Ola z "Hotelu Paradise 3" podpadła internautom
Mat. prasowe
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Uczestnicy wyrzucą Olę z programu? Uczestniczka wszystkich okłamała!

Koniec Oli w "Hotelu Paradise 3" jest już przesądzony? Dziewczyna postanowiła okłamać wszystkich uczestników.

Ostatnie wydarzenia w "Hotelu Paradise 3" odbiły się naprawdę szerokim echem, a wszystko przez to, że do uczestników dołączył Michał, który jak się okazuje przed programem znał się z Olą. Zachowanie tej dwójki od razu wzbudziło podejrzenia pozostałych - Ola, która do tej pory trzymała wszystkich mężczyzn na dystans, a niektórzy nawet żartowali, że stworzyła parę z Luizą, nagle zmieniła się nie do poznania i już pierwszego wieczoru wymieniała z Michałem namiętne pocałunki. Niestety, znajomi sprzed programu zostali przyłapani na gorącym uczynku i choć mogłoby się wydawać, że wszystko już zostało wyjaśnione, Ola perfidnie okłamała pozostałych uczestników!

"Hotel Paradise": Nathalia nie do końca jest szczera z Marcinem?! Skonfrontowaliśmy ją z odkryciem widzów!

"Hotel Paradise 3": Ola okłamała pozostałych uczestników

Kiedy wyszło na jaw, że Michał wcale nie jest Oli obcy, pozostali uczestnicy szybko doszli do wniosku, że trzeba ich rozdzielić, a jedyną metodą na to, jest wyrzucenie ich z programu. Nawet Bibi stwierdziła, że kiedy tylko nadarzy jej się taka okazja, nie będzie miała żadnych oporów, by z niej skorzystać. Atmosfera w "Hotelu Paradise 3" robiła się coraz bardziej gęsta, a uczestnicy zaczęli nawet podejrzewać, że Michał jest chłopakiem Oli. Kiedy postanowili odbyć z nią szczerą rozmowę, ta jednak sprytnie wyminęła się z prawdą. 

- Dobrze, ze Michał z nami pogadał, bo my myśleliśmy, że Ty wiedziałaś, ze on tu wchodzi - powiedział Simon

- No co ty! Jak ja mogłam wiedzieć? Ja po prostu mogłam się domyśleć, ale nie wiedziałam. To nie było tak, że ja tu na kogoś czekałam. Po prostu ja nie czułam tego, ja mówiłam tutaj nie raz, że niczego nie będę robić na siłę, że ja bym przyjechała do Polski i bym nie mogła spojrzeć w lustro, bo na przykład z Kamilem, czy z kimś bym się całowała i wszystko to. No jeżeli ja tego nie czułam, to ja tak robię w normalnym życiu - odpowiedziała poddenerwowana Ola.

Nic dziwnego, że Ola była taka zdenerwowana, skoro kłamała! W końcu w rozmowie z Luizą wygadała się, że czeka, aż w programie pojawi się jej kolega, który ma być jej ogromną szansę na finał. Co więcej, zdradzając swój sekret przyjaciółce Ola dodała, ze dziwi się, ze jeszcze go tutaj nie ma. Czyżby uczestniczka zaczęła gubić się w zeznaniach? 

Zobacz także: Produkcja "Hotelu Paradise" odpowiada w sprawie Oli i Michała! Czy w ich sprawie zostaną wyciągnięte konsekwencje?

Kiedy Michał pojawił się w "Hotelu Paradise 3" wpadł w oko niemal wszystkim uczestniczkom, jednak najszybciej zaklepała go Ola!

Michał Choiński, nowy uczestnik
Mat. prasowe

Kiedy wydało się, ze oboje znali się już przed programem, uczestnicy postanowili, że muszą pozbyć się ich z "Hotelu Paradise 3"!

Ola
Mat. prasowe

Teraz okazało się, że Ola postanowiła wszystkich okłamać. Choć powiedziała Luizie, że czeka aż w "Hotelu Paradise 3" pojawi się jej kolega i nawet wie, na kiedy miał bilet, reszcie powiedziała, że nie wiedziała, że Michał znajdzie się w programie. 

