Za nami wielki finał 6. edycji "Love Island". Do ostatniego odcinka dostały się aż cztery pary: Wiki i Sebastian, Wero i Kuba, Angelina i Sasha oraz Sara i Kamil. Która z nich wygrała cały program? Zobaczcie wyniki!

Reklama

"Love Island 6": Angelina i Sasha wygrali 6. edycję!

W "Love Island 6" nie brakowało emocji. Podczas 6. edycji miłosnego show, widzowie przecierali oczy ze zdumienia, kiedy okazało się Kuba okłamał wszystkich, że chorował na raka lub kiedy okazało się, że Daniel ma dziewczynę poza programem i wysyłał jej tajemnicze znaki. Po odejściu z programu przyznał widzom, że jego udział w programie miał być dla nich testem, po którym być może nawet zdecydowaliby się na małżeństwo. Z programu dobrowolnie odszedł także Paweł, który zawiedziony zachowaniem Pauliny, nie widział dla siebie miejsca w "Love Island". Paulina zostawiła go dla Patryka. Wygląda jednak na to, że relacja Pauliny i Patryka nie przetrwała po "Love Island", a afera wybuchła na chwilę przed wielkim finałem.

Dziś jednak najważniejsze w "Love Island" były te cztery pary, którym udało się dojść aż do wielkiego finału. Mowa o Wiki i Sebastianie, Wero i Kubie, Angelinie i Sashy oraz Sarze i Kamilu. Widzowie oburzyli się po półfinałowym odcinku, ponieważ uważają, że szczególnie Kuba i Kamil nie zasłużyli na miejsce w finale. Fani "Love Island" byli wściekli na Kamila, a Sara powinna zareagować na jego zachowanie i zdecydować o dobrowolnym odejściu z programu. Jak jednak potoczyły się losy uczestników w wielkim finale?

Czwarte miejsce w programie otrzymali Sara i Kamil. W programie przyznali, że będą starali się kontynuować swoją relację w Polsce, a gdy będą pewni, że to to, zamieszkają razem w Warszawie.

Mat. prasowe

Zobacz także: "Love Island 6": Burza po ogłoszeniu finałowych par! "Jaja sobie robicie z widzów"

Zobacz także

Trzecie miejsce w "Love Island 6" zajęli Wero i Kuba. Tym samym Sasza i Angelina oraz Wiktoria i Sebastian znaleźli się w ścisłym finale show.

Mat. prasowe

Ostatecznie decyzją widzów, bezkonkurencyjnie "Love Island 6" wygrali Angelina i Sasha!

- Jeeeest najlepsza para ❤️ szczęścia ????
- Super i gratulacje ❤️????
- Zasłużone ???????? - pisali fani.

Chociaż nie wszyscy zgadzają się z wygraną Angeliny i Sashy:

- Dramat, nie oglądam już tego ????
- Nie zgadzam się z wygrana ????????????
- Nie tak miało to wyglądać ????‍♀️
- Masakra znowu Ukraina

A Wy co sądzicie?

Mat. prasowe
Mat. prasowe
Reklama

Szukasz nowego telewizora? A może telefonu lub innego sprzętu AGD? Pamiętaj, że wykorzystując
w Electro kod rabatowy, sprawisz, że wszystko kupisz ze sporą zniżką!

Reklama
Reklama
Reklama