Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Waldemar z "Rolnik szuka żony" nie jest zadowolony z listów
Newsy

Waldemar z "Rolnik szuka żony" ma poważne problemy ze zdrowiem! Trafił do szpitala i był operowany

Waldemar opowiedział o swoich problemach ze zdrowiem!

Waldemar opowiedział o swoich problemach ze zdrowiem! Okazuje się, że jeden z najbardziej kontrowersyjnych uczestników ostatniej, szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" pod koniec ubiegłego  roku dowiedział się, że poważnie zachorował. Waldemar w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że trafił wówczas do szpitala, gdzie przeszedł operację. Niestety, po jakimś czasie okazało się, że mężczyzna potrzebuje kolejnej operacji! Co się stało i jak czuje się obecnie Waldemar?

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Waldemar mógł stracić głos

Waldemar był uczestnikiem ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". O Waldku zrobiło się głośno, kiedy jako pierwszy w historii uczestnik show zdecydował, że nie zaprosi do swojego domu żadnej kandydatki. Waldemar zniknął z programu i pojawił się dopiero w wielkim finale- rolnik przyznał wtedy, że wciąż szuka tej jedynej. Niestety, teraz w mediach pojawiła się niepokojąca informacja dotycząca stanu zdrowia Waldemara! Rolnik w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że w październiku 2019 roku przeziębił się, a na szyi wyczuł zgrubienie. Na szczęście Waldemar zgłosił się do lekarza, a ten skierował go do szpitala. Specjaliści wykryli u niego ropień, który pękł i jak zdradza Waldemar, mógł zalać pień mózgu!

Waldemar został przewieziony do kliniki w Międzylesiu i tam została przeprowadzona operacja. Okazuje się, że Waldemar mógł stracić głos!

Zwykle w takich przypadkach stosuje się tracheotomię, czyli przecięcie szyi w okolicach tchawicy, ale ta kobieta, pani doktor Justyna zrobiła to inaczej i jej zawdzięczam to, że nie straciłem głosu i znów będę mógł śpiewać w moim kościele- "Super Express" cytuje Waldemara.

Operacja się udała i Waldemar mógł wrócić do domu, jednak po jakimś czasie okazało się, że pojawił się kolejny ropień! Rolnik ponownie trafił do szpitala, w którym jest do dziś.

I znów operacja. Mam nadzieję, że już ostatnia - przyznał Waldemar. 

Waldemarowi życzymy więc dużo zdrowia!

Zobacz także: Łukasz z "Rolnik szuka żony" zdradził, czy program jest reżyserowany: "Pamiętam, jak przyjechała ekipa..."

Waldemar z "Rolnik szuka żony" ma problemy ze zdrowiem.

Marta Manowska o Waldemarze z

Mężczyzna po raz drugi trafił do szpitala.

Waldemar Rolnik szuka żony 6
screen Rolnik szuka żony

 

Facebook
Newsy
QUIZ! Dopasuj cytat do uczestnika programu "Rolnik szuka żony"! Sprawdź się!

6. edycja programu "Rolnik szuka żony" wzbudziła w widzach wiele emocji! Nie brakowało gorzkich łez, ale także pięknych momentów. Jeśli uważnie śledziłeś losy rolników, to z pewnością będziesz wiedział, kto wypowiedział te zdania! Sprawdź się w naszym bardzo trudnym quizie i koniecznie pochwal się wynikiem!

Uwaga! Ten test rozwiążą tylko prawdziwi fani tego programu!

Zobacz także: Uczestniczki z "Rolnik szuka żony" wpadły w oko Adamowi Kraśko. Którą z nich sobie wypatrzył?

6. edycja programu "Rolnik szuka żony" wzbudziła w widzach wiele emocji! Nie brakowało gorzkich łez, ale także pięknych momentów. Jeśli uważnie śledziłeś losy rolników, to z pewnością będziesz wiedział, kto wypowiedział te zdania! Sprawdź się w naszym bardzo trudnym quizie i koniecznie pochwal się wynikiem! Uwaga! Ten test rozwiążą tylko prawdziwi fani tego programu! Zobacz także:  Uczestniczki z "Rolnik szuka żony" wpadły w oko Adamowi Kraśko. Którą z nich sobie wypatrzył?

Marta Manowska o Waldemarze z "Rolnik szuka żony 6"
Newsy
Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać
Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać

Waldemar z  "Rolnik szuka żony"  był jednym z uczestników, których poznaliśmy na początku szóstej edycji. Rolnik z Mazowsza zgłosił się do programu aby poznać wymarzoną kobietę, z którą mógłby planować przyszłość i założyć rodzinę. Niestety okazało się, że kandydatki, które odpowiedziały na jego list nie spełniały jego oczekiwań. Rolnik miał bowiem nadzieję, że zainteresują się nim młodsze kobiety, czego niestety nigdzie nie określił. Marta Manowska w rozmowie z Party.pl, przyznała że wciąż utrzymuje kontakt z Waldemarem i trzyma kciuki, za to aby ułożył sobie życie. Dodała również, żeby ważne jest aby nie bać się mówić o swoich oczekiwaniach: Trzeba mowić szczerze i prosto, a my się tego czasami boimy.  Czy Waldemar znalazł miłość po rezygnacji u działu w "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska ma również apel do uczestników kolejnych edycji. Na co powinni zwrócić uwagę, żeby nie powtórzyć błędu Waldemara?  Zobacz także:  Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, czemu zrezygnował z programu!  

Rolnik szuka żony
Mat. pras.
Newsy
Waldemar zniknie z 6. edycji "Rolnik szuka żony"? Jest komentarz TVP!
Waldemar zniknie z 6. edycji "Rolnik szuka żony"? Jest komentarz TVP!

Co dalej z Waldemarem z programu "Rolnik szuka żony"? Czy zobaczymy go w kolejnych odcinkach hitu o poszukujących miłości rolnikach? W ostatniej odsłonie show Waldemar zrobił coś, czego jeszcze w historii programu nie było. Rolnik nie zaprosił bowiem żadnej z kandydatek do swojego domu! Decyzja Waldemara zaskoczyła wszystkich, a fani zaczęli zastaniać się, czy zobaczymy go w kolejnych odcinkach szóstej edycji "Rolnik szuka żony". Teraz sytuację rolnika skomentował rzecznik prasowy TVP! Waldemar zniknie z programu? Waldemar już podczas czytania listów nie ukrywał, że nie jest zachwycony kobietami, które do niego napisały. Rolnik miał nadzieję, że będą nim zainteresowane młodsze kandydatki.  Spodziewałem się młodszych osób, ale to oddźwięk odbioru mojej osoby- mówił smutny Waldemar. Mieszane mam uczucia. Nie, nie jestem zadowolony. Spodziewałem się, że będzie więcej listów. Fajnie byłoby, gdybym odczuł: okej, to ta. Być może to będzie tak, że inaczej odbieram, a inaczej, jak zobaczę na żywo osobę. Niestety, spotkania na żywo nic nie zmieniły. Waldemar nie przekonał się do żadnej z kandydatek, które przyjechały na nagrania programu. Ostatecznie rolnik nie zaprosił żadnej z kobiet do swojego domu i wszystko wskazywało na to, że nie zobaczymy go w kolejnych odcinkach programu. Teraz rzecznik TVP w rozmowie z portalem plejada.pl skomentował wydarzenia z ostatniego odcinka "Rolnik szuka żony". Czy widzowie zobaczą jeszcze Waldemara? Żadna z pań, które Waldemar spotkał w drugim i trzecim odcinku, nie zainteresowała naszego bohatera. Podjął więc trudną, ale uczciwą decyzję o przerwaniu z nimi znajomości. Te historie nie będą więc kontynuowane - portal cytuje rzecznika TVP. Tego, czy na tym zakończy się udział Waldemara w programie, dowiecie się Państwo w...

Nasze akcje
wyniki konkursu duplo 2021
Fleszstyle

KONKURS! Wygraj zaproszenie na największą imprezę modową w Polsce i inne supernagrody!

Partner
hada-labo-3d-lifting-mask
Fleszstyle

Sposób Japonek na zatrzymanie upływu czasu tkwi w prostocie kosmetyków

Partner
kosmetyki-neutrogena-bright-boost
Fleszstyle

TEST REDAKCJI: Sprawdziłyśmy kosmetyki Neutrogena® Hydro Boost® i Bright Boost!

Partner