Filip Chajzer, Marcin Prokop, Piotr Kraśko Filip Chajzer Filip Chajzer w programie Milionerzy Filip Chajzer w studiu WOŚP Filip Chajzer, Zygmunt Chajzer
Filip Chajzer, Marcin Prokop, Piotr Kraśko
ONS
1/5
Filip Chajzer, Marcin Prokop, Piotr Kraśko
ONS

Wiadomo, kto poprowadzi nowy program "Hipnoza". Show pojawi się na antenie TVN już wiosną 2018 roku. Będzie pierwszym programem w polskiej telewizji, w którym uczestnicy będą wprowadzani w stan hipnotyczny. Profesjonalny hipnotyzer będzie nadawał bohaterom show różne role, a następnie będą oni musieli wykonywać zadania indywidualne i grupowe. Stawka będzie toczyć się o duże pieniądze. A kogo zobaczymy w roli gospodarza programu?

 

Zobacz też: Co dalej z programem "Milionerzy"? Stacja zrezygnuje z nadawania hitu z Hubertem Urbańskim? Jest decyzja TVN!

 

Odpowiedź na to pytanie na następnej stronie!

 

Polecamy: Hipnoza transgresyjna – przekraczanie granic. Kto może się jej poddać?

2/5
Filip Chajzer
ONS

Program "Hiponoza" poprowadzi Filip Chajzer - informuje portal Wirtualnemedia.pl. Rola gospodarza nowego show TVN będzie polegała na komentowaniu zachowania uczestników, wchodzenia z nimi w interakcje oraz nadania programowi kształtu. 

3/5
Filip Chajzer w programie Milionerzy
Eastnews

Filip Chajzer współpracuje ze stacją TVN od 2009 roku. Wówczas rozpoczął pracę jako reporter serwisu informacyjnego "Stolica" na kanale TVN Warszawa. W 2011 roku został reporterem głównego pasma porannego TVN, czyli programu "Dzień dobry TVN". W wakacje występował również w roli gospodarza śniadaniówki. Od marca 2015 roku jest również prowadzącym talent show dla dzieci "Mali Giganci".

4/5
Filip Chajzer w studiu WOŚP
ONS

Program "Hipnoza", który poprowadzi Filip Chajzer, to pierwszy tego typu program w Polsce. Powstaje na formacie BBC „You’re back in the room”. Show cieszył się dużą popularnością m.in. w Wielkiej Brytanii, Australii, Kolumbii i Stanach Zjednoczonych.

5/5
Filip Chajzer, Zygmunt Chajzer
East News

Stacja TVN jest na etapie castingów do programu "Hipnoza". Już teraz wiele wskazuje na to, że szykuje się wielki hit.

Więcej na temat TVN