 

Zobacz także
Simon, Kuba, Michał "Hotel Paradise 3"

Ogromne zmiany w "Hotelu Paradise 3"! Do programu wszedł jeszcze jeden uczestnik!

Hotel Paradise 3: Ola i Bibi na randce z nowym uczestnikiem

"Hotel Paradise 3": Fani ostro o zachowaniu Oli i nowego uczestnika! Czego się domagają od produkcji? 

 

Luiza i Kuba z "Hotel Paradise 3" znali się przed programem?
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Nie tylko Ola i Michał. Luiza i Kuba też znali się przed programem?! Uczestniczka wszystkich okłamała?
Kolejne zaskakujące informacje zza kulis "Hotelu Paradise 3". Luiza też czekała, aż jej kolega pojawi się w programie?

Ostatnie wydarzenia, a mianowicie pojawienie się w " Hotelu Paradise 3 " Michała, który przed programem znał się z Olą, doprowadziły do ogromnych zmian i rozzłościły nie tylko uczestników, ale i widzów kontrowersyjnego programu. Mieszkańcy rajskiego hotelu oburzeni kłamstwem Oli  postanowili odesłać ją do Polski jeszcze przed Rajskim Rozdaniem , jednak wygląda na to, że inna uczestniczka również skrywa swój sekret. Czyżby widząc to, jak pozostali zareagowali na zażyłości Oli i Michała, Luiza postanowiła zachować go tylko dla siebie? Okazuje się, że zadnim Kuba wszedł do programu, dziewczyna, która obecnie tworzy z nim parę, już go znała!  "Hotel Paradise 3": Luiza i Kuba znali się przed programem Dla Oli znajomość z Michałem przed programem okazała się końcem przygody z "Hotelem Paradise 3". Mimo, że oboje utrzymywali, że nigdy nie byli ze sobą blisko, pozostałym uczestnikom trudno było w to uwierzyć, a fakt, że Ola wiedziała, że chłopak pojawi się na Zanzibarze i w rozmowie z Luizą otwarcie przyznała, że na niego czeka, tylko dolał oliwy do ognia. Mieszkańcy rajskiego hotelu stwierdzili, że dziewczyna wykazała się brakiem szczerości i postanowili ją "odpulić", a swoje trzy grosze w całym zamieszaniu miała nawet Luiza, która postanowiła spiskować przeciwko swojej przyjaciółce , czego widzowie nie mogli jej wybaczyć! Jak się okazuje, nie tylko Ola miała w "Hotelu Paradise 3" kolegę sprzed programu.  Niedawno do uczestników trzeciej edycji kontrowersyjnego show dołączył Kuba. Chłopak zrobił naprawdę mocne wejście i od razu udał się na randkę z trzema uczestniczkami, po której dziewczyny zadecydowały, że stworzy parę z Luizą. Ta nie kryła, że tylko czeka aż w "Hotelu Paradise 3" pojawi się ktoś nowy i będzie mogła...

Ola i Michał z "Hotelu Paradise" na plaży
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise 3": Uczestnicy zdemaskowali Olę i Michała! Teraz chcą się ich pozbyć! 
Oli i Michałowi ani przez chwilę nie udało się ukryć swojej zażyłości. Odkąd widzowie "Hotelu Paradise" dowiedzieli się o fakcie, że do programu ma dołączyć znajomy Oli domagają się wyciągnięcia konsekwencji. Teraz o wszystkim dowiadują się także pozostali uczestnicy... Zemszczą się na Oli i Michale?

