Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów
TV-Show

Dramatyczne wyznanie Waldemara z "Rolnik szuka żony"! "Dowiedziałem się, że mam nowotwór złośliwy"

Waldemar z 6. edycji "Rolnik szuka żony" przeżył prawdziwy dramat. Rolnik walczył z nowotworem, a lekarze nie dawali mu szans: "Lekarz powiedział mi przez telefon: gdzie się pan pchasz, czy nie lepiej umierać w domu".

Waldemar z "Rolnik szuka żony" w najnowszym wywiadzie opowiedział o dramatycznych wydarzeniach, które rozpoczęły się w listopadzie 2019 roku. Rolnik, który szukał miłości w hitowym programie TVP miał poważne problemy ze zdrowiem! Waldemar trafił do szpitala, przeszedł poważną operację i usłyszał przerażającą diagnozę... Sprawdźcie, co powiedział w wywiadzie! 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Waldemar z "Rolnik szuka żony" walczył o życie

Waldemar wystąpił w 6. edycji "Rolnik szuka żony" i wywołał spore zamieszanie ponieważ jako jedyny uczestnik nie zaprosił żadnej z kandydatek do swojego domu. Rolnikowi nie spodobała się żadna kobieta, która wysłała do niego list. Niestety, na początku 2020 roku Waldemar w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że ma poważne problemy ze zdrowiem. Rolnik opowiadał wówczas o operacji i mówił, że przed nim kolejny zabieg. Teraz uczestnik 6. edycji "Rolnik szuka żony" w wywiadzie dla portalu pomponik.pl zdradził, że lekarze wykryli u niego wówczas kilka nowotworów! 

Byłem przerażony, bo okazało się, że mam kolejnego guza, którego mi wycięto, a po operacji lekarz chciał wypisać mnie do domu. Po miesiącu różnych badań dowiedziałem się od pani doktor, że mam nowotwór złośliwy. W trybie pilnym trafiłem do Centrum Onkologii w Warszawie i zostałem tam pięć miesięcy... Przeszedłem trepanobiopsję, punkcję, cytometrię, badanie PET. W mojej jamie brzusznej wykryto kolejnych sześć nowotworów, każdy wielkości od 3 do 10 cm, a potem jeszcze białaczkę - zdradził w rozmowie z portalem pomponik.pl

Waldemar z Rolnik szuka żony 6
Facebook

Waldemar w szczerej rozmowie przyznał, przeszedł chemioterapię, a jego stan był bardzo ciężki. W pewnym momencie rolnik usłyszał naprawdę wstrząsające słowa kiedy chciał zgłosić się do szpitala. 

(...) lekarz powiedział mi przez telefon: gdzie się pan pchasz, czy nie lepiej umierać w domu, wśród bliskich, zamiast w szpitalu. I zostałem - wyznał w wywiadzie. 

Waldemar z

Rolnik nie ukrywa, że pogodził się z najgorszym i myślał, że wkrótce odejdzie. Na szczęście w pewnym momencie wydarzył się cud! Waldemar pojechał do Częstochowy i wypił wodę święconą z Lichenia. Później rolnik wrócił do grania w kościele w swojej parafii i poczuł coś niezwykłego. Waldemar z każdym dniem czuł się coraz lepiej, a jego wyniki badań się poprawiały.

Zobacz także: Dramat Mikołaja z "Rolnik szuka żony". Nie żyje jego syn

(...) Najpierw biorezonans pokazał, że nie mam żadnych nowotworów, a potem potwierdziły to specjalistyczne badania w Centrum Onkologii. Lekarz, który w szpitalu oglądał moje wyniki, powiedział tak: "nie wiem, gdzie pan był i co pan zrobił, ale ku mojemu wielkiemu zdziwieniu, pańska choroba dziwnym trafem wyparowała"!- wyznał w rozmowie z portalem pomponik.pl.

Dziś Waldemar znów może cieszyć się życiem i jak przyznaje, to wiara pomogła mu przetrwać trudne chwile. Rolnikowi życzymy dużo zdrowia! 

Waldemar z

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rolnik Szuka żony Seweryn
AKPA
TV-Show
Seweryn z 6. edycji "Rolnik szuka żony" i jego dziewczyna zachorowali na koronawirusa! Jak znieśli chorobę?
Jak się czuje dziś Seweryn z Rolnik szuka żony?

Seweryn z "Rolnik szuka żony" zachorował na koronawirusa! Rolnik z szóstej edycji programu  w rozmowie z portalem pomponik.pl przyznał, że nie mógł wziąć udziału w nagraniach świątecznego odcinka "Rolnik szuka żony" właśnie ze względu na swoją chorobę. Jakie miał objawy? Co z jego partnerką? Sprawdźcie, co powiedział! Seweryn z "Rolnik szuka żony" walczył z koronawirusem Już od kilku lat w święta Bożego Narodzenia Telewizyjna Jedynka pokazuje specjalne odcinki "Rolnik szuka żony". Pojawiają się w nich uczestnicy wszystkich edycji programu i często ogłaszają radosne wieści o ślubie czy ciąży. W tym roku widzowie również zobaczą specjalny odcinek show, jednak już teraz wiadomo, ze zabraknie w nim Seweryna! Rolnik w rozmowie z portalem pomponik.pl przyznał, że nie mógł zaprosić do siebie kamer ponieważ zachorował na koronawirusa. Niestety, zaraziła się również jego partnerka, Magdalena. Miałem prawie 40 stopni gorączki, której nie dało się zbić. Moja Magda zawiozła mnie do lekarza i po teście okazało się, że to ten wirus. Przez pięć dni miałem gorączkę, a potem przez dwa tygodnie bolały mnie mięśnie i gardło. Moja dziewczyna też zachorowała, straciła węch i smak- wyznał rolnik. Okazuje się jednak, że chociaż para nie mogła wziąć udziału w nagraniach przed kamerami, to udzielili krótkiego wywiadu przez internet. Mimo wszystko chciałem pokazać widzom, że jestem z Magdą szczęśliwy i wszystko co najgorsze już za nami- wyznał w rozmowie z pomponik.pl. Sewerynowi i jego partnerce życzymy dużo zdrowia! Zobacz także:   Paweł z "Rolnik szuka żony" oświadczył się Marcie? Fani nie mają wątpliwości! "Widząc reakcję prowadzącej i oklaski" Seweryn i jego partnerka zarazili się...

Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów
Newsy
Waldemar z "Rolnik szuka żony" ma poważne problemy ze zdrowiem! Trafił do szpitala i był operowany
Waldemar opowiedział o swoich problemach ze zdrowiem!

Waldemar opowiedział o swoich problemach ze zdrowiem! Okazuje się, że jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników ostatniej, szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" pod koniec ubiegłego  roku dowiedział się, że poważnie zachorował. Waldemar w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że trafił wówczas do szpitala, gdzie przeszedł operację. Niestety, po jakimś czasie okazało się, że mężczyzna potrzebuje kolejnej operacji! Co się stało i jak czuje się obecnie Waldemar? Waldemar mógł stracić głos Waldemar był uczestnikiem ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". O Waldku zrobiło się głośno, kiedy jako pierwszy w historii uczestnik show zdecydował, że nie zaprosi do swojego domu żadnej kandydatki. Waldemar zniknął z programu i pojawił się dopiero w wielkim finale- rolnik przyznał wtedy, że wciąż szuka tej jedynej. Niestety, teraz w mediach pojawiła się niepokojąca informacja dotycząca stanu zdrowia Waldemara! Rolnik w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że w październiku 2019 roku przeziębił się, a na szyi wyczuł zgrubienie. Na szczęście Waldemar zgłosił się do lekarza, a ten skierował go do szpitala. Specjaliści wykryli u niego ropień, który pękł i jak zdradza Waldemar, mógł zalać pień mózgu! Waldemar został przewieziony do kliniki w Międzylesiu i tam została przeprowadzona operacja. Okazuje się, że Waldemar mógł stracić głos! Zwykle w takich przypadkach stosuje się tracheotomię, czyli przecięcie szyi w okolicach tchawicy, ale ta kobieta, pani doktor Justyna zrobiła to inaczej i jej zawdzięczam to, że nie straciłem głosu i znów będę mógł śpiewać w moim kościele- "Super Express" cytuje Waldemara. Operacja się udała i Waldemar mógł wrócić do domu, jednak po...

Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram
TV-Show
Rolnik szuka żony. Jakub z 6. edycji opublikował serię niepokojących wpisów. Jego związek przechodzi kryzys?  
Jakub z "Rolnik szuka żony" opublikował na Instagramie kilka poruszających rysunków i opisów, które sugerują, że rolnik znów ma złamane serce.

Jakub z "Rolnik szuka żony" opublikował na Instagramie kilka poruszających rysunków i opisów, które sugerują, że rolnik znów ma złamane serce. Czy seria wpisów w sieci oznacza, że związek Jakuba przechodzi poważny kryzys? Zaledwie kilka tygodni temu rolnik w wywiadzie dla portalu pomponik.pl przyznał, że znalazł swoje szczęście u boku absolwentki ekonomii i psychologii. Jakub dbał o prywatność kobiety i nie publikował w sieci wspólnych zdjęć. Teraz jednak pokazał poruszające grafiki z niepokojącymi opisami... Związek Jakuba przechodzi kryzys? Jakub to zdecydowanie jeden z najsympatyczniejszych i najpopularniejszych uczestników "Rolnik szuka żony". Jakub wystąpił w szóstej edycji programu. Wszyscy fani mocno mu kibicowali i trzymali kciuki, żeby jego relacja z kandydatką Anią przetrwała próbę czasu. Niestety, kilka miesięcy po zakończeniu programu para ogłosiła rozstanie. Po ponad pół roku Jakub opublikował w sieci zdjęcie z romantycznej podróży i zdradził, że znów jest zakochany! W rozmowie z portalem pomponik.pl przyznał później, że spotyka się z kobietą, która napisała do niego list. Nie wierzyłem, że kiedyś to powiem, ale czuję, że nie jestem sam. Ktoś tam na górze czuwa nade mną... - mówił w wywiadzie. Jakub zdradził wówczas, że jego partnerka nie ma kont na portalach społecznościowych i bardzo dba o swoją prywatność. Rolnik również nie publikował ich wspólnych zdjęć. Niestety, teraz najnowsze wpisy Jakuba na Inatagramie mogą sugerować, że jego związek przechodzi poważny kryzys. - Było mi(nę)ło. - W pewnym wieku, nie chcesz już emocjonalnej huśtawki. Pragniesz troski i spokoju- czytamy na grafikach opublikowanych przez rolnika.  Zobaczcie sami, co opublikował Jakub z...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner