Edyta Górniak wychodzi z Dzień dobry TVN, Doda wychodzi z Pytania na śniadanie

Edyta Górniak o Dodzie: "Ona mąci i psuje atmosferę". Co na to Doda? Odpowiedziała jej! "W prezencie wyślę jej..."

Edyta Górniak wychodzi z Dzień dobry TVN, Doda wychodzi z Pytania na śniadanie

Doda odpowiedziała Edycie Górniak. Piosenkarka w rozmowie z Faktem odniosła się do wywiadu, w którym Górniak zapowiedziała, że zamierza zrezygnować z udziału w "The Voice of Poland" jeżeli Doda wystąpi w talent-show. O tym, że Dorota Rabczewska być może zostanie jurorem w programie TVP poinformował ostatnio Jacek Kurski. Prezes Telewizji Publicznej przyznał wówczas, że chciałby, żeby Doda "zasiadła w jury jednego z programów muzycznych".

Doda odpowiada Edycie Górniak

Medialne doniesienia o tym, że Doda może zostać jurorem w "The Voice of Poland" nie spodobały się Edycie Górniak, która stwierdziła, że nie chce "pracować z kimś, kto mąci i psuje atmosferę". Jak na słowa Edyty zareagowała Doda? Gwiazda zapewnia, że nie zamierza ciągnąć konfliktu z Górniak!

Wyrosłam już z odpowiadania na zaczepki. Ileż ona może żyć w urojonym konflikcie? Po 30-stce mam inne priorytety. Edycie życzę wszystkiego dobrego. W prezencie wyślę jej moją nową płytę „Riotka Tour”, której premiera już w kwietniu. Absolutnie do nikogo się nie uprzedzam! Jeżeli miałabym zasiąść na fotelu jurora byłabym skupiona tylko na uczestnikach. W programach tego typu jury ma być tłem dla nowych talentów - mówi w rozmowie z Faktem.  

Jesteście zaskoczeni? Myślicie, że Edyta Górniak jednak zdecyduje się na udział w programie razem z Dodą?

 

Zobacz także: „Stać mnie na wszystko’’. Czy Doda jest najbogatszą polską gwiazdą? Artystka opowiedziała o swoich zarobkach

 

Doda odpowiedziała Edycie Górniak.

Doda wychodzi z TVP w białej długiej sukni

Czy gwiazdy jednak wystąpią razem w The Voice of Poland?

Edyta Górniak

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47