Wejście Michała Choińskiego do " Hotelu Paradise " wywołało sporo kontrowersji! A to wszystko za sprawą Oli, która wygadała się Luizie, że czeka na swojego kolegę, ponieważ wie, że dołączy do programowej ekipy. Takie zagranie nie spodobało się widzom, co więcej o tej tajemnicy dowiedzieli się również uczestnicy! Jak zareagowali? Czy odwrócą się od Oli? To jest już jej koniec z "Hotelu Paradise"?  Zobacz także:  "Hotel Paradise 3": Fani ostro o zachowaniu Oli i nowego uczestnika! Czego się domagają od produkcji? "Hotel Paradise 3": Uczestnicy zdemaskowali Olę i Michała! Ola do tej pory nie znalazła miłości w programie. Mimo tego, że kilku uczestników próbowało stworzyć z nią coś więcej, tłumaczyła, że nie jest jeszcze gotowa po ostatnim toksycznym związku. Z kolei w rozmowach z Luizą przyznała, że w programie nie pojawił się jeszcze mężczyzna, z którym chciałaby stworzyć głębszą relację. Jednak jedna z ostatnich rozmów między dziewczynami mocno zaskoczyła również samą Luizę. Ola przyznała jej, że... czeka na kolegę! I jak sama podkreśliła "bez niego nie utrzyma się" w programie. Do "Hotelu Paradise" po ostatnim "rajskim rozdaniu" wszedł Michał Choiński, jednak Ola nie przyznała się kolegom, że znała go już wcześniej. Jednak ich zachowanie i to w jak szybkim tempie Ola dała się pocałować, sprawiło, że uczestnicy wszystkiego się domyślili:  - Ej słuchajcie jest akcja, taka że głowa mała. Olka z tym gościem wcześniej się kumała. Oni się znają. Oni byli razem ze sobą tylko ona o tym otwarcie nie mówiła. Ona jest jego byłą dziewczyną?  - Zdaje się, że nie była dziewczyną ale bardzo chce być - dodał lektor - Musimy teraz rozkminić to tak, że nie ma Oli i nie ma...

Ola i Michał "Hotel Paradise 3"
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Brat Oli komentuje jej związek z Michałem. Zaskakujące komentarze: "Będziesz wujkiem"
Co brat Oli sądzi o tym, co wydarzyło się w "Hotelu Paradise 3" pomiędzy jego siostrą a Michałem? Nieoczekiwanie nawiązał do tego, jak ich ze sobą poznał!

Ola i Michał to zdecydowanie duet, który w trzeciej edycji " Hotelu Paradise " wzbudził największe kontrowersje. Chemia pomiędzy tą dwójką była tak mocna, że pozostali uczestnicy nie mogli uwierzyć, że Olę - która do tej pory odrzucała zaloty wszystkich chłopaków - i Michała nic wcześniej nie łączyło. Kiedy wyszło na jaw, że oboje znali się już w prywatnym życiu, mieszkańcy rajskiego hotelu zirytowani faktem, że to na jego wejście czekała przez cały program, postanowili wyrzucić ją z programu , a ich decyzja doprowadziła Olę niemalże do ataku histerii. Teraz do ich pierwszego spotkania nawiązał brat Oli - Paweł, którego wielu może kojarzyć z innego, kontrowersyjnego programu, a mianowicie "Warsaw Shore" . Jego komentarz wywołał masę spekulacji.  "Hotel Paradise 3": Brat Oli o poznaniu siostry z Michałem Kiedy Ola i Michał spotkali się w "Hotelu Paradise 3", od początku było wiadomo, że żadna inna uczestniczka nie ma u chłopaka szans. Nowy mieszkaniec rajskiego hotelu przyznał, że Ola zawsze mu się podobała i jak widać z wzajemnością, jednak dopiero kiedy znaleźli się przed kamerami emocje wzięły górę, a chłopak zebrał się na odwagę, by wykonać krok w stronę siostry swojego przyjaciela! Nieoczekiwanie brat Oli postanowił zabrać głos w sprawie pierwszego spotkania tej dwójki. Jak zareagował na to, co wydarzyło się pomiędzy nimi w programie? Ja się pytam co z tego będę miał że zapoznałem was na imprezie? 😂😂😂  - napisał pod najnowszym postem Michała. Jak widać Paweł bacznie śledził rozwój sytuacji pomiędzy Olą a Michałem. Jego komentarz wywołał spekulacje fanów, które naprawdę mogą wprowadzić uczestników w spore zakłopotanie.  - życie pokaże, bo możesz jako brat mieć wydatki😂 -...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik