Party Stories
Julia Wróblewska pokazała posiniaczone nogi
Newsy

Julia Wróblewska mocno przeżywa rozstanie z chłopakiem: "Nie wiem, za którym razem ból sprawi, że nie wytrzymam"

Julia Wróblewska, gwiazda M jak miłość, przeżywa rozstanie z chłopakiem.

Julia Wróblewska bardzo przeżywa rozstanie ze swoim ostatnim partnerem, Krzysztofem. Wydawać by się mogło, że aktorka znalazła swoją miłość życia, jednak ono pisze różne scenariusze. Niedługo po rozpadzie związku gwiazda "M jak miłość" wyjaśniła: 

Inne plany na życie, przestaliśmy się dogadywać w wielu sprawach, trochę wszystko zgasło. Próbowaliśmy robić sobie przerwę i popracować nad tym, ale nie wyszło.

Młoda aktorka jednak nie do końca poradziła sobie z niedawnym rozstaniem. Na swoim Instagramie opublikowała poruszający wpis: 

Nie wiem, za którym razem ten ból sprawi, że tego nie zniosę i nie wytrzymam. 

Julia postanowiła być całkowicie szczera ze swoimi obserwującymi. Co im zdradziła? 

Zobacz także: Julia Wróblewska rozstała się z chłopakiem! Zdradziła, co się stało

Nie tylko Blanka i Baron! Czyj związek zakończył się w ostatnim czasie?

Julia Wróblewska o rozstaniu z partnerem

Julia Wróblewska niedawno oznajmiła, że rozstała się ze swoim partnerem Krzysztofem. Wydawać by się mogło, że tych dwoje tworzyło idealną parę. Aktorka jeszcze po rozstaniu wypowiadała się w samych superlatywach, nawet w zderzeniu z problemami związanymi z jej zdrowiem psychicznym, mogła liczyć na bezwarunkowe wsparcie: 

Krzyś jest dobrym człowiekiem, wiele rzeczy rozumie, pomaga mi. Dużo czyta na ten temat i wie, jak postępować, gdy wracają moje kłopoty. Był już świadkiem trudnych sytuacji i przetrwaliśmy to razem - mówiła w wywiadzie z "Fleszem"

Julia Wróblewska nadal nie pogodziła się do końca z rozstaniem. Na swoim Instagramie odpowiedziała na kilka pytań zmartwionych fanów. Opowiedziała o swoim aktualnym samopoczuciu: 

Po prostu czuję się samotna. Przez kilka miesięcy miałam obok kogo spać, przytulić się, na kogo spojrzeć, gdy rano się  budziłam. Z kim wypić  kawę i śmiać się z głupot. Tęsknię za kochaniem i byciem kochaną, za bliskością i ciepłem. Za poczuciem bezpieczeństwa, zaufania i po prostu... byciem dla kogoś. 

Julia Wróblewska boi się, że będzie jej trudno ponownie otworzyć się na nową miłość: 

Boję się, że długo zajmie mi by znów móc kogoś do siebie dopuścić, zaufać, pokazać słabości. Nie wiem, za którym razem ten ból sprawi, że tego nie zniosę i nie wytrzymam. 

Odpowiedziała również na pytania dotyczące tego, czy w przyszłości zdecydowałaby się na próbę odbudowy związku z ostatnim partnerem: 

Ustaliliśmy z Krzysiem, że nie będziemy nic pisać o tym, jak związek się skończył i nie będziemy nic pisać o drugiej osobie ze względu na wzajemny szacunek i prywatność, którą chcemy zachować, bo wiecie jak portale żerują na ludzkich niepowodzeniach i plotkach. Nie sądzę byśmy do siebie wrócili. 

Mamy nadzieję, że Julii uda się jak najszybciej uporać z emocjami i ponownie być szczęśliwą. 

Zobacz także: Julia Wróblewska jest w ciąży? Aktorka trafiła do szpitala ginekologiczno-położniczego. Zabrała głos

Julia Wróblewska cierpi po rozstaniu z chłopakiem. O swoim samopoczuciu opowiedziała odpowiadając na pytania zmartwionych fanów. 

Julia Wróblewska przeżywa rozstanie z chłopakiem
Instagram

Julia Wróblewska i jej partner Krzysztof rozstali się na początku września. Aktorka jednak nie chce wypowiadać się na temat szczegółów swojego związku. 

Julia Wróblewska z chłopakiem, Krzyśkiem

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Julia Wróblewska w kucyku
Newsy
Julia Wróblewska przeszła załamanie nerwowe? Wiemy!

Julia Wróblewska otwarcie mówi o hejcie, z jakim spotyka się w Internecie. Krytyczne komentarze wpływają na jej pewność siebie, dlatego zdecydowała się, aby zrobić sobie przerwę od mediów społecznościowych. W rozmowie z Party.pl gwiazda zdradziła, co dał jej ten czas, jak go wykorzystała i dlaczego warto czasem zrobić sobie detoks od Internetu. Aktora już od dłuższego czasu stara się walczyć z hejtem w sieci. To bardzo ważne, że coraz więcej znanych osób szczerze mówi o tym, jak bardzo obraźliwe komentarze mogą wpłynąć na człowieka.   Julia Wróblewska Zobacz także :  Julia Wróblewska zdradza kulisy Agenta! Co sądzi o odejściu Edyty Górniak? "Podziwiam!"

Julia Wróblewska z chłopakiem, Krzyśkiem
Newsy
Julia Wróblewska rozstała się z chłopakiem! Zdradziła, co się stało

Julia Wróblewska rozstała się z chłopakiem! Młoda aktorka (21 l.) jeszcze niedawno chwaliła się na Instagramie zdjęciami ze swoim ukochanym Krzysztofem, studentem Akademii Wychowania Fizycznego. Ich związek to już przeszłość, o czym Julia poinformowała swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Aktorka podzieliła się z nimi zdjęciem najnowszej stylizacji i napisała, że jej statu zmienił się na "singla": Status związku: singiel - napisała Julia Wróblewska pod nowym zdjęciem. W rozmowie z fanami Julia zdradziła powód rozstania. Co się stało, że para zdecydowała powiedzieć sobie, że to już koniec? Inne plany na życie, przestaliśmy się dogadywać w wielu sprawach, trochę wszystko zgasło. Próbowaliśmy robić sobie przerwę i popracować nad tym, ale nie wyszło. Wydawało się, że Krzysztof jest tym jedynym. Tak Julia mówiła o nim w wywiadzie z "Fleszem": Miłość jest dla mnie trudnym tematem, bo często takie osoby jak ja przyciągają do siebie toksycznych partnerów. Ale Krzyś jest dobrym człowiekiem, wiele rzeczy rozumie, pomaga mi. Dużo czyta na ten temat i wie, jak postępować, gdy wracają moje kłopoty. Był już świadkiem trudnych sytuacji i przetrwaliśmy to razem – opowiada „Fleszowi” Wróblewska. Podczas pandemii para zbliżyła się do siebie, pomieszkiwali u siebie i wtedy wszystko wskazywało na to, że ich związek idzie w dobrą stronę. Julia Wróblewska była pełna nadziei: Chcę powiedzieć też wszystkim dziewczynom, żeby mimo depresji, nadwrażliwości czy ataków paniki szukały prawdziwej miłości. Nie bójcie się! Ona naprawdę się zdarza! Wiele się zmieniło od wypowiedzenia tych słów w czerwcu 2020 roku. Para nie jest już razem. Julia i Krzysztof nie są już razem....

Julia Wróblewska na Wielkim teście o wojsku
East News
Newsy
Julia Wróblewska z nowym partnerem na oficjalnej imprezie. Młoda gwiazda nie ukrywa już swojego szczęścia!

Julia Wróblewska już nie ukrywa swojego szczęścia. Zaledwie kilka tygodni temu młoda gwiazda serialu "M jak miłość" opublikowała  na InstaStories zdjęcie z pewnym tajemniczym mężczyzną, z którym pojawiła się również na nagraniu jednego z odcinków dziewiątej edycji "Tańca z Gwiazdami". Julia Wróblewska nie zdradziła wówczas swoim fanom, co łączy ją z przystojnym chłopakiem, ale później w rozmowie z nami przyznała, że są razem. Tak, jesteśmy w związku -zdradziła nam aktorka. Teraz aktorka i jej partner pojawili się na oficjalnej imprezie. Julia Wróblewska z partnerem na imprezie Jak udało się nam dowiedzieć, Julia Wróblewska i Michał poznali się przez wspólnych znajomych. Teraz wszystko wskazuje na to, że zakochani nie zamierzają już ukrywać swojego związku. Julia i Michał chętnie pokazują się na oficjalnych imprezach - ostatnio wybrali się na prezentację samochodu Range Rover Evoque, a teraz pojawili się na V Gali Polskiej Transplantacji Drugie Życie. Julia Wróblewska i jej partner Michał chętnie pozowali do wspólnych zdjęć. Zobaczcie najnowsze zdjęcia zakochanej pary! Fajnie razem wyglądają? My mocno im kibicujemy! Julia Wieniawa z partnerem na oficjalnej imprezie. Aktorka już nie ukrywa swojego szczęścia.  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner