Małgosia i Marek z Sanatorium miłości

Życie Małgosi i Marka po programie "Sanatorium miłości" to nie bajka... Nie wszystko idzie po ich myśli

Małgosia i Marek z Sanatorium miłości

Małgorzata Zimmer i Marek Jarosz poznali się dzięki programowi "Sanatorium miłości". Tak naprawdę ich znajomość zaczęła się chwilę wcześniej. Oboje pochodzą bowiem z okolic Warszawy. Producenci programu kupili im bilety na ten sam pociąg. Gdy spotkali się w przedziale, jeszcze nie wiedzieli, że zmierzają w tym samym kierunku.

Marek od razu zakochał się w Małgosi i nie odstępował jej na krok. Po zakończeniu "Sanatorium miłości" para nadal pielęgnuje miłość. Pojawiły się jednak małe trudności...

Marek i Małgosia z "Sanatorium miłości" nie mieszkają razem

Marek na co dzień mieszka w Józefowie, natomiast Małgosia w Nadarzynie. Para na razie nie zdecydowała się zamieszkać razem. Być może wpływ na to ma trwająca sprawa rozwodowa Małgosi.

Niedawno pisaliśmy, że jej mąż zaczął mieć do niej pretensje o to, że tak dużo mówi o ich wspólnym życiu. Mimo wszystko Małgorzata i Marek widują się regularnie i starają się spędzać ze sobą każdą wolną chwilę.

Zobacz także: Czyje to słowa? Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, jak dobrze znasz uczestników "Sanatorium miłości"!

Jak podaje tygodnik "Rewia", Marek stara się odwiedzać Małgosię przynajmniej raz w tygodniu. Pomaga jej wtedy w przydomowych obowiązkach.

Z każdym dniem moje serce mocniej bije. Najchętniej bym się nie rozstawał z Małgorzatą ani na chwilę - zapewnia uczestnik "Sanatorium miłości".

Kiedy więc zdecydują się zamieszkać razem?

Sanatorium miłości
Facebook

Czy Małgosia i Marek pasują do siebie?

Małgorzata i Marek Sanatorium miłości
facebook

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23