"Hotel Paradise 3" Maurycy i Luiza są razem?
Instagram
TV-Show

"Hotel Paradise 3": Luiza i Maurycy są razem po programie? Powiedział co ich łączy. Zdradził ich jeden gest!

Fani "Hotelu Paradise 3" mają dowody na to, że Luiza i Maurycy są razem po programie! Teraz prawdę na temat tego, co łączy go z Luizą, powiedział były uczestnik show. Muszą ukrywać swoje uczucia?

Kiedy Maurycy pojawił się w "Hotelu Paradise 3" od razu stworzył parę z Luizą, odbijając ją z objęć Sebastiana. I choć jego przygoda w programie nie trwała zbyt długo, wygląda na to, że zdążył zawrócić Luzie w głowie na dobre. Trudno zapomnieć, że kiedy po raz pierwszy go zobaczyła, powiedziała dziewczynom, że do hotelu w końcu przyszedł ktoś, kto jej się podoba!

Czy po programie faktycznie zrodziło się pomiędzy nimi uczucie?

"Hotel Paradise 3: Nathalia krytykuje Kamila. "To nie było fajne"

"Hotel Paradise 3" Maurycy powiedział, co naprawdę łączy go z Luizą!

Kiedy Maurycy pożegnał się z "Hotelem Paradise 3", on i Luiza wzbudzali w widzach spore emocje. Wszystko dlatego, że ta dwójka uczestników bardzo często pojawiała się na swoich relacjach na Instagramie, a ich media społecznościowe zalały wspólne zdjęcia, które mogły wyglądać dość dwuznacznie. Choć niektórzy sądzili, że właśnie to jest najlepszym dowodem, że nie są razem, wygląda na to, ze mogli się bardzo pomylić. Kiedy jeden z internautów podczas Q&A zapytał Maurycego, co łączy go z Luizą, ten postawił na szczerość. 

Wspólny kredyt, dzieci i Tedi. A tak na serio to między innymi duże ambicje, podobne wartości, podejście do życia, poczucie humoru i chęć spełniania się i zdobywania. Soul Mate - skomentował Maurycy. 

Choć jego odpowiedź była nieco żartobliwa, mogła dać do namysłu. Maurycy nie ukrywa, że on i Luiza są sobie bliscy i świetnie się dogadują, a nawet nazwał ją swoją bratnią duszą. Choć na temat domniemanego związku oboje milczą, fani już znaleźli dowody, że tych dwoje łączy coś o wiele większego, niż przyjaźń!

W komentarzach pod wspólnym zdjęciem Luizy i Maurycego, które pojawiło się na Instagramie kontrowersyjnej uczestniczki w komentarzach dosłownie zawrzało! Okazuje się, że kiedy ekipa z "Hotelu Paradise 3" była na wyjeździe z Zakopanem, fani programu dostrzegli, jak na jednym z InstaStory opublikowanym przez Mariusza ta dwójka trzyma się za ręce! Niektórzy z internautów stwierdzili nawet, że widzieli jak Maurycy i Luiza się całują. Czyżby ukrywanie związku wcale nie wychodziło im tak dobrze? Co więcej uczestnik przyznał, że to Luiza i Nathalia są dziewczynami, które najbardziej wpadły mu w oko na rajskim Zanzibarze. 

Zobacz także:  Basia wraca do "Hotelu Paradise"? Nowym wpisem zdradziła za dużo? Fani oszaleli! 

Choć Maurycego nie ma już w "Hotelu Paradise 3", fani wciąż podkreślają, że on i Luiza idealnie do siebie pasują. Czy ta dwójka jest razem?

Maurycy i Luiza
Instagram

Kiedy internauci postanowili podpytać się go o to, co w rzeczywistości łączy go z Luizą, Maurycy udzielił bardzo wymijającej odpowiedzi. Myślicie, że ma co ukrywać?

Instagram

Niektórzy z internautów twierdzą, że kiedy uczestnicy "Hotelu Paradise 3" wybrali się na wspólny wyjazd do Zakopanego, dostrzegli na publikowanych relacjach, jak Luiza i Maurycy trzymają się za rękę, a nawet całują! Trzeba przyznać, że razem wyglądają naprawdę uroczo. 

Instagram

Zobacz także
Ola i Mariusz na plaży w Hotelu Paradise

"Hotel Paradise 3": Czy relacje par są szczere? Czy znała się wcześniej z Mariuszem? Ola zdradziła największe sekrety show! 

"Hotel Paradise 3": Kuba komentuje zachowanie Michała

"Hotel Paradise 3": Kuba skomentował ostatnie Rajskie Rozdanie. Nie ma kontaktu z Michałem po programie?

 

Maurycy i Luiza "Hotel Paradise 3"
Instagram
TV-Show
"Hotelu Paradise 3": Luiza i Maurycy są razem po programie?! Zdradzili na Instagramie za dużo
Uczestnicy "Hotelu Paradise 3" pokazali za dużo? Na Instagramie Luizy i Maurycego pojawiło się nagranie, które wzbudziło ciekawość fanów. Co ich łączy?

Choć na antenie TVN 7 widzowie dopiero poznają uczestników trzeciej edycji " Hotelu Paradise ", ci już dawno wrócili ze słonecznego Zanzibaru i muszą naprawdę bardzo się pilnować, by przypadkiem na zdradzić za dużo. Wygląda jednak na to, że nie wszystkim się to udaje. Luiza i Maurycy na swoich Instagramach pokazali za dużo? W życiu prywatnym tworzą parę? Internauci nie mają wątpliwości, że tą dwójkę coś łączy... Luiza i Maurycy z "Hotelu Paradise 3" są razem? Obecnie w programie tworzą parę, jak jednak ich relacja wygląda poza kamerami? Luiza nie kryła, że kiedy Maurycy pojawił się w "Hotelu Paradise 3" od razu wpadł jej w oko i choć niektórzy postanowili ją do niego zniechęcić , wszystko wskazuje na to, że niekoniecznie im się to udało. Po powrocie z Zanzibaru uczestnicy kontrowersyjnego show w końcu na nowo mogą być aktywni w mediach społecznościowych, gdzie fani z zapartym tchem śledzą ich prywatne życie, i jak się okazuje, powyższa dwójka spędza w nim ze sobą naprawdę sporo czasu.  Luiza i Maurycy dość często pojawiają się na swoich relacjach na Instagramie, a pod ich postami pojawiają się bardzo dwuznaczne komentarze. Kiedy na profilu uczestnika pojawiła się informacja, że weźmie udział w programie, jego obecna partnerka natychmiast na to zareagowała.  - Ajaj 😍  - skomentowała Luiza.  Ten nie pozostał jej dłużny i odpowiedział wymownymi emotikonami - sercem przebitym strzałą i rozkochaną buźką. To jednak nie wszystko! Ostatnie InstaStory Luizy wzbudziło jeszcze więcej pytań. Czy tym razem pokazała za dużo?  Uczestniczka "Hotelu Paradise 3" opublikowała krótkie nagranie, z którego wynika, że ta dwójka spędziła ze sobą wieczór - i to bardzo późny. Luiza pokazała jak tuż przed...

"Hotel Paradise": Maurycy i Luiza są parą
Mat. prasowe
TV-Show
"Hotel Paradise": Luiza i Maurycy są parą! Uczestnik właśnie potwierdził związek! 
Luiza i Maurycy to już piąta para z 3. edycji "Hotelu Paradise", która postawiła na miłość po programie! Zobaczcie, co powiedział Maurycy.

Kolejna para 3. edycji " Hotelu Paradise " właśnie potwierdziła swój związek! Maurycy i Luiza w programie zbudowali naprawdę mocną relację i pomimo tego, że początkowo bazowali tylko na relacjach przyjacielskich, po programie przerodziło się to w coś więcej! Właśnie potwierdził to sam Maurycy!  Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marcin tłumaczy się ze związku z Karą! Reakcja fanów bezcenna Maurycy i Luiza z "Hotelu Paradise" są parą  Trzecia edycja "Hotelu Paradise" była wyjątkowa! Po raz pierwszy w historii polskiej edycji programu, po emisji powstało aż tyle związków! Swoją miłość potwierdzili już Bibi i Simo n, Ola i Michał , a także Marcin i Kara . Zwycięska para, co prawda się rozstała , ale Bibi zdradziła, że Basia spotyka się z Krzysztofem a teraz... Maurycy ogłosił, że Luiza jest jego dziewczyną!  Luiza i Maurycy już w trakcie emisji "Hotelu Paradise" nie ukrywali, że mają ze sobą kontakt. Dodawali mnóstwo wspólnych zdjęć, mogących sugerować, że łączy ich coś więcej, jednak fani show byli ostrożni w swoich podejrzeniach, wiedząc, że uczestnicy mogą specjalnie podkręcać atmosferę wokół siebie. Okazało się jednak, że Maurycego i Luizę na prawdę połączyło coś więcej i postanowili zostać parą! Uczestnik potwierdził to, odpowiadając na pytanie:  Lui jest Twoją dziewczyną oficjalnie? Czy tylko się przyjaźnicie?  Maurycy wiele razy żartobliwie odpowiadał na to pytanie, jednak odpowiedział na nie na serio:  Myślę, że dla nikogo nie jest to zaskakujące, ze łączy nas coś więcej, więc tak spotykamy się jest moją dziewczyną i zobaczymy co z tego będzie.  Przy okazji dodał swoje przemyślenia dotyczące nazewnictwa w związku:  Chociaż w sumie określenie...

Sylwia Madeńska zdjęcie z bliska i Maurycy
sylwia_madenska_official/Instagram
TV-Show
Sylwia Madeńska z "Love Island" i Maurycy z "Hotelu Paradise" zaczęli się spotykać?!
Sylwia Madeńska i Maurycy z "Hotelu Paradise" mają się ku sobie? Spędzili ze sobą pełen wrażeń wieczór, a nawet pochwalili się nagraniem wspólnego, romantycznego tańca!

Dla Sylwii Madeńskiej udział w pierwszej edycji "Love Island" zakończył się nie tylko zwycięstwem, ale także odnalezieniem prawdziwej miłości. To, co połączyło parę w programie, było naprawdę niezwykłym uczuciem. Niestety, niedługo po zakończeniu "Tańca z gwiazdami", w którym wspólnie zatańczyli, ich związek się rozpadł. Czy to możliwe, że uczestniczka znalazła miłość w ramionach bohatera trzeciej edycji "Hotelu Paradise"? Maurycy, podobnie jak Sylwia, zakończył swój udział w miłosnym show, będąc w związku, jednak niedawno poinformował, że jego relacja z Luizą z miłosnej przeszła na kumpelską. Wszystko więc jest możliwe... Maurycy z "Hotelu Paradise" i Sylwia Madeńska na wspólnym festiwalu tańczą romantyczny układ! Związki par z miłosnych show typu "Love Island" czy "Hotel Paradise" często kończą się w mało przyjemnych i dość skandalicznych okolicznościach. Tak jednak nie stało się w przypadku uczestników trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Basia z Krystianem rozstali się pokojowo, podobnie jak Bibi i Simon , którzy wciąż utrzymują ze sobą kontakt, czy Luiza i Maurycy. Ta para akurat najdłużej ukrywała się ze swoim związkiem, mało kiedy wrzucała romantyczne zdjęcia, więc nie było wielkim zaskoczeniem dla fanów, że ich związek nie przetrwał . Oczywiście, była para ma wciąż świetny kontakt i często spędzają razem czas. Postanowili nawet wspólnie wybrać się na festiwal w Katowicach "Fest Festiwal". Luiza i Maurycy wybrali się na koncerty także w towarzystwie innych znajomych, wśród których znalazła się Sylwia Madeńska, zwyciężczyni pierwszej edycji "Love Island".  Sylwia nie miała tyle szczęścia co Luiza i Maurycy, bo jej pełen namiętności związek rozpadł się w...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik