O zmianach w programie "Dzień Dobry TVN" mówiono już od kilku tygodni. Serwis Party.pl jako pierwszy poinformował, kto zniknie z popularnej śniadaniówki. Okazuje się, że Magda Mołek i Marcin Meller zdecydowali się zakończyć przygodę z show TVN, który przyniósł im ogromną popularność.

Reklama

Wszyscy zastanawiali się, kto zastąpi tę lubianą parę." Fakt" jakiś czas temu ujawnił, że być może Mellera i Mołek zastąpi duet z innego popularnego programu.

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme poprowadzą "Dzień Dobry TVN"!

Decyzja o odejściu Magdy Mołek i Marcina Mellera z "DDTVN" zaskoczyła ich fanów. Widzowie lubili ten duet, który prowadził weekendowe wydania śniadaniówki. Ich następcy będą mieli przed sobą trudne zadanie. Kto zastąpi Mołek i Mellera? "Fakt" twierdził, że będzie to... Filip Chajzer i Małgorzata Ohme!

To była naturalna kolej rzeczy. Skoro Małgosia zachwyciła swoich szefów oraz telewidzów, a przy tym wspaniale uzupełniała się z Filipem w programie „Big Brother nocą”, to żal byłoby rozdzielać taki duet - twierdzi osoba związana ze stacją TVN.

Faktycznie, Filip Chajzer i Małgorzata Ohme mieli już szansę sprawdzić się jako para prowadzących. Oboje występowali w "Big Brotherze". Początkowo plotkowano jednak, że nie pałają do siebie sympatią!

Miałam do niego dystans - mówiła nam Małgorzata Ohme.

Kilka godzin temu pojawiła się informacja prasowa z biura TVN, potwierdzająca te doniesienia! Do nowego, jesiennego sezonu dołączą Filip Chajzer i Małgorzata Ohme! Dlaczego dyrektor programowy stacji zdecydował się właśnie na nich?

Zobacz także

Dzień Dobry TVN to program, który przez lata swojej obecności na antenie nieustannie poszukuje nowości oraz wyznacza trendy. Dzięki temu od lat zdobywamy zainteresowanie i utrzymujemy uwagę widzów. Zmiany w dynamicznym paśmie porannym są dobrym i nieuniknionym rozwiązaniem. W nowej parze prowadzących łączymy ciepło i ostrość spojrzenia Małgosi oraz szaloną energię i odwagę Filipa. Myślę, że ta mieszanka zdobędzie sympatię widzów - mówi Edward Miszczak w komunikacie przesłanym mediom.

Filip Chajzer: Czuję radość, adrenalinę i oczywiście tremę

Filip Chajzer miał okazję prowadzić weekendowe, wakacyjne wydania programu. Co mówi o pracy na stałe w programie?

To już oficjalne⚠️ Razem z fantastyczną @gosiaohme będziemy prowadzić najlepszy program śniadaniowy w Europie ????????????, który mam zaszczyt współtworzyć od 8 lat ???????????? Do tej pory na ulicy - wśród Państwa ????‍????‍????‍????. Rozmawialiśmy o wszystkim. Było śmiesznie, najczęściej na luzie, ale czasami też wzruszająco. Bo najciekawsze scenariusze pisze życie. Teraz czas na mój nowy rozdział życia. Czuję radość, adrenalinę i oczywiście tremę. Postaramy się z Gosią żeby nasze wydania @dziendobrytvn ładowały Was pozytywną energią na cały dzień ⚡️⚡️⚡️Damy Wam tematy do rozmów w tramwaju ???? i w pracy ????. Gosia jest świetną dziewczyną z którą zaprzyjaźniłem się od pierwszego wejrzenia. Mam nadzieję, że to przebije się przez szkło. Wybaczcie nam wszystkie wpadki. Z pewnością będzie ich na początku co niemiara ???? Dajcie nam szansę, tak po ludzku, każdy na nią zasługuje ???? [...] Ps. Materiały z ulicy będę robić dalej (wszak program kończy się o 11) bo to kocham ❤️ Zbijemy nie jedną piątkę - napisał podekscytowany na Instagramie.

Małgorzata Ohme: "Dzień Dobry TVN" to ogromna szansa!

Małgorzata Ohme w pracy prezenterki i gospodyni "Dzień Dobry TVN" wykorzysta swoje wykształcenie psychologiczne i wcześniejsze doświadczenia zawodowe:

Dołączenie do grona prowadzących „Dzień Dobry TVN” traktuję nie tylko jako ogromną szansę i wyraz zaufania, jakim obdarzyła mnie stacja TVN, ale także jako naturalną drogę rozwoju mojej zawodowej kariery. Z tematami i osobami, którym DDTVN jest bliskie miałam okazję spotykać się już jako redaktor naczelna lifestylowych serwisów kobieta.onet.pl oraz ohme.pl. Dla mnie i Filipa, najważniejsi są ludzie, o których i dla których mówimy. Jako psycholog jestem ciekawa drugiego człowieka i chcę, aby czuł się ze mną dobrze. To na pewno się nie zmieni - mówi Ohme.

Dlaczego Magda Mołek zrezygnowała z "DDTVN"?

W dniu, w którym ujawniliśmy, że Mołek i Meller znikają z "Dzień Dobry TVN", dziennikarka wydała oświadczenie na swoim Instagramie.

Po 15 latach pracy w @dziendobrytvn , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. Mój najwspanialszy współprowadzący @marcin_meller_arbuz też. To nie oznacza, że znikam z wizji w ogóle. Już 15.08 poprowadzę w TVN Koncert Festiwalu Top of The Top w Sopocie. A na antenie @tvnstyle_official będę nadal dla Was robić moje rozmowy z cyklu W roli głównej. Przygotowuję tez dwa zupełnie nowe projekty i wkrótce Wam o nich opowiem ???? Dziękuję za te wszystkie lata wspólnego porannego wstawania, za sympatię, za dobre słowo, za wsparcie w trudnych momentach, za życzenia w tych najszczęśliwszych - to wszystko jest jak plecak pełen dobra, niezbędnego do dalszej podróży. DZIĘKUJĘ i DO ZOBACZENIA ❤️ - napisała Magda Mołek.

Będziecie za nimi tęsknić? Myślicie, że Chajzer i Ohme nadają się na ich zastępców? Zagłosujcie w naszej sondzie i dajcie nam znać!

Pamiętacie ich początki w "DDTVN"?

East News

Chajzer i Ohme mają już doświadczenie w wspólnej pracy! Teraz to oni poprowadzą "Dzień Dobry TVN".

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama