Anna Bardowska, Grzegorz Bardowski Grzesiek i Ania Bardowscy, Rolnik szuka żony Anna Bardowska, Grzegorz Bardowski Ślub Ani i Roberta z Rolnik szuka żony Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnik szuka żony będą mili dziecko
Anna Bardowska, Grzegorz Bardowski
Instagram/YouTube
1/5
Anna Bardowska, Grzegorz Bardowski
Instagram/YouTube

Grzegorz Bardowski przybrał na wadze? Nieco uszczypliwy komentarz jego żony Ani może na to wskazywać. Na wiedoblogu państwa Bardowskich, znanych z programu "Rolnik szuka żony", pojawił się nowy filmik, w którym Anna nie mogła się powstrzymać przed niezbyt przychylnym komentarzem na temat sylwetki swojego męża! Z tego, co powiedziała można odczytać, że Grzegorz przytył! Co dokładnie powiedziała Anna Bardowska do swojego męża?

 

Zobacz też: Na co dzień nie mają dla siebie za dużo czasu, ale teraz to się zmieniło! Sprawdź, co robią Bardowscy z "Rolnik szuka żony"!

 

Dowiecie się z fotogalerii!

 

Polecamy: Oto najseksowniejsza rolniczka w Polsce! Ania w szortach i z takim dekoltem pracuje w polu! ZDJĘCIA

2/5
Grzesiek i Ania Bardowscy, Rolnik szuka żony
Facebook

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się w programie Telewizji Polskiej "Rolnik szuka żony". Szybko wpadli sobie w oko, jednak do oświadczyn doszło dopiero po emisji show. Para stanęła na ślubnym kobiercu 14 kwietnia 2016 roku. A w grudniu tego samego roku urodziło się ich pierwsze dziecko, syn Jan. Czy od czasu ślubu, Grzesiek nieco przybrał na wadze? ;) Nie jest żadną tajemnicą, że świeżo poślubionym małżonkom zdarza się nieco przytyć...

3/5
Anna Bardowska, Grzegorz Bardowski
Print screen YouTube/Bardowscy

- Aniu, nie wiem, z czym może ci się kojarzyć duży bęben - zapytał Grzegorz swojej żony.

Anna bez wahania, odpowiedziała, wskazując na brzuch Grześka.

- Tutaj, z tym mi się kojarzy - odparła Ania.

- A miałem nadzieję, że właśnie nie z tym - oparł Grzegorz.

Oczywiście filmik nie był poświęcony sylwetce Grzesia, lecz... nowemu nowej maszynie rolniczej. ;) A ja wyglądał Bardowski w dniu ślubu? Przypominamy na następnej stronie!

4/5
Ślub Ani i Roberta z Rolnik szuka żony
Facebook

Faktycznie zapuścił "bęben"? Oceńcie sami! ;)

5/5
Ania i Grzegorz Bardowscy z Rolnik szuka żony będą mili dziecko

Odkąd para się pobrała, nie przestaje aktywnie działać w mediach. Regularnie publikują na swoim kanale na portalu YouTube filmiki o ich życiu na wsi.