Łukasz Sędrowski z "Rolnik szuka żony" skomentował pierwszy odcinek najnowszej edycji "Hotelu Paradise". Jak rolnik ocenił premierową odsłonę hitu TVN7? Czy napisał coś o uczestnikach trzeciego sezonu? Sprawdźcie, sami. Takiego wpisu chyba nie spodziewał się nikt!

Reklama

Łukasz z "Rolnik szuka żony" ocenił "Hotel Paradise"

Pierwszy odcinek trzeciego sezonu "Hotelu Paradise" już za nami. Premierowa odsłona hitu prowadzonego przez Klaudię El Dursi została wyemitowana w poniedziałek 22 lutego. W pierwszym odcinku show poznaliśmy wszystkich uczestników. W rezydencji na Zanzibarze zamieszkali: Basia Pędlowska, Simon Price, Marcin Grajoszek, Krystian Ferretti, Luiza Benzouaoua, Bogusia Brzezińska, Dawid Susicki, Kornelia Głaszcz i Aleksandra Hałabuda. Wydaje się, że największe emocje wśród fanów programu wywołała Ola- jej zachowanie nie spodobało się widzom, którzy skrytykowali uczestniczkę "Hotelu Paradise 3".

W trakcie emisji pierwszego odcinka "Hotelu Paradise 3" na profilu party.pl na Instagramie postanowiliśmy zapytać internautów, jakie są ich pierwsze wrażenia. Okazuje się, że jeden z komentarzy opublikował Łukasz Sędrowski, jeden z najpopularniejszych uczestników programu "Rolnik szuka żony". Jak rolnik ocenił premierową odsłonę gorącego show TVN7? Wygląda na to, że Łukasz Sędrowski był rozczarowany pierwszym odcinkiem "Hotelu Paradise 3". Pod postem na Instagramie Party.pl porównał show TVN7 do "Rolnik szuka żony".

Cieniutko ????????????zero konkurencji do RSŻ ????????????????- napisał rolnik.

Oglądaliście premierowy odcinek trzeciej edycji "Hotelu Paradise"? Zgadzacie się z ostrą oceną Łukasza Sędrowskiego? A może rolnik przesadził?

Zobacz także: Hotel Paradise 3. Oto wszyscy uczestnicy nowej edycji programu! Kim są i jak wyglądają?

Zobacz także

Łukasz Sędrowski krytycznie ocenił premierowy odcinek "Hotelu Paradise 3".

Instagram

Oglądaliście pierwszy odcinek "Hotelu Paradise"? Jak wasze wrażenia?

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama