Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Rolnik szuka żony
Mat. prasowe
TV-Show

Dramat Mikołaja z "Rolnik szuka żony". Nie żyje jego syn

Bardzo smutne informacje. Nie żyje syn uczestnika "Rolnik szuka żony". Mężczyzna miał zaledwie 47 lat.

To wyjątkowy trudny czas dla Mikołaja Korola, uczestnika 4. edycji "Rolnik szuka żony" i jego całej rodziny. Nie żyje syn rolnika, 47-letni Michał - poinformował Pomponik.pl. Według informacji przekazanych przez portal, mężczyzna zmarł niespodziewanie, pozostawiając żonę i dwie córeczki. To ogromny cios dla Mikołaja, który był z synem mocno związany - pomagał ojcu m.in. w rozwoju biznesu.

Pogrzeb zmarłego ma się odbyć w najbliższą sobotę, 12 czerwca w Mielniku.

Zobacz także: "Rolnik szuka żony" 7: Marta Paszkin zmaga się z poważną chorobą? Partnerka Pawła opublikowała szokujące zdjęcia

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Dramat Mikołaja z "Rolnik szuka żony" 

Mikołaj był najstarszym uczestnikiem czwartej edycji hitowego show TVP. W "Rolnik szuka żony" szukał miłości po śmierci swojej żony, Anny. Kobieta, podobnie jak teraz Michał, również odeszła niespodziewanie.

Mikołaj w programie dał się poznać jako mężczyzna elegancki, ale też... pewny siebie i bardzo wymagający. Nie wybrał żadnej z kandydatek, które odwiedziły jego posiadłość. Ale miłość znalazł, niedługo po zakończeniu show. Jego wybranka to Marta. Mimo dużej różnicy wieku, są dziś już trzy lata po ślubie.

Niedawno snuli plany na przyszłość i rozważali zagraniczne wakacje:

Teraz trudno cokolwiek zaplanować. Zobaczymy, co przyniosą nam kolejne miesiące i wtedy wybierzemy się na urlop. Może nawet pojedziemy daleko, za granicę...

Tragiczna wiadomość o śmierci syna zapewne zmienia wszystkie plany. Rodzinie zmarłego składamy szczere kondolencje. 

Co słychać u Mikołaja i Marty z z

Mikołaj razem z Martą prowadzą winnicę na Podlasiu

Mikołaj i Marta z Rolnik szuka żony 4
Mat. prasowe

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Co słychać u Mikołaja i Marty z z "Rolnik szuka żony"?
TV-Show
"Rolnik szuka żony": Rodzina Mikołaja i Marty powiększyła się! "Chcę mi się żyć" - wyznaje rolnik!
Co słychać u Mikołaja i Marty z Rolnik szuka żony?

Mikołaj był uczestnikiem czwartej edycji "Rolnik szuka żony". W programie nie znalazł miłości, ale jego historia i tak skończyła się szczęśliwie - miłość swojego życia czekała tuż za rogiem. 75-letni dziś mężczyzna związał się z sąsiadką, młodszą o 30 lat Martą. Dwa lata temu wzięli huczny ślub. Co dziś u nich słychać? W świątecznym wydaniu "Rolnik szuka żony" odwiedziła ich Marta Manowska! "Rolnik szuka żony": Co słychać u Marty i Mikołaja z czwartej edycji? Marta Manowska odwiedziła ich dom i winnicę, którą się zajmują i już na samym początku przywitała nowego członka rodziny - cudownego psa!  Następnie Marta i Mikołaj postanowili opowiedzieć, jak wygląda ich życie teraz. Swój czas poświęcają nie tylko sobie, ale głównie winnicy, która daje im radość i satysfakcję. Żona rolnika świetnie odnalazła się na jego gospodarstwie: Nasza praca codzienne to praca przy winiarni, z winem, tutaj kręci dokoła winnicy - mówiła Marta Nie mam w głowie nastawienia, że ja muszę rządzić czy żona ma rządzić, to się samorzutnie układa, wspólnie podejmujemy decyzję -przekonywał Mikołaj. A jaka jest ich recepta na miłość? Marta: To jest praca każdego dnia. Szacunek, troska o drugą osobą, to jest ten klucz. Oczywiście miłość, ale składająca się z codziennych detali. Mikołaj: Marta przeszła metamorfozę, świetnie wkomponowała się w gospodarstwo. [...] Marta dała mi takiego bodźca i takiej energii, że mi się chcę żyć. Moja troska o nią stała się też istotą życia. Spotkanie z Martą i Mikołajem było naprawdę wzruszające!  

Mikołaj i Marta z Rolnik szuka żony
Mat. promocyjne
TV-Show
A jednak! Mikołaj z "Rolnik szuka żony" zdradził, kiedy odbędzie się jego ślub z 32 lata młodszą od niego Martą!
Zobacz, co zdradzili!

  Za nami 1. odcinek " Rolnik szuka żony 5 ", w którym poznaliśmy nowych uczestników show. Najwięcej emocji wśród fanów programu wzbudziły jednak krótkie wywiady z Małgosią i Pawłem ( ogłosili, że będą mieli dziecko ) i Mikołajem. Rolnik po raz pierwszy zdradził, kiedy odbędzie się jego ślub!   Zobacz:  Jak dobrze znasz uczestników poprzednich edycji "Rolnik szuka żony"? QUIZ   Ślub Mikołaja i Marty z Rolnik szuka żony    Mikołaj był uczestnikiem 4. edycji show TVP. Choć do swojego domu zaprosił trzy kandydatki - Renatę, Janinę i Teresę, ostatecznie z żadną z nich nie związał się na stałe. Dopiero po zakończeniu udziału w show, Mikołaj zaczął spotykać się... ze swoją sąsiadką. I to o ponad 30 lat od niego młodszą.  – Martę znałem z widzenia przed programem, ale nie śmiałem nawet jej zaczepiać, snuć marzeń o związku, czy proponować cokolwiek – opowiadał Mikołaj. Po programie nabrał jednak odwagi i udało mu się z nią umówić. Od tamtego czasu są parą, ogłosili swoje zaręczyny podczas świątecznego odcinka "Rolnika".  - My jesteśmy szczęśliwi od momentu, gdy się zaręczyliśmy i teraz czekamy na ślub. Odbędzie się za miesiąc - zdradził w 1. odcinku nowej edycji "Rolnika" Mikołaj.  - To ten mężczyzna, ten jedyny dla mnie - mówiła Marta. A Mikołaj dodał: - Marta jest wyjątkowa: spokojna, miła, przyjemna. Mam miłość i przyjaciela jednocześnie. Czy Marta i Mikołaj pasują do siebie? My już nie możemy doczekać się zdjęć z ich ślubu!   Zobacz:  "Rolnik szuka żony": Małgosia i Paweł będą mieli dziecko! "Dostaliśmy piękny prezent, zostaniemy rodzicami"   Mikołaj i Marta o ślubie: Są bardzo szczęśliwi

Rolnik szuka żony Mikołaj o swoich wyborach
TV-Show
Syn Mikołaja z "Rolnik szuka żony 4" zabrał głos w sprawie nowej narzeczonej ojca, młodszej o 33 lata! Co sądzi o Marcie?
Syn Mikołaja z "Rolnik szuka żony 4" zabrał głos w sprawie nowej narzeczonej ojca, młodszej o 33 lata! Co sądzi o Marcie?

Mikołaj, jeden z najpopularniejszych uczestników czwartej edycji programu "Rolnik szuka żony", i jego narzeczona Marta już niedługo staną na ślubnym kobiercu. Rolnik poinformował o zaręczynach w czasie emisji ostatniego odcinka tej serii programu. Mikołaj nawiązał relację ze swoją przyszłą żonę już po zakończeniu zdjęć. Marta okazała się być kobietą jego życia! A co sądzi o niej syn Mikołaja, którego również mieliśmy okazję poznać w czasie emisji "Rolnika"?   Zobacz też:  TYLKO U NAS: Mikołaj tłumaczy się ze swoich wyborów w "Rolnik szuka żony". "Nie chciałem mówić, ale wiedziałem, że nie pojadę do Teresy"   Syn Mikołaja o nowej narzeczonej ojca   Okazuje się, że Martą zachwycony jest nie tylko Mikołaj, ale również jego syn Michał. Mężczyzna udzielił wywiadu w jednym z tygodników, na łamach którego zdradził, że przyszła żona jego ojca ma mnóstwo zalet i z pewnością uda im się nawiązać wartościową relację.   - Marta to świetna kobieta, zgrabna, piękna, sympatyczna i bardzo skromna. Sądzę, że będziemy się bez problemu dogadywać - powiedział Michał w rozmowie z "Rewią".   Narzeczona Mikołaja jest o 33 lata młodsza od Mikołaja (73 l.). Para wcześniej znała się z widzenia, jednak uczucie między nimi narodziło się nagle. Zaiskrzyło po tym, kiedy Mikołaj nie zdecydował się na wybranie żadnej z kandydatek, które gościły w jego domu.  - Martę znałem przed programem z widzenia, ale nie śmiałem marzyć o związku czy żeby cokolwiek proponować. Czekałem na taką kobietę. Marta jest wolna, niczym nie obciążona, nieskażona niczym. Jest też o wiele młodsza ode mnie. To jest ideał - powiedział Mikołaj w świątecznym odcinku "Rolnik szuka żony".   Marta i Mikołaj na razie nie podali daty ślubu. Czekamy na informację w tej sprawie!   Polecamy: ...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner