Franek z "Love Island"
Instagram

Franek z "Love Island" ma nową dziewczynę? Kim jest tajemnicza blondynka...

Franek z "Love Island"
Instagram

Franek i Marietta byli jedną z ulubionych par widzów "Love Island". Wydawało się, że pasują do siebie jak mało kto. Jakie więc było nasze zdziwienie, gdy okazało się, że Marietta i Franek... nie są już razem! Nie wiadomo, dlaczego ich drogi się rozeszły. Oboje starają się bowiem nie komentować swojego rozstania. 

Franek od jakiegoś czasu pokazuje się za to w towarzystwie tajemniczej blondynki. Kim jest ta piękna dziewczyna? Czy to ona zajęła miejsce Marietty? Zobaczcie poniżej!

Franek z "Love Island" ma nową dziewczynę?

Franek i Marietta zdążyli już nawet zamieszkać razem na warszawskim Żoliborzu. Po rozstaniu Marietta przeniosła się do Oliwii, która również próbuje się pozbierać po bolesnym rozstaniu z Maćkiem. Dziewczyny mocno się zbliżyły przez całą sytuację. Razem imprezują, chodzą na siłownię i spędzają wspólne wieczory.

Zobacz także: Oliwia i Marietta z "Love Island" zbliżyły się do siebie? Ich wspólne filmiki nie pozostawiają wątpliwości!

Franek z kolei rzucił się w wir pracy. Od czasu do czasu na Instastory pokazuje się także w towarzystwie pięknej blondynki. Kim jest Paulina Peszko? Czy to ona zajęła miejsce Marietty?

Okazuje się, że ta śliczna blondynka jest dawną znajomą Franka. Teraz połączyły ich na nowo wspólne biznesy. Paulina organizuje bowiem obozy treningowe. Podczas kwietniowej edycji, która odbędzie się na Bali, jednym z trenerów będzie właśnie Franek Rumak!

Z Frankiem znamy się już od dawien i zawsze mieliśmy podobną energię! Jak się spotykamy to tematy do rozmów się nie kończą, a uśmiech z twarzy nie znika! Taka bomba atomowa! Ten sam mindset! 😉 - zapewnia na swoim Instagramie Paulina Peszko.

Ciekawe, czy ta znajomość przerodzi się w coś więcej...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Panie i Panowie! NO I JEST 🔥 NEWS ☝🏽 Naszym trzecim Trenerem na obozie będzie... tamdamdam... Franczesko! @cancer_survivor_frank ❣️ . Z Frankiem znamy się już od dawien i zawsze mieliśmy podobną energię! Jak się spotykamy to tematy do rozmów się nie kończą, a uśmiech z twarzy nie znika! Taka bomba atomowa! Ten sam mindset! 😉 . Franek wieki temu POKONAŁ RAKA! Domniemam, że to otworzyło mu szeroko oczy i dlatego tak czerpie z życia garściami, wykorzystując swoje możliwości w szczytnych celach! Franko, zarówno jak i Kapsel @kacperolszewskii współpracuje z @fundacja_cancerfighters . Franek ma wieloletnie doświadczenie jako ratownik, no i trenejro, jak my wszyscy tutaj 😅, a ostatnio mocno wkręcił się w bijatyki 😅 Nie wiem czy chce mordę obić tym wszystkim choróbsko czy co, w każdym razie.. ja to kupuje! 😄 . Teraz już nic więcej powiedzieć nie mogę jak tylko: TEN OBÓZ TO BĘDZIE OGIEŃ 🔥 Zmiażdżymy system! 🙏🏽 Lecimy tylko na Bali, a czuję się jakbyśmy mieli wyruszyć rakietą w kosmos 🔥 #Bali #camp #obóz #sport #sportcamp . . . . . . . . . . . . . . . #buenosdias #hello #gutenmorgen #buongiorno #Dubaj #UnitedArabEmirates #UAE #paradise #fit #Polska #Poland #polskadziewczyna #polskakobieta #Wroclaw #Warszawa #Gdansk #Krakow #polishgirl #polishboy

Post udostępniony przez Paula Peszko, Dubai Travel (@paula_peszko)

Franek i Marietta byli naprawdę dobraną parą

Franek i Marietta z "Love Island" wzięli udział w nowym show
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09