Za nami półfinałowy odcinek "Twoja twarz brzmi znajomo"! Widzowie show na długo zapamiętają ten odcinek, a to za sprawą występu Filipa Lato, który zachwycił jako Czesław Niemen. Jego występ ma już milion odsłon!


W półfinałowym odcinku show Filip Lato zmierzył się z postacią ikoniczną, czyli Czesławem Niemenem. Zaśpiewał jeden z jego kultowych przebojów „Sen o Warszawie”. Był to jeden z tych występów, które przejdą do historii programu. Publiczność w studio oraz wszyscy jurorzy wstali. Kasia Skrzynecka, a nawet Piotr Gąsowski mieli w oczach łzy.

 

Zobacz: Jakim tatą był Czesław Niemen? Natalia Niemen szczerze o wierze, muzyce i legendzie ojca

 

Jurorzy po raz pierwszy nie podsumowali występu artysty w programie: - Co wy chcecie oceniać? – powiedziała Małgorzata Walewska. Filip Lato oczywiście został zwycięzcą odcinka. Od soboty jego występ na Facebooku i YouTube zanotował łącznie ponad milion odsłon! Dodatkowo, filmik udostępniono prawie 12,5 tysiąca razy. A o tym kto wygra całą edycję przekonacie się w już 19 maja w Polsacie! Filip Lato weźmie też udział w tegorocznym Polsat SuperHit Festiwal, który rozpocznie się 25 maja w Sopocie.

 

ZOBACZ: Doskonałe wcielenie Anny Guzik! Domyślacie się, kim będzie tym razem?

 

Filip Lato jako Czesław Niemen w TTBZ

Filip Lato jako Czesław Niemen w Twoja twarz brzmi znajomo
Fot. M. Zawada

Więcej na temat Twoja Twarz Brzmi Znajomo