TV-Show

Są utwory, których jury nowego Idola ma już dość? Elżbieta Zapendowska zdradza które...

Są utwory, których jury nowego Idola ma już dość? Elżbieta Zapendowska zdradza które...

Adele, Rynkowski, Whitney Houston… Są artyści, których utwory ciągle powtarzają się w Idolu. Czy Elżbieta Zapendowska ma już trochę dosyć? W rozmowie z portalem Party.pl jurorka show śmieje się, że “już nie będzie żyła, a Whitney Houston będzie dalej obowiązywać” w Idolu. Jej zdaniem to typowe, że ludzie biorą utwory wykonywane przez świetnych wokalistów. Inna rzecz, że nie są w stanie ich przeskoczyć… Co nam jeszcze powiedziała o wyborach uczestników?

Zobacz też kiedy zobaczymy premierowy odcinek Idola?

Zapendowska o Michale Szpaku
ONS/inne
Newsy
Zapendowska krytykuje Eurowizję "To jest marne"! A co powiedziała o występie Szpaka w tamtym roku?
Zapendowska krytykuje Eurowizję "To jest marne"! A co powiedziała o występie Szpaka w tamtym roku?

Elżbieta Zapendowska specjalnie dla Party.pl powiedziała, co sądzi o Eurowizji. Ten konkurs budzący skrajne emocje nie do końca przypadł do gustu jurorce "Idola". "To było tak marne i tak sztuczne" - stwierdziła Zapendowska, odnosząc się do zeszłorocznych edycji. A teraz? Czy coś się zmieniło i czy jurorka patrzy łaskawszym okiem na ten konkurs?   Zapendowska nawiązała również do Eurowizji z 2016 roku, kiedy to Michał Szpak reprezentował Polskę na arenie międzynarodowej właśnie w tym konkursie i zajął wysokie ósme miejsce. ( Zobacz także:  Eurowizja 2016: Michał Szpak mógł być wyżej gdyby nie… polityka?! "Ofiara dobrej zmiany" )  Czy Elżbieta Zapendowska go pochwaliła czy skrytykowała? Odpowiedź w naszym materiale wideo!   Zobacz też:  Zapendowska krytykuje repertuar Grzeszczak! "Jest szalenie muzykalna. Przykro więc, że..." A co sądzi o Chylińskiej?​   Elżbieta Zapendowska o Michale Szpaku. Co powiedziała?   Chwali czy krytykuje?

Jury "Idola" na konferencji prasowej
ONS
TV-Show
Farna, Zapendowska, Łuszczykiewicz i Panasewicz na konferencji "Idola". Zobaczcie ZDJĘCIA!
Farna, Zapendowska, Łuszczykiewicz i Panasewicz na konferencji "Idola". Zobaczcie ZDJĘCIA!
Elżbieta Zapendowska o Sylwii Grzeszczak i Agnieszce Chylińskiej
Newsy
Zapendowska krytykuje repertuar Grzeszczak! "Jest szalenie muzykalna. Przykro więc, że..." A co sądzi o Chylińskiej?
Jurorka Idola nie przebiera w słowach!

Elżbieta Zapendowska oceniła aktualną sytuację na polskiej scenie muzycznej w rozmowie z gazeta.pl. Jurorka programu "Idol" skomentowała m.in. repertuar Sylwii Grzeszczak oraz Agnieszki Chylińskiej. Obie wokalistki chwali za warunki, jednak przeszkadza jej to, że śpiewają piosenki nieadekwatne poziomem do ich talentu.   Elżbieta Zapendowska o Sylwii Grzeszczak i Agnieszce Chylińskiej Obecnie polską sceną muzyczną rządzą Sylwia Grzeszczak oraz Agnieszka Chylińska. Ich płyty sprzedają się jak świeże bułeczki, a nowe przeboje nuci cała polska. Co o drugiej z nich myśli Zapendowska? Kiedy dziennikarz, Mateusz Witkowski, stwierdził, że Chylińskiej brakuje repertuaru, jurorka "Idola" powiedziała: Chylińska jest jednak szalenie charakterystyczna i niepodrabialna. A ponad wszystko: prawdziwa. To, o czym śpiewa, jest odzwierciedleniem tego, co dzieje się w jej życiu. Nawet jeżeli przydałby jej się nieco lepszy repertuar - zaznaczę, że nie słyszałam jeszcze jej najnowszej płyty - ma na tyle silną osobowość, że broni się jako artystka - mówi Zapendowska. Specjalistka od emisji głosu nigdy nie była fanka utworów Sylwii Grzeszczak. Ceni jednak jej wielki talent i muzykalność, twierdząc, że jest wybitną wokalistką: Sylwia to wybitna wokalistka, osoba szalenie muzykalna. Przykro więc, że wykonuje utwory, które pod względem poziomu nie przystają do jej warunków. W ostatnich latach w polskim popie w ogóle dominowały teksty, które nie dość, że były napisane niepoprawną polszczyzną, to jeszcze opowiadały zazwyczaj o du*ie Maryni... - przekonuje w rozmowie z gazeta.pl. Ela Zapendowska o "Idolu" Zapendowska zabrała również głos w sprawie powrotu "Idola". Czy jurorka długo wahała się, aby wziąć udział w show? Gdy Nina Terentiew zadzwoniła do mnie z propozycją, miałam tylko jedno ''ale''. Otóż jest w tej...

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner