Ewa Foryszewska w "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

"Hotel Paradise 3": Krzysiek nazwał relację z Luizą i Olą "bagnem"! A to wszystko na randce z nową! 

Ewa Foryszewska w "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

Zbliżamy się do półmetku w 3. sezonie "Hotelu Paradise". Każdy krok uczestników może spowodować poważne konsekwencje. Przekonał się o tym Kamil, który kilka chwil po wyeliminowaniu Karoliny, wobec której okazał się brakiem lojalności również musiał się spakować. Jego miejsce zajął nowy uczestnik... Mariusz jednak długo nie nacieszył się mianem "nowego", ponieważ dziś przywitaliśmy nową uczestniczkę... Kim jest 24-letnia piękność z Warszawy? Jej randka z chłopakami wprawiła w złość Olę, Luizę i Sarę! Zobaczcie, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku!

Zobacz także: "Hotel Paradise": Fani show cieszą się, że Karolina wyeliminowała Kamila! "Karma wraca"

Ewa Foryszewska w "Hotelu Paradise 3"

Wczorajszy odcinek "Hotelu Paradise" zakończył się zagadką... Mariusz dostał list, jednak jego treść musiał zachować dla siebie. Ostatecznie okazało się, że musi wskazać dwie najsłabsze pary. Zdecydował, że będą to Krystian i Sara oraz Luiza i Krzysiek. Tym samym okazało się, że pary dziewczyn zostaną zagrożone, ponieważ panowie udadzą się na randkę z nową. W związku z tym, że randka z tajemniczą pięknością była zaplanowana dla trzech mężczyzn, a Krzysztof już wcześniej miał ją zagwarantowaną, Mariusz musiał wskazać jeszcze jedną osobę. Postanowił postawić na siebie, czym zaplusował w grupie. 

Nową uczestniczką, która wybierze, z kim chce się związać na najbliższe dni okazała się być 24-letnia Ewa Foryszewska z Warszawy. Na co dzień jest specjalistką ds. finansów i studiuje zarządzanie. Czyta książki na temat rozwoju osobistego i lubi testować swój wpływ na ludzi.

Czy pomiędzy Mariuszem, Krystianem a Krzyśkiem dostrzeże swój ideał?

Trzeba spojrzeć głęboko w oczy i powalić ją szczerym, szerokim uśmiechem. Jej ideał to przystojny, opalony i wysoki brunet, odpowiedzialny i opiekuńczy.

Produkcja przygotowała jednak dla randkowiczów (Mariusza, Krystiana i Krzyśka) niespodziankę... Ich dotychczasowe partnerki przysłuchiwały się rozmowie... i totalnie wściekły się na chłopaków! 

- Między nami i naszymi partnerkami nie ma nic więcej - zareklamował siebie i kolegów Mariusz
- A ja się wpieprzyłem w takie bagno między dwie przyjaciółki. Już mam spinę z jedną także... - dodał Krzysiek
- Z partnerką? 
- Nie z tą drugą właśnie. 

Dziewczyny nie ukrywały swojej złości: 

No nie rozumiem. Ja i Luizka bagno?! On sam powinien spojrzeć w lustro i sobie odpowiedzieć na te pytanie, że chyba on jest bagnem. 

Ewa zapytała, czy chcieliby którąś z nich wyrzucić. Zaprzeczyli, jednak nowa uczestniczka już na wstępie poczuła, że ma przewagę nad dziewczynami.

Ja mam kumpelską relację i powiedziałem jej (Sarze - przyp. red.), że musiałbym się naprawdę wkręcić w kogoś, żeby w ogóle to rozważać, a tutaj chłopaki, że tak powiem są postawieni pod ścianą, bo ich partnerki nic od siebie nie dadzą. Jeżeli by poczuli jakieś fajne flow, to zaczęliby się zastanawiać 

- dodał Krystian i podsumował, że dziewczyny są zamknięte na relacje i żaden uczestnik im nie pasuje. Najbardziej oberwało się Luizie i Oli. To dla nich Ewa będzie największą konkurencją!? Z nowego zwiastuna wynika, że dziewczyny niezbyt przejęły się nową, nie szczędząc przykrych komentarzy na jej temat: 

- Ej, ona jest w opór brzydka - powiedziała Luiza 
- No, ona jest tak brzydka, w ogóle mi się nie podoba. Ale ogólnie wydaje się sympatyczna - dodała Ola 

Czy "przejadą się na swojej pewności siebie? Ewa przyznała, że Krzysztof jest "totalnie w jej typie". 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Mariusz brał udział w "Kuchennych Rewolucjach"!

Ewa Foryszewska w "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

Ewa Foryszewska ma chrapkę na sławę i popularność! Nie ukrywa, że ją to kręci! Czy w "Hotelu Paradise" również znajdzie miłość, czy postawi na intrygi? Jedno jest pewne, będzie się działo! 

Ewa Foryszewska w "Hotelu Paradise 3"
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11