Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami
Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami
1/7
Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami

Dominika Gwit to największe zaskoczenie nowej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Gwiazda "Przepisu na życie" na parkiecie dała z siebie wszystko. Jurorzy ocenili ją na 29 pkt., komplementując jej energię i poczucie rytmu. Michałowi Malitowskiemu zabrakło jednak... tańca:

Więcej ciała, więcej tańca - uśmiechał się Malitowski. 

Zobacz: Dieta 5 posiłków dziennie

 

Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami!

 

Na jej występ w Tańcu z Gwiazdami czekali wszyscy. Jakiś czas temu cała Polska śledziła walkę Dominiki ze zbędnymi kilogramami, które zagrażały jej życiu. Dzięki odpowiedniej diecie i treningom, opracowanym przez specjalistów, aktorce udało się zrzucić aż 50 kilogramów!

 

Zobacz: Dominika Gwit podsumowała swoją dietę. To dzięki niej schudła prawie 50 kilogramów!

 

Niestety, dopadł ją efekt jo-jo. Gwit znów mocno przytyła. Po jakimś czasie przyznała, że odchudzanie stałą się jej obsesją:

 

Niestety fascynacja dietą i zadowolenie ze spadających kilogramów, szybko przerodziło się w obsesję, z którą nie umiałam sobie poradzić. Żyłam tylko dietą i treningami. Wszystko kręciło się wokół tego. Nie umiałam inaczej. Wiedziałam, że tylko dzięki temu poradzę sobie z nadwagą. Chwaliłam się sukcesami w mediach, wszystkich namawiałam do diety. Obsesja szybko dała o sobie znać. Sama wywierałam na sobie presję. Stałam się niewolnikiem samej siebie. W końcu nie wytrzymałam. Hamulce puściły. Przytyłam - wyznała Dominika Gwit w rozmowie z natemat.pl.

Dominika świetnie radzi sobie na parkiecie. Po pierwszym odcinku napisała:

Kochani! DZIĘKUJĘ!!!! Jesteście cudowni! Wasze wsparcie jest nieocenione! Tańczymy dalej! Taneczna przygoda trwa!!! Jeszcze raz wielkie dzięki! Para nr 3 Domi i Żora!.

Jak wypadła? Zobaczcie zdjęcia z programu!

 

Zobacz także na viva.pl: Poznaj sekrety uczestników 7. edycji „Tańca z gwiazdami”

 

 

 

 

 

2/7
Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami
3/7
Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami
4/7
Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami
5/7
Dominika Gwit w Tańcu z Gwiazdami
6/7
Dominika Gwit i Żora Koroliow na treningach
7/7
Dominika Gwit i Żora Korolyov na sali treningowej do Tańca z Gwiazdami