Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Marcin Prokop, Dorota Wellman na konferencji TVN
East News
TYLKO U NAS

Wiemy, która para prowadzących odejdzie z "Dzień dobry TVN"!

Wiemy, która para prowadzących odejdzie z "Dzień dobry TVN"!

Szykują się wielkie zmiany w "Dzień dobry TVN"! Już od kilku tygodni mówi się, że po wakacjach zniknie z programu jedna z ulubionych par prowadzących. Dlaczego? Być może jest to spowodowane gorszymi wynikami oglądalności porannego programu TVN, który pierwszy raz w historii został pokonany przez "Pytanie na śniadanie". Kogo od września zabraknie? Wiemy!

Paulina Krupińska o koszmarze w "Dzień Dobry TVN": "Był stresik" - zdradza nam gwiazda stacji

Zmiana prowadzących w "Dzień dobry TVN". Kogo zabraknie?

Program "Dzień dobry TVN" prowadzą cztery pary: Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Magda Mołek i Marcin Meller. Niedawno serwis Plejada.pl poinformował, że z programu zniknie jedna para, a na jej miejsce pojawią się dwie nowe.

Kogo zabraknie? Jak udało nam się dowiedzieć, od września nie zobaczymy już pary Magda Mołek i Marcin Meller. Przypominamy, że Magda Mołek prowadziła program od początku czyli od 2005 roku. Występowała w duecie z Olivierem Janiakiem, Jolantą Pieńkowską, Andrzejem Sołtysikiem i Marcinem Mellerem. Z kolei Marcin współprowadził program od września 2005 do czerwca 2008 razem z Kingą Rusin, a od 9 lutego 2013 w parze z Magdą Mołek. To od prowadził pierwsze, historyczne wydanie programu wraz z Kingą Rusin!

Czemu akurat z nich zrezygnowano? Tego nie wiadomo, ale z pewnością wkrótce na jaw wyjdą powody takiej decyzji stacji.

"Dzień dobry TVN" przegrywa z "Pytaniem na śniadanie"

"Dzień dobry TVN" przez lata cieszyło się wielką sympatią widzów i wyprzedzało konkurencję czyli "Pytanie na śniadanie". Program nadal przyciąga wielu fanów przed telewizory, ale w tym roku nastąpiła zmiana na pozycji lidera w paśmie śniadaniowym. Okazuje się, że średnia oglądalność „Pytania na śniadanie” w  okresie od 1 stycznia do 30 czerwca wyniosła 509 tys. osób, co dało im pierwsze miejsce w rankingu programów śniadaniowych. Z kolei „Dzień dobry TVN” w tym samym okresie oglądało średnio 501 tys. osób. W ostatnich miesiącach program stracił 29 tys. widzów. Ta przewaga "PNŚ" może od września powiększyć się, ponieważ program TVP jest emitowany przez całe wakacje, również w dni powszednie, a "DDTVN" tylko w weekendy. 

Myślicie, że zmiana prowadzących "Dzień dobry TVN" przełoży się na większą oglądalność programu? Cieszycie się z tej zmiany?

Zobacz także: "Prowadzący do bani!" Mołek i Meller skrytykowani za wywiad z Podsiadło! Zaliczyli wpadkę?

Zmiany w "DDTVN"

Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Anna Kalczyńska robią sobie selfie na konferencji ramówkowej TVN
East News

Programu nie będą prowadzić już Magda Mołek i Marcin Meller

Magda Mołek, Kinga Rusin, Marcin Prokop, Dorota Wellman, Marcin Meller w Dzień dobry TVN
East News

Zobacz także
Kinga Rusin

Natalia Kukulska skomentowała wpadkę Kingi Rusin w "Dzień dobry TVN"! Dziennikarka pomyliła katastrofy

Katarzyna Bonda i Remigiusz Mróz pod studiem Dzień Dobry TVN

Rusin i Kraśko skrytykowani za wywiad z Bondą i Mrozem w "Dzień Dobry TVN"! O co poszło?

 

Martyna Wojciechowska na planie Kobieta na krańcu świata
Instagram
Newsy
Martyna Wojciechowska poprowadzi "Dzień dobry TVN"? Zobacz, co nam zdradziła!
Martyna Wojciechowska poprowadzi "Dzień dobry TVN"? Zobacz, co nam zdradziła!

Martyna Wojciechowska od 22 lat jest gwiazdą telewizji. Zaczynała jako prowadząca programy motoryzacyjne, potem została prowadząca "Big Brothera", co otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery. Obecnie prowadzi program "Kobieta na krańcu świata", podróżuje po świecie i jest dyrektor programową Travel Channel. Jej pasją poza podróżami jest też jazda na motocyklu oraz wspinaczka górska. Wiele swoich pasji dzieli wraz z partnerem Przemkiem Kossakowskim i córką Marysią. Czy kiedyś Martyna Wojciechowska planuje ograniczyć ilość podróży, poświęcić się rodzinie i np. poprowadzić program śniadaniowy? Zobaczcie, co Martyna Wojciechowska powiedziała na ten temat! Zobacz także:   Przemek Kossakowski zdradził, jakie sms-y dostaje od Martyny Wojciechowskiej!

Dorota Wellman o programie "Dzień Dobry TVN"
East News
Newsy
Tego jeszcze w historii "Dzień dobry TVN" nie było! Zobacz, co zdradziła nam Dorota Wellman
Tego jeszcze w historii "Dzień dobry TVN" nie było! Zobacz, co zdradziła nam Dorota Wellman

Dorota Wellman to jedna z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych. Widzowie kochają jej poczucie humoru, a także cenią za przemyślane pytania i umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji. Dziennikarka zyskała sympatię widzów również dzięki swojej szczerości. Dorota Wellman otwarcie mówi o swojej wadze. Nie jest to dla niej problemem. Jednak wiele kobiet wstydzi się dodatkowych kilogramów, które chciałyby ukryć pod ubraniami. Ostatnio w "Dzień Dobry TVN" pojawił się cykl, w którym Ewa Zakrzewska radzi, jak powinny ubierać się panie w rozmiarze plus size, co bardzo ucieszyło dziennikarkę. Podczas premiery swojej książki "I Ty możesz być modelką" Dorota Wellman zdradziła także, co jeszcze stacja planuje w tym temacie. Posłuchajcie! Dorota Wellman jest dla wielu kobiet plus size ikoną stylu. Zobacz także:   Tych rzeczy Dorota Wellman nie zareklamuje nigdy! Dlaczego?

Marcin Meller i Magda Mołek odchodzą z "Dzień Dobry TVN"
East News
Newsy
Marcin Meller zdradził, dlaczego Magda Molek odeszła z "DDTVN". Szczere wyznanie dziennikarza!
Marcin Meller zdradził, dlaczego Magda Molek odeszła z "DDTVN". Szczere wyznanie dziennikarza!

Kilka tygodni temu w mediach pojawiły się informacje, że w "Dzień Dobry TVN" szykują się naprawdę duże zmiany. Okazało się wówczas, że z programu zniknie jedna para prowadzących: Magda Mołek i Marcin Meller. Gwiazda TVN potwierdziła doniesienia na swój temat w krótkim wpisie na Instagramie.  Po 15 latach pracy w @dziendobrytvn , w porozumieniu ze stacją TVN, postanowiłam zrobić sobie przerwę. - napisała Magda Mołek. Magda Mołek  przyznała przy okazji, że razem z nią z "Dzień dobry TVN" rozstaje się również Marcin Meller. Teraz dziennikarz zdradził, dlaczego jego koleżanka zdecydowała się odejść z programu TVN!  Dlaczego Magda Mołek odeszła z "DDTVN"? Marcin Meller w rozmowie z portalem plejada.pl zdradził prawdziwe powody odejścia Magdy Mołek z  "Dzień Dobry TVN". Dlaczego podjęła taką decycję i dlaczego Marcin Meller ochodzi razem z nią? Magda wyszła z taką inicjatywą, gdyż była wykończona, a jako że byliśmy parą prowadzących, to wszystko, co wydarzyło się potem, było konsekwencją ciągu przyczynowo-skutkowego. Ci, którzy znają nas bliżej, nie byli specjalnie zdziwieni tym, że wspólnie żegnamy się z programem- zdradził w rozmowie z plejada.pl. Dziennikarz przyznał przy okazji, że odchodzi z "DDTVN" w przyjaznej atmosferze. Czy jest szansa, że jeszcze kiedyś zobaczymy go w programie? (...) rozstawałem się z różnymi miejscami pracy w moim życiu, ale zawsze robiłem to tak, by utrzymać kontakt z ludźmi i nawet jeśli nie wrócić, to żeby móc zawsze odwiedzić to miejsce w przyjacielskiej atmosferze. Tak też jest z "Dzień Dobry TVN"- powiedział Marcin Meller.  Żałujecie, że Magda Mołek i Marcin Meller zniknęli z "DDTVN"? Przypominamy, że w programie...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner