W premierowym odcinku "Dance Dance Dance" nie brakowało emocji. Roksana Węgiel, która w parze z koleżanką za pierwszy taniec zebrała najlepsze noty, po występie solowym spotkała się z dość mocną krytyką jednego z jurorów - Agustina Egurroli. Czy zasłużoną? Dla młodziutkiej wokalistki było to chyba dużym przeżyciem, bo występ w show TVP skończył się łzami.

Reklama

Zobacz także: Dance Dance Dance: Kim jest przyjaciółka Roxie Węgiel, z którą tańczy? Z Oliwią wcale nie poznały się w szkole!

Roksana Węgiel doprowadzona do łez!

Roksana Węgiel, tańcząc w parze z koleżanką Oliwką Górniak, za pierwszy układ taneczny do piosenki „Intoxicated” zdobyła nawet jedną dziesiątkę! Wokalistka podeszła do udziału w show bardzo poważnie. Jak mówił już podczas prób choreograf Artur Golec, na początku była jak galaretka, ale podczas ćwiczeń zrobiły wraz z Oliwią zrobiły ogromny postęp.

Było to widać na scenie. W żywiołowym wspólnym programie pokazały naprawdę świetny show!

Szacunek za twoją pokorę i energię - Joanna Jędrzejczyk była zachwycona. Jak mówiła, miała „ciary” podczas występu. - Energia, energia i jeszcze raz energia - emocjonowała się zawodniczka mieszanych sztuk walki. I dała dziewczynom pierwszą w programie 10!

Zobacz także

Agustin Egurrola również był pod wrażeniem.

Po tym programie będziesz dojrzałą młodą kobietą - mówił.

Miał jednak kilka uwag, jak choćby to, że dziewczyny nie były zgrane. Ostatecznie otrzymały 23.5 punkta, najwięcej w pierwszej serii.

Przy serii drugiej, po przerwie nie było już tak dobrze. Roksana tym razem zatańczyła solo. Zarówna Ida Nowakowska, jak i Joanna Jędrzejrzyk, były jednak pod wrażeniem. Za to Agustin Egurrola kręcił nosem:

Ja oglądam tysiące tancerzy - zaczął. - Duet był dużo lepszy niż występ solowy.

I choć koleżanki z jury próbowały go uciszyć, stwierdził krótko: - Teraz ja mówię.

To wykonanie było nudne i szkolne - stwierdził w końcu. - Wszystko było płaskie. A to człapanie pod ścianą zabiło to, co było na początku - krytykował.

Widać było, że Roksana przyjęła mocno do siebie jego słowa. Dziewczyna po zejściu ze sceny rozpłakała się. Czy Wy też uważacie, że wypadła tak słabo?

Mat. prasowe

Na szczęście, w całym odcinku sumując noty z obu wystepów dziewczyny zajęły pierwsze miejsce.

Mat. prasowe
Reklama

Wygląda też na to, że dziewczyny mogą być faworytkami całego show.

Mat. prasowe / fot. Waldemar Kompała
Reklama
Reklama
Reklama