Anna Lucińska odeszła z TVP, co dalej z programem "Dzień dobry Polsko"?
Instagram

Anna Lucińska odeszła z TVP. Co dalej z programem "Dzień dobry Polsko"? Wiemy!

Anna Lucińska odeszła z TVP, co dalej z programem "Dzień dobry Polsko"?
Instagram

Program "Dzień dobry Polsko" po wakacyjnej przerwie wróci na antenę TVP! Władze Telewizji Publicznej zdecydowały o kontynuacji porannego show, z którego ostatnio odeszła jedna z prowadzących. Anna Lucińska zrezygnowała z pracy w TVP i przeszła do stacji TVN Style, gdzie poprowadzi nowy program "Pojedynek na modę". Kto zastąpi więc Anię Lucińską w "Dzień dobry Polsko"? Wiemy!

Nowi prowadzący w "Dzień dobry Polsko"

Branżowy portal Wirtualnemedia.pl poinformował, że program "Dzień dobry Polsko" wróci na antenę już w najbliższy poniedziałek, czyli 28 sierpnia. Nieoficjalnie portal donosi, że w nowym sezonie zobaczymy trzy nowe pary prowadzących. 

A kim są nowi prowadzący? To prezenterka TVP Info Justyna Śliwowska i pogodynek programu, Adam Giza, Anna Wojtkowiak z radia RMF Maxxx i Karol Gnat z TVP Info, Sylwia Dekiert z TVP Sport razem i Rafał Patyra z TVP Sport. Wciąż nie wiadomo, czy gospodarze pierwszego sezonu  "Dzień dobry Polsko" również będą pojawiać się w programie. 

Przypominamy, że pierwszy sezon "Dzień dobry Polsko" oglądało średnio 124 tysiące widzów. Czy nowi prowadzący przyciągną więcej osób przed telewizory? 

Zobacz także: Anna Jurksztowicz gorzko o producentach „Na dobre i na złe”: „Nikt mi nawet nie podziękował za współpracę”

Program Dzień dobry Polsko wraca na antenę TVP.

Program Dzień dobry Polsko wraca na antenę TVP
Instagram

Nowi prowadzący zastąpili Annę Lucińską, która odeszła z TVP.

Anna Lucińska na ramówce TVN

Więcej na temat TVP Anna Lucińska
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33