Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" na swoim Instagramie pochwaliła się nagraniem z synem i... bratem! Gwiazda hitu telewizji TTV oraz jej wspaniali mężczyźni złożyli fanom Dagmary życzenia świąteczne. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo wpisów, w których fani zachwalają brata Dagmary. Zobaczcie sami!

Reklama

Zobacz także: Dagmara z "Królowych życia" o wypadku i narzeczonym. "Będzie ślub!"

Dagmara z "Królowych życia" pokazała swojego przystojnego brata!

Dagmara Kaźmierska to uwielbiana przez widzów bohaterka "Królowych życia". Już od kilku sezonów jest prawdziwą gwiazdą tego programu, która zyskała grono fanów. Ostatnio Dagmara świętowała przekroczenie progu 1 miliona obserwatorów na swoim Instagramie! To jeden z najlepszych wyników wśród polskich gwiazd! Wielbiciele Dagmary kochają jej nietuzinkowe teksty, zabawne sytuacje i - po prostu - styl bycia "Królowej życia"!

Właśnie na Instagramie Dagmary Kaźmierskiej pojawiło się wideo, na którym widzimy ją, Conana oraz... brata "Królowej życia". Przystojny Łukasz jest od niej młodszy i na co dzień mieszka oraz pracuje za granicą.

????????????Jeszcze raz Kochani ????????????Pięknego Bożego Narodzenia ????????????????????????????????????????????????????????????????Niech łaska Boża Was nie opuszcza ???????? Dwa najważniejsze męskie serduszka w moim życiu są dziś ze mną ????????????????????Mam nadzieję, że Wy też Jesteście ze swoimi bliskimi ???????? - napisała pod nagraniem z Conanem i swoim bratem, Dagmara Kaźmierska.

Fani, a zwłaszcza fanki, szybko zaczęły odpowiadać na życzenia Dagmary i oczywiście ich uwadze nie umknął przystojny brat "Królowej życia".

Zobacz także

- E..no..no...przystojnego masz braciszka???? pozdrawiam. Wesołych świąt ????????????????❄

- DAGUNIA ZDRÓWKA ŻYCZĘ ❤️Piękne wyglądasz z swoimi chłopakami.

- Wesołych Radosnych Świąt ???????? dla brata również ???????????? - piszą fanki.

Brat "Królowej życia" wystąpił w jednym z odcinków programu i szybko podbił serca fanek. Nic więc dziwnego, że teraz również dziewczyny są nim zachwycone! Zobaczcie, czy jest podobny do Dagmary Kaźmierskiej!

Dagmara ma świetny kontakt ze swoim bratem - jest jednym z najważniejszych mężczyzn w jej życiu.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama