Program "Dzień dobry Polsko" po wakacyjnej przerwie wróci na antenę TVP! Władze Telewizji Publicznej zdecydowały o kontynuacji porannego show, z którego ostatnio odeszła jedna z prowadzących. Anna Lucińska zrezygnowała z pracy w TVP i przeszła do stacji TVN Style, gdzie poprowadzi nowy program "Pojedynek na modę". Kto zastąpi więc Anię Lucińską w "Dzień dobry Polsko"? Wiemy!

Reklama

Nowi prowadzący w "Dzień dobry Polsko"

Branżowy portal Wirtualnemedia.pl poinformował, że program "Dzień dobry Polsko" wróci na antenę już w najbliższy poniedziałek, czyli 28 sierpnia. Nieoficjalnie portal donosi, że w nowym sezonie zobaczymy trzy nowe pary prowadzących.

A kim są nowi prowadzący? To prezenterka TVP Info Justyna Śliwowska i pogodynek programu, Adam Giza, Anna Wojtkowiak z radia RMF Maxxx i Karol Gnat z TVP Info, Sylwia Dekiert z TVP Sport razem i Rafał Patyra z TVP Sport. Wciąż nie wiadomo, czy gospodarze pierwszego sezonu "Dzień dobry Polsko" również będą pojawiać się w programie.

Przypominamy, że pierwszy sezon "Dzień dobry Polsko" oglądało średnio 124 tysiące widzów. Czy nowi prowadzący przyciągną więcej osób przed telewizory?

Zobacz także: Anna Jurksztowicz gorzko o producentach „Na dobre i na złe”: „Nikt mi nawet nie podziękował za współpracę”

Zobacz także

Program Dzień dobry Polsko wraca na antenę TVP.

Instagram
Reklama

Nowi prowadzący zastąpili Annę Lucińską, która odeszła z TVP.

Reklama
Reklama
Reklama