Przed nami półfinał "Tańca z Gwiazdami"! Już w najbliższy piątek, 15 listopada w przedostatnim odcinku show zmierzą się ze sobą Basia Kurdej-Szatan, Damian Kordas i Sandra Kubicka. Jedna z gwiazd odpadnie i zajmie 3. miejsce w jubileuszowej edycji. Jaki taniec może zadecydować o wygranej lub przegranej? Okazuje się, że tym razem uczestnicy dwukrotnie wystąpią na parkiecie! To jednak nie koniec niespodzianek w półfinale programu. Bo czeka nas także występ wspaniałego artysty. Kto wystąpi?

Reklama

Półfinał "Tańca z Gwiazdami". Co będzie się działo?

Jubileuszowa edycja "Tańca z Gwiazdami" powoli dobiega końca. Przed nami jeszcze tylko dwa odcinki tanecznego show. A jak wiemy, w półfinale będzie się działo. Basia Kurdej-Szatan, Damias Kordas i Sandra Kubicka dwukrotnie zatańczą na parkiecie. Zaprezentują nowy taniec oraz ten, za który wcześniej otrzymali najmniejszą ilość punktów.

W nowych tańcach gwiazdy zatańczą z gwiazdami z poprzednich edycji! Na parkiet powrócą Dawid Kwiatkowski, Elżbieta Romanowska i Robert Wabich.

Zobacz także: Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

Nie tylko gwiazdy, ale i jurorzy zatańczą w tym odcinku! Iwona Pavlović zaprezentuje swoje umiejętności w duecie z Rafałem Maserakiem. Czy Czarna Mamba zostanie surowo oceniona przez pozostałych jurorów i gwiazdy programu? Z pewnością występ ten pozostanie nam na długo w pamięci!

Zobacz także

To jednak nie koniec niespodzianek, bo w programie wystąpi wielki artysta. Znany z takich filmów jak "Que Vadis" czy "Ucieczka z kina - Wolność", Michał Bajor, zaprezentuje na parkiecie dwie piosenki. Aktor zaśpiewa: "Quando, quando, quando" oraz "Jak ten śnieg pada". Kto będzie tańczył do tych utworów? Tego jeszcze nie wiadomo.

Półfinał "Tańca z Gwiazdami" już w piątek, 15 listopada o godz. 20:05 na Polsacie. Będziecie oglądać?

Dawid Kwiatkowski zajął 3. miejsce w show.

Czy Basia Kurdej-Szatan wygra "Taniec z Gwiazdami"?

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama