Niedawno fani programu "Love Island" swoją uwagę skupiali na wątku Adriana i Dana, a teraz to zachowanie jednej z uczestniczek wydaje się być na pierwszym miejscu najbardziej komentowanych przez internautów. Po ostatnim odcinku "Love Island" widzowie są zaskoczeni postawą Oliwii. Co się stało?

Reklama

Fani zawiedzeni postawą Oliwii z "Love Island"

Tegoroczny sezon "Love Island" obfituje w kłótnie, spory i rozstania wśród uczestników. Z odcinka na odcinek dzieje się tyle, że widzowie nie nadążają za decyzjami Islanderów. Produkcja programu nie musi nawet organizować uczestnikom zabaw, które mają na celu integrację, ponieważ oni sami doskonale wiedzą, jak spędzić czas na Wyspie Miłości. Jednak w ostatnim czasie telewidzowie dostrzegli, że uczestnicy nie są wobec siebie nawzajem w pełni szczerzy. Wiecie, o którą sytuację chodzi?

Uczestnicy "Love Island"
Instagram@loveislandwyspamilosci

W ostatnim odcinku "Love Island" fani zwrócili uwagę na zachowanie Oliwii, która "dostała kosza" od Mateusza. Chłopak postanowił skupić się jednak na relacji z Nicole, z którą zbliżył się pocałunkiem. Oliwia nie mogła zrozumieć takiego obrotu spraw i poprosiła o rozmowę Nicole, której w wyniku zazdrości wyjawiła, że według niej Mateusz nie traktuje jej poważnie i nie widzi między nimi chemii. Fani są oburzeni, ponieważ z ust Mateusza padły jedynie pochlebne słowa o Nicole i nie mogą zrozumieć, dlaczego Oliwia okłamała dziewczynę:

Widać, że Oliwka jest strasznie zawistną osobą
Oliwia (...), piętnujesz niewinną dziewczynę, bo nie potrafisz znieść tego, że każdy facet cię olewa ?!
- piszą oburzeni fani.

Co ciekawe, fani programu "Love Island" spekulują, że Oliwia stworzyłaby idealną parę z Adrianem, który również nie może ułożyć sobie życia na Wyspie Miłości.

Oliwia (...) z Adrianem stworzyliby idealną parę
- czytamy.

A Wy, co myślicie o zachowaniu Oliwii? Oglądacie "Love Island"?

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Nagły zwrot akcji w "Love Island". Burza w komentarzach po powrocie Wiktorii: "Śmieszne i niesmaczne"

Oliwia Love Island w ogniu krytyki
@loveislandwyspamilosci
Reklama
Reklama
Reklama