Julia Wróblewska pokazała posiniaczone nogi

Julia Wróblewska mocno przeżywa rozstanie z chłopakiem: "Nie wiem, za którym razem ból sprawi, że nie wytrzymam"

Julia Wróblewska pokazała posiniaczone nogi

Julia Wróblewska bardzo przeżywa rozstanie ze swoim ostatnim partnerem, Krzysztofem. Wydawać by się mogło, że aktorka znalazła swoją miłość życia, jednak ono pisze różne scenariusze. Niedługo po rozpadzie związku gwiazda "M jak miłość" wyjaśniła: 

Inne plany na życie, przestaliśmy się dogadywać w wielu sprawach, trochę wszystko zgasło. Próbowaliśmy robić sobie przerwę i popracować nad tym, ale nie wyszło.

Młoda aktorka jednak nie do końca poradziła sobie z niedawnym rozstaniem. Na swoim Instagramie opublikowała poruszający wpis: 

Nie wiem, za którym razem ten ból sprawi, że tego nie zniosę i nie wytrzymam. 

Julia postanowiła być całkowicie szczera ze swoimi obserwującymi. Co im zdradziła? 

Zobacz także: Julia Wróblewska rozstała się z chłopakiem! Zdradziła, co się stało

Julia Wróblewska o rozstaniu z partnerem

Julia Wróblewska niedawno oznajmiła, że rozstała się ze swoim partnerem Krzysztofem. Wydawać by się mogło, że tych dwoje tworzyło idealną parę. Aktorka jeszcze po rozstaniu wypowiadała się w samych superlatywach, nawet w zderzeniu z problemami związanymi z jej zdrowiem psychicznym, mogła liczyć na bezwarunkowe wsparcie: 

Krzyś jest dobrym człowiekiem, wiele rzeczy rozumie, pomaga mi. Dużo czyta na ten temat i wie, jak postępować, gdy wracają moje kłopoty. Był już świadkiem trudnych sytuacji i przetrwaliśmy to razem - mówiła w wywiadzie z "Fleszem"

Julia Wróblewska nadal nie pogodziła się do końca z rozstaniem. Na swoim Instagramie odpowiedziała na kilka pytań zmartwionych fanów. Opowiedziała o swoim aktualnym samopoczuciu: 

Po prostu czuję się samotna. Przez kilka miesięcy miałam obok kogo spać, przytulić się, na kogo spojrzeć, gdy rano się  budziłam. Z kim wypić  kawę i śmiać się z głupot. Tęsknię za kochaniem i byciem kochaną, za bliskością i ciepłem. Za poczuciem bezpieczeństwa, zaufania i po prostu... byciem dla kogoś. 

Julia Wróblewska boi się, że będzie jej trudno ponownie otworzyć się na nową miłość: 

Boję się, że długo zajmie mi by znów móc kogoś do siebie dopuścić, zaufać, pokazać słabości. Nie wiem, za którym razem ten ból sprawi, że tego nie zniosę i nie wytrzymam. 

Odpowiedziała również na pytania dotyczące tego, czy w przyszłości zdecydowałaby się na próbę odbudowy związku z ostatnim partnerem: 

Ustaliliśmy z Krzysiem, że nie będziemy nic pisać o tym, jak związek się skończył i nie będziemy nic pisać o drugiej osobie ze względu na wzajemny szacunek i prywatność, którą chcemy zachować, bo wiecie jak portale żerują na ludzkich niepowodzeniach i plotkach. Nie sądzę byśmy do siebie wrócili. 

Mamy nadzieję, że Julii uda się jak najszybciej uporać z emocjami i ponownie być szczęśliwą. 

Zobacz także: Julia Wróblewska jest w ciąży? Aktorka trafiła do szpitala ginekologiczno-położniczego. Zabrała głos

Julia Wróblewska cierpi po rozstaniu z chłopakiem. O swoim samopoczuciu opowiedziała odpowiadając na pytania zmartwionych fanów. 

Julia Wróblewska przeżywa rozstanie z chłopakiem
Instagram

Julia Wróblewska i jej partner Krzysztof rozstali się na początku września. Aktorka jednak nie chce wypowiadać się na temat szczegółów swojego związku. 

Julia Wróblewska z chłopakiem, Krzyśkiem

 

Więcej na temat Julia Wróblewska
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43