Grzesiek i Ania Bardowscy, Rolnik szuka żony Ania Bardowska, Rolnik szuka żony Ania Bardowska, Rolnik szuka żony Grzesiek i Ania Bardowscy, Rolnik szuka żony Grzesiek Bardowski, Rolnik szuka żony
Grzesiek i Ania Bardowscy, Rolnik szuka żony
Facebook
1/5
Grzesiek i Ania Bardowscy, Rolnik szuka żony
Facebook

Za nami 1. odcinek 4. edycji "Rolnik szuka żony". W tym odcinku nie dość, że poznaliśmy początkowe losy nowych boharerów, to także zobaczyliśmy, co słychać u rolników z poprzednich sezonów! Ekipa TVP odpowiedziła m.in. Anię i Grzegorza Bardowskich. Co słychać u jednej z ulubionych par widzów "Rolnik szuka żony"? Przeczytajcie na kolejnych stronach naszej galerii!

 

Zobacz: Marta Manowska zdradza kulisy 4. edycji "Rolnik szuka żony"! Jacy są nowi uczestnicy?

2/5
Ania Bardowska, Rolnik szuka żony
Facebook

Okazało się, że Grzegorz jest bardzo zapracowany. Ania wyjawiła ekipie "Rolnik szuka żony", że na co dzień wraz z Grzegorzem nie mają dla siebie czasu. Co powiedziała? Przeczytaj na kolejnej stronie!

 

Zobacz: Żona rolnika Grześka już przygotowuje się do zimy! Jak? Zobaczcie, co zrobiła Ania

3/5
Ania Bardowska, Rolnik szuka żony
Facebook

- Teraz są wakacje i oczywiście my jako rolnicy niestety nie mamy wakacji. Mój mąż bardzo ciężko pracuje. Podjerzewam, że koło północy wróci do domu. Staram się go codziennie odwiedzać, pojawiam się z obiadem, z czymś dobrym do picia. Jestem bardzo szczęśliwa - powiedziała Ania. 

 

Teraz jednak Ania i Grzesiek wreszcie mają czas dla siebie! Przeczytaj więcej na kolejnej stronie! 

4/5
Grzesiek i Ania Bardowscy, Rolnik szuka żony
Facebook

Żniwa już się skończyły, więc Ania i Grzesiek wreszcie mogli wyjechać na wakacje! 

 

 

- Pogoda idealna ;-) Mówimy o pogodzie ducha, bo jak tu się nie cieszyć pierwszymi wspólnymi wakacjami. Jasiu już śpi, a my czekamy na 4 edycję Rolnik szuka żony TVP. Do zobaczenia o 21:25. Nowym uczestnikom życzymy duuuużo miłości ;-) - napisali Bardowscy na Facebooku.

 

Zobacz: Oto najseksowniejsza rolniczka w Polsce! Ania w szortach i z takim dekoltem pracuje w polu! ZDJĘCIA 

5/5
Grzesiek Bardowski, Rolnik szuka żony
Facebook