Fani "Hotelu Paradise 3" nie tylko z zaciekawieniem oglądają każdy odcinek kontrowersyjnego programu, ale i bacznie śledzą losy jego uczestników po powrocie ze słonecznego Zanzibaru. Czyj związek przetrwał, kto z kim ma kontakt, a które relacje umarły śmiercią naturalną? Te pytania zdecydowanie najbardziej nurtują fanów hitowego show TVN7, którzy szczególnie przyglądają się Basi i Krystianowi. Ta dwójka od samego początku wzbudziła ogromne emocje i choć w "Hotelu Paradise 3" są nierozłączni, internauci uważają, że poza nim nic ich nie łączy! Jaka jest prawda? Kiedy pojawił się kolejny komentarz w ich sprawie Basia nie wytrzymała. Uczestniczka postanowiła powiedzieć całą prawdę, tylko, czy nie powiedziała za dużo?

Reklama

Basia i Krystian są razem po "Hotelu Paradise 3"? Komentarz uczestniczki

Kiedy Basia wróciła do "Hotelu Paradise 3" fani nie kryli szczęścia, a reakcja Krystiana na jej widok dosłownie poruszyła widzów do łez. Okazało się jednak, że pomiędzy tą dwójką bardzo szybko doszło do kłótni i mimo zgody, oboje nie szczędzili sobie mocnych słów. Choć emisja programu wciąż trwa, jego uczestnicy od dawna znajdują się Polsce i uważają, by przypadkiem nie powiedzieć zbyt wiele. Czy jednak Basi się to udało? Kiedy dziewczyna postanowiła urządzić swoim fanom małe Q&A, czyli serię pytań i odpowiedzi na Instagramie, jeden z internautów stwierdził, że Basia wcale nie ma kontaktu z Krystianem i oszukuje swoich obserwatorów. Poruszona uczestniczka odpowiedziała na zaczepkę w bardzo emocjonalny sposób. Co tak naprawdę łączy ich po zakończeniu "Hotelu Paradise 3"?

No to cię tu zaskoczę, bo mamy kontakt z Krystianem i to jest nasza wyłączna sprawa tak naprawdę. A po drugie nie siedzę non stop na Instagramie i nie wszystko mi się musi wyświetlać od razu i to, że nie polajkuję czegoś, to jest tak straszne, że po prostu chyba powinnam się iść powiesić - powiedziała na swoim InstaStory.

Internauci zarzucili Basi również, że unika spotkań z pozostałymi uczestnikami. Fani "Hotelu Paradise 3" od razu zauważyli, że dziewczyna nie pojawia się podczas wspólnego oglądania odcinków, czy wyjść. Dlaczego?

Mam kontakt praktycznie z każdym uczestnikiem i rozmawiamy ze sobą, a nie unikam spotkań, to po prostu wychodzi z tego, że ja mieszkam w innym mieście, więc nie za każdym razem będę się pojawiać na jakiejkolwiek imprezie czy wspólnym oglądaniu, bo mam swoje życie prywatne i pracę - skomentowała.

Jaka jest prawda i czy faktycznie relacja Basi i Krystiana nie przetrwała, a może jednak są razem w związku? Na tę odpowiedź będziemy musieli jeszcze poczekać. Póki emisja programu trwa, uczestnicy milczą jak zaklęci.

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Nathalia ostro do Marcina: "Nienawidzę cię!". To koniec ich relacji?

Co łączy Basię i Krystiana po programie? Uczestniczka "Hotelu Paradise 3" na swoim InstaStory odpowiedziała na zarzuty internautów. Jak przyznała, ma kontakt z Krystianem i to tylko ich sprawa.

basia.pedlowska_hotelparadise3
Reklama

Czy faktycznie łączy ich coś więcej niż przyjaźń? Choć w programie są nierozłączni, niektórzy z internautów nie wierzą w ich relacje.

Reklama
Reklama
Reklama