": Uczestnicy programu stali się banerami reklamowymi? "Nie biorę wszystkiego"

Nie jest żadną tajemnicą, że po udziale w "Hotelu Paradise" wielu uczestników chce wykorzystać swoje pięć minut i zmonetyzować moment rozpoznawalności. Każdy, kto był na Zanzibarze, wie, że za rok reklamodawcy mogą nie być już tak zainteresowani współpracą. Obecnie, choć emisja randkowego show się zakończyła, wielu internautów nadal śledzi dalsze losy swoich faworytów. Nie wszystkim jednak się podoba to, jaki wizerunek kreują gwiazdy programu TVN7.

Fani, którzy wzięli udział w Q&A prowadzonym przez Mateusza, chcieli wiedzieć, co model myśli na ten temat. W ostatnim czasie na jego Instagramie częściej możemy przeczytać bardziej osobiste wpisy i trudno znaleźć posty sponsorowane z jego udziałem. Jeden z internautów postanowił zapytać go wprost: "Jak to jest, że po »Hotelu Paradise« większość ekipy zamieniła się w chodzące reklamy, a ty jednak nie?".

@mil.mateusz

W odpowiedzi Mateusz postawił na szczerość i dał jasno do zrozumienia, że nie chce zmienić się w baner reklamowy, dlatego nie przyjmuje każdej oferty współpracy. Podkreślił też, że zanim cokolwiek poleci swoim fanom, najpierw sam upewnia się, że warto to robić. Z jego wypowiedzi wynika, że w relacji z internautami na pierwszym miejscu stawia szczerość i wiarygodność.

Czasami też coś zareklamuję, nie będę ściemniał, że nie. Będę po prostu z wami szczery zawsze tutaj. Tylko, że u mnie jest ta różnica, że ja po prostu nie biorę wszystkiego. Ja po prostu biorę coś, testuję i jeżeli jest spoko, to wam polecam - odpowiedział.

Zobacz także: "Hotel Paradise": Nana szczerze o relacji z Michałem! "Cały czas mówił: zemszczę się"

Reklama

Słowa Mateusza z "Hotelu Paradise" mogą sugerować, że niektórzy z uczestników programu ślepo przyjmują każdą współpracę reklamową. Myślicie, że mógł mieć na myśli kogoś konkretnego?

Instagram mil.mateusz
Reklama
Reklama
Reklama