Już za kilka dni startuje 3. edycja hitowego programu TVP, "Dance Dance Dance". Jak już wiadomo, do tanecznej rywalizacji staną między innymi Roksana Węgiel i jej przyjaciółka, Oliwia Górniak. Fani piosenkarki już nie mogą się doczekać, kiedy zobaczą dziewczyny na tanecznym parkiecie. Na szczęście premiera pierwszego odcinka już za chwilę, bo dokładnie 5 marca, na antenie TVP2.

Zobacz także: Roksana Węgiel w odważnej mini na ramówce TVP. Młoda gwiazda wybrała szaloną kreację! 

Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Roksaną i Oliwią, podczas prezentacji wiosennej ramówki TVP. Zapytaliśmy dziewczyny między innymi o to, jak odnajdują się w tym tanecznym wyzwaniu.

Myślę, że odnajdujemy się całkiem dobrze, bo mamy w sobie ogromne wsparcie. Oliwia mnie wspiera pod względem tanecznym, ja ją bardziej od strony scenicznej, także myślę, że idealnie się uzupełniamy - powiedziała nam Roksana. 

Jak się okazało, wielką pasją Oliwii jest właśnie taniec! Czy to dlatego Roksana Węgiel zdecydowała się zaprosić swoją przyjaciółkę do wzięcia udziału w "Dance Dance Dance"? 

Zobaczcie, co na ten temat zdradziła nam piosenkarka! Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej. 

Roksana Węgiel - Roxie i Oliwia Górniak, uczestniczki "Dance, dance, dance"
Mat. promocyjne

Więcej na temat Roksana Węgiel