Szykują się wielkie zmiany w "Dzień dobry TVN"! Już od kilku tygodni mówi się, że po wakacjach zniknie z programu jedna z ulubionych par prowadzących. Dlaczego? Być może jest to spowodowane gorszymi wynikami oglądalności porannego programu TVN, który pierwszy raz w historii został pokonany przez "Pytanie na śniadanie". Kogo od września zabraknie? Wiemy!

Reklama

Zmiana prowadzących w "Dzień dobry TVN". Kogo zabraknie?

Program "Dzień dobry TVN" prowadzą cztery pary: Kinga Rusin i Piotr Kraśko, Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Magda Mołek i Marcin Meller. Niedawno serwis Plejada.pl poinformował, że z programu zniknie jedna para, a na jej miejsce pojawią się dwie nowe.

Kogo zabraknie? Jak udało nam się dowiedzieć, od września nie zobaczymy już pary Magda Mołek i Marcin Meller. Przypominamy, że Magda Mołek prowadziła program od początku czyli od 2005 roku. Występowała w duecie z Olivierem Janiakiem, Jolantą Pieńkowską, Andrzejem Sołtysikiem i Marcinem Mellerem. Z kolei Marcin współprowadził program od września 2005 do czerwca 2008 razem z Kingą Rusin, a od 9 lutego 2013 w parze z Magdą Mołek. To od prowadził pierwsze, historyczne wydanie programu wraz z Kingą Rusin!

Czemu akurat z nich zrezygnowano? Tego nie wiadomo, ale z pewnością wkrótce na jaw wyjdą powody takiej decyzji stacji.

"Dzień dobry TVN" przegrywa z "Pytaniem na śniadanie"

"Dzień dobry TVN" przez lata cieszyło się wielką sympatią widzów i wyprzedzało konkurencję czyli "Pytanie na śniadanie". Program nadal przyciąga wielu fanów przed telewizory, ale w tym roku nastąpiła zmiana na pozycji lidera w paśmie śniadaniowym. Okazuje się, że średnia oglądalność „Pytania na śniadanie” w okresie od 1 stycznia do 30 czerwca wyniosła 509 tys. osób, co dało im pierwsze miejsce w rankingu programów śniadaniowych. Z kolei „Dzień dobry TVN” w tym samym okresie oglądało średnio 501 tys. osób. W ostatnich miesiącach program stracił 29 tys. widzów. Ta przewaga "PNŚ" może od września powiększyć się, ponieważ program TVP jest emitowany przez całe wakacje, również w dni powszednie, a "DDTVN" tylko w weekendy.

Zobacz także

Myślicie, że zmiana prowadzących "Dzień dobry TVN" przełoży się na większą oglądalność programu? Cieszycie się z tej zmiany?

Zobacz także: "Prowadzący do bani!" Mołek i Meller skrytykowani za wywiad z Podsiadło! Zaliczyli wpadkę?

Zmiany w "DDTVN"

East News

Programu nie będą prowadzić już Magda Mołek i Marcin Meller

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama