Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów
TV-Show

Waldemar odejdzie z "Rolnik szuka żony"! W sieci zawrzało: "Po co był ten cyrk"?

Waldemar odejdzie z "Rolnik szuka żony"! W sieci zawrzało: "Po co był ten cyrk"?

Waldemar znów zaskoczył! Po tym jak w 3. odcinku "Rolnik szuka żony" nie wybrał żadnej z kandydatek i zdecydował się odjechać do gospodarstwa sam, w sieci zawrzało! Internauci są podzieleni. Jedni ostro krytykują zachowanie rolnika, inni popierają jego wybór, podkreślając, że nie chciał oszukiwać kobiet, które przyjechały z nadzieją na stworzenie związku. Przeczytajcie komentarze! Czy to oznacza, że Waldemar teraz opuści program?

"Rolnik szuka żony": Elżbieta zmieniła się po programie! Wszystko przez emisję show

Kontrowersyjna decyzja Waldemara!

Waldemar okazał się najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem 6. edycji „Rolnik szuka żony”. Już w pierwszym odcinku powiedział, że nie jest zadowolony z listów od kandydatek i nie spełniają one jego oczekiwań. Mężczyzna chciał poznać kobietę, z którą mógłby założyć rodzinę, a w większości napisały kobiety w wieku około 50 lat, które szukają stabilizacji.

Podczas spotkań z wybranymi kandydatkami starał się być miły i uśmiechnięty, ale widać było, że zachowuje dystans i żadna z kobiet nie zachwyciła go. W końcu 46-latek podjął kontrowersyjną decyzję i odrzucił wszystkie kandydatki, wracając samotnie do gospodarstwa. To pierwsza taka sytuacja w "Rolniku". Widocznie Waldemar nie chciał dawać złudnych nadziei kobietom, jak zrobił to Łukasz Sędrowski w poprzedniej edycji, za co został ostro skrytykowany przez widzów.

Kandydatki Waldemara były zszokowane jego zachowaniem:

Niefajnie się zachował wobec nas. Po co nas w ogóle zaprosił? Po pierwszym razie, po rzutkach? Wczoraj coś było, a dzisiaj już nie? Ciekawe czy w ogóle kogoś szukał. Chciał się pokazać w telewizji, to się pokazał! - mówiły kobiety wyraźnie zdenerwowane decyzją mężczyzny!

Waldemar jednak był pewny podjętej decyzji i na koniec powiedział kilka słów, które zabrzmiały jak pożegnanie. Czy to oznacza, że opuścił program? Tak! W zapowiedzi kolejnego odcinka rolnik nie został pokazany!

Być może przez ten program, ktoś mnie zobaczy i ktoś będzie chciał mnie poznać. Będzie miło, jeśli kogoś spotkam na swej drodze. 

Internauci ostro oceniają decyzję Waldemara!

Widzowie zszokowani decyzją rolnika na Facebooku programu podzielili się swoimi opiniami. Pod zdjęciem z kandydatkami Waldemara pojawiło się tysiące komentarzy. Z jednej strony Internauci piszą, że mężczyzna postąpił słusznie i jeśli wiedział, że z żadną z kobiet nie stworzy związku, rezygnacja jest jedynym wyjściem! 

Jakby zaprosił Panie do siebie, i później by podziękował to też by było źle😐. Zdecydowanie lepiej teraz, niż później jak któraś z Pań zaczęłaby się angażować 

Dobrze zrobił. Przecież te kobiety wygladaly tragicznie... a on jak na faceta w swoim wieku zadbany i z klasą

Dobrze zrobił. Wyraźnie powiedział jakie ma wymogi. Chce mieć dzieci a tu 50 plus. 

Facet nie miał szczęścia z tymi kobietami 🙄 w porównaniu z innymi którzy mieli świetny wybór to u Waldka dramat.

Pojawiły się też krytyczne glosy, a nawet porównania do Marka z 5. edycji "Rolnik szuka żony".

Listów mało, wybór ograniczony, może mądrzej by było zakończyć na czytaniu. Po co był ten cyrk, myślał, że stanie się cud ...?

Siebie bierze za ideał mężczyzny ale zapomniał o jednym ideałów nie ma i nie będzie

Waldemar bardzo wybredny nie trzeba było głowy zawracać tym paniom 🤭

Zajął miejsce innemu rolnikowi, który być może kogoś by poznał...

Po której jesteście stronie? Waldemar postąpił słusznie czy powinien zaprosić je do gospodarstwa?

 

Waldemar z

Waldemar już w pierwszym odcinku "Rolnik szuka żony" nie był zadowolony z listów od kandydatek

Waldemar Rolnik szuka żony
Facebook

Zobacz także
Uczestnicy "Rolnik szuka żony 6"

Co wiesz o uczestnikach 6. edycji "Rolnik szuka żony"? QUIZ przed nowym odcinkiem!

Łukasz z Rolnik Szuka Żony 6

Kandydatka Adriana z "Rolnik szuka żony" występowała w innym programie!?

 

Jakub z Rolnik Szuka Żony
Instagram
Newsy
Czy Jakub z "Rolnik szuka żony" zaakceptowałby dziecko u partnerki?
Czy Jakub z "Rolnik szuka żony" zaakceptowałby dziecko u partnerki?

Kolejny sezon " Rolnik szuka żony" trwa "! W 6. edycji randkowego show miłości szukają Jakub, Waldemar, Seweryn, Sławomir i Adrian. Rolnicy poznali już kandydatki, które wysłały do nich listy. Po wstępnych rozmowach muszą teraz zdecydować, którą z pań chcą zaprosić na gospodarstwo. To nie jest łatwe zadanie, tym bardziej, że kandydatki na wieś pojadą nie tylko z bagażem ubrań ale i pełnym bagażem doświadczeń. Zapytaliśmy Jakuba czy jego partnerka mogłaby być rozwodniczką albo mieć dziecko? To ważne, bo niektórzy rolnicy marzą o ślubie kościelnym i nie chcą wychowywać dzieci z poprzednich związków partnerów. Zobaczcie, co Jakub nam odpowiedział! Czy Jakub znajdzie miłość w programie? Zobacz także: Oto kandydatki rolników w szóstej edycji "Rolnik szuka żony"! Niektórzy byli wybredni!

Paulina Rykała z chłopakiem. Kim jest?
TV-Show
Paulina z "Rolnik szuka żony" pokazała więcej zdjęć z nowym chłopakiem! To musi być miłość!
Paulina z "Rolnik szuka żony" pokazała więcej zdjęć z nowym chłopakiem! To musi być miłość!

W weekend Paulina Rykała, uczestniczka poprzedniej edycji programu"Rolnik szuka żony", zaskoczyła wszystkich i pokazała zdjęcie z partnerem! Kobieta nie zdradziła jego imienia, jednak wiadomo, że musi to być poważna relacja, skoro wybrali się razem na wakacje. Teraz Paulina wrzuciła jeszcze więcej zdjęć z rajskiego urlopu. Zobaczcie sami! Zobacz także:   Paulina Rykała wciąż rozpamiętuje porażkę w "Rolniku"? Dodała intrygujący wpis

Rolnik szuka żony
Mat. pras.
Newsy
Waldemar zniknie z 6. edycji "Rolnik szuka żony"? Jest komentarz TVP!
Waldemar zniknie z 6. edycji "Rolnik szuka żony"? Jest komentarz TVP!

Co dalej z Waldemarem z programu "Rolnik szuka żony"? Czy zobaczymy go w kolejnych odcinkach hitu o poszukujących miłości rolnikach? W ostatniej odsłonie show Waldemar zrobił coś, czego jeszcze w historii programu nie było. Rolnik nie zaprosił bowiem żadnej z kandydatek do swojego domu! Decyzja Waldemara zaskoczyła wszystkich, a fani zaczęli zastaniać się, czy zobaczymy go w kolejnych odcinkach szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Teraz sytuację rolnika skomentował rzecznik prasowy TVP! Waldemar zniknie z programu? Waldemar już podczas czytania listów nie ukrywał, że nie jest zachwycony kobietami, które do niego napisały. Rolnik miał nadzieję, że będą nim zainteresowane młodsze kandydatki.  Spodziewałem się młodszych osób, ale to oddźwięk odbioru mojej osoby- mówił smutny Waldemar. Mieszane mam uczucia. Nie, nie jestem zadowolony. Spodziewałem się, że będzie więcej listów. Fajnie byłoby, gdybym odczuł: okej, to ta. Być może to będzie tak, że inaczej odbieram, a inaczej, jak zobaczę na żywo osobę. Niestety, spotkania na żywo nic nie zmieniły. Waldemar nie przekonał się do żadnej z kandydatek, które przyjechały na nagrania programu. Ostatecznie rolnik nie zaprosił żadnej z kobiet do swojego domu i wszystko wskazywało na to, że nie zobaczymy go w kolejnych odcinkach programu. Teraz rzecznik TVP w rozmowie z portalem plejada.pl skomentował wydarzenia z ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony". Czy widzowie zobaczą jeszcze Waldemara? Żadna z pań, które Waldemar spotkał w drugim i trzecim odcinku, nie zainteresowała naszego bohatera. Podjął więc trudną, ale uczciwą decyzję o przerwaniu z nimi znajomości. Te historie nie będą więc kontynuowane - portal cytuje rzecznika TVP. Tego, czy na tym zakończy się udział Waldemara w programie, dowiecie się Państwo w...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner