Edyta Herbuś powiększyła biust?! Owszem, ale tylko na potrzeby show "Lip Sync Battle Ustawka". Edyta Herbuś wystąpiła w programie jako Barbie, wcielając się w rolę lalki, śpiewającej słynną piosenkę zespołu Aqua. Trzeba przyznać, że tancerka z ogromnym biustem wygląda... zupełnie inaczej niż zwykle. Dodatkowo, aby podkreślić imponujących rozmiarów biust, gwiazda została ubrana w obcisłą sukienkę z elastycznego materiału. Musicie to zobaczyć!

Reklama

Mat. prasowe
Mat. prasowe

Drugim utworem w wykonaniu Edyty była piosenka Vanessy Paradis „Joe le Taxi”. Konkurentem tancerki w "Lip Sync Battle Ustawka" został Michał Koterski, który wybrał utwór Freddiego Mercury'ego "I want to break free” oraz Sii „Chandelier”. Kostium Michała również był bardzo ciekawy! Zobaczcie Koterskiego w obcisłym trykocie.

Zobacz także
Mat. prasowe

"Lip Sync Battle Ustawka" to nowy muzyczny program stacji TVN. Jego uczestnikami są gwiazdy, które "śpiewają" utwory z playbacku. Show wygrywa ta gwiazda, która wykona utwór w najbardziej spektakularny sposób. Gospodarzami programu są Natalia Jakuła i Piotr Kędzierski. Show "Lip Sync Battle Ustawka" można oglądać wyłącznie na platformie Player.pl.

Zobacz też: Zobaczcie elegancką stylizację Edyty Herbuś i… jej dodatki za prawie 13 tysięcy złotych!

Edyta Herbuś wystąpiła w "Lip Sync Battle Ustawka".

Reklama

W show wziął udział również Michał Koterski.

Reklama
Reklama
Reklama