Ewa Mrozowska uśmiecha się do obiektywu
Instagram

''Gogglebox'': Ewa Mrozowska w drugiej ciąży?! Gwiazda show TTV zabrała głos w sprawie!

Ewa Mrozowska uśmiecha się do obiektywu
Instagram

Sylwia Bomba otworzyła swoją autorską markę. Uczestniczka programu ''Gogglebox. Przed telewizorem'' dopiero się rozkręca i promuje swoje ubrania. Z pomocą w promocji przychodzi oczywiście Ewa Mrozowska, która w dresowych kostiumach Bomby prezentuje się fantastycznie. Fani są podekscytowani i bardzo ciepło przyjęli pomysł Sylwii na biznes. Tymczasem Mrozowska przy okazji publikacji nowych zdjęć z kolekcji, dementuje sugerowaną jej ciążę!

Ewa Mrozowska z "Gogglebox" w drugiej ciąży?

Ewa Mrozowska pozowała podczas profesjonalnej sesji zdjęciowej w białym kostiumie od Sylwii Bomby. Zdjęcia, które udostępniła na swoim profilu, opatrzyła wymownym opisem: 

Fajnie było powyginać śmiało ciało 😅💪🏻 ♥️ mimo tego, że żadna ze mnie modelka, mam nadzieje że godnie prezentuje dresik @bomba.brand 🤣? fajny wysoki stan, ukrywający moją chwilowa ciąże spożywczą, jak niektóre sugerowały 🤣🙉😂 

Okazuje się, że fanki dopatrzyły się już drugiej ciąży u Mrozowskiej. Ewa jednak zapewnia, że to chwilowa ciąża spożywcza.

Takiej ciąży spożywczej to tylko pozazdrościć, bo bywają większe!

Figurka jak marzenie, wyglądasz pięknie - komentują fani.

Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba od jakiegoś czasu głośno podejmują temat figury, wyglądu i samoakceptacji. Jako mamy, które nie tak dawno jeszcze urodziły, śmiało opowiadają o swoich uczuciach do zmieniającego się ciała:

Dwie matki, dwie historie! Jedna chciała schudnąć, drugiej wydawało się, że jest za mało szczupła. Tak zmieniły nas dzieci i czas ! Akceptacja, bo o tym mowa przyszły z czasem! Nie ma sensu się siłować, wszystko na spokojnie ! Ja nigdy nie będę mieć pełnych kształtów, a Sylwia nie będzie szczupakiem! Dwa różne typu sylwetki, ale czy złe? Ktoś powie za chuda, za gruba, ale czy jest takie coś jak ideał? I czy warto podążać za modą ? Otóż nie ! Bo moda się zmienia! Róbmy tak, jak nam się podoba i jak my się czujemy w swojej skórze! Po prostu polubiłam siebie - wyznała szczerze Ewa na swoim Instagramie.

Cóż, Ewa i Sylwia, choć tak różne, mogą pochwalić się pięknymi figurami. Bomba zaczęła nawet wprost mówić o swojej imponującej metamorfozie i udostępniła zdjęcie sprzed lat, na którym nie przypomina siebie samej. Chwilę później zdecydowała się opublikować ebooka o sposobach na skuteczne schudnięcie. Fani są zachwyceni podejściem przyjaciółek do spraw ciała i jego akceptacji, przy okazji komplementują wspaniałe figury uczestniczek ''Gogglebox''.

Zobacz także: Sylwia Bomba z "Gogglebox" i operacje plastyczne: "Pisali, że zrobiłam policzki, spiłowałam zęby"

Ewa Mrozowska pozuje w kostiumach dresowych swojej przyjaciółki. Fanki są nimi zachwycone.

Ewa i Sylwia poruszają temat samoakceptacji i miłości do swojego ciała. Przywołują swoje wspomnienia dotyczące powrotu do formy po ciąży. Obie są przecież mamami. Synek Ewy, Leon skończył właśnie 13 miesięcy. A Antosia Sylwii Bomby ma już dwa latka.

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska
Instagram

Ewa Mrozowska ma wspaniałą figurę po ciąży.

 

Przeładuj

Ida Nowakowska już wybrała imię dla synka? Będzie tradycyjne! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

zobacz 02